|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Materino mleko v hladilniku
31.12.2010 17:01:13   
Lantea
Zdravo!
Malo za hec ali pa vprašanje, kakorkoli....brala sem torej, da je "po novem" lahko mleko v hladilniku celo 8 dni. In seveda z vsem navdušenjem jaz to hranim v hladilniku. Sčrpala sem si takrat, ko sem si pač lahko (najlažje zjutraj) in potem porabila največkrat zvečer za mlečno kašico. Vendar se mi je sedaj že 2x naredilo, da je po 2 dneh bilo mleko (milo rečeno) user posted image . Tako da vsaj moje mleko je obdelano tako, da zdrži le 1 danuser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Materino mleko v hladilniku
31.12.2010 17:16:08   
anckabancka
Pol je moje mleko podobno tvojemu user posted image Tudi po ene 2 dneh začne po kislem dišat. Jaz ga vedno samo povoham in vem ali je v redu ali ni.
Itak ga pa naš mulc ne mara po flaši in ga nekaj časa šparam v hladilniku, potem ga pa stran zlijem- ene 2 deci na dan. A ga katera rabi?user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Materino mleko v hladilniku
31.12.2010 17:32:32   
ledenaa
ne vem kje si staknila 1o dni user posted image   največ 4-5 dni shranjevat do -4 stopinj

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Materino mleko v hladilniku
31.12.2010 17:36:57   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

ne vem kje si staknila 1o dni user posted image   največ 4-5 dni shranjevat do -4 stopinj

http://www.storklja.si/index.php?id=880

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Materino mleko v hladilniku
31.12.2010 17:47:19   
ledenaa
To je iz leta 2003 !

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Materino mleko v hladilniku
31.12.2010 21:48:58   
Lantea
Sem gledala tudi novejše članke, ki govorijo o tem (ne o 10, ampak o 8 dneh). Pa dobr, men niti 4 dni ni zdržalo...že po 2 dneh se je sfižilo. user posted image user posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Materino mleko v hladilniku
31.12.2010 22:19:18   
Izabelina
men je patronažna sestra rekla, da mleko v hladilniku hranim 24 ur... v zmrzovalniku do 3 mesece...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
1.1.2011 11:40:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Izabelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Materino mleko v hladilniku
2.1.2011 18:39:46   
cebelica_
jaz sem ga tudi v 24ih urah porabila, če ne sem ga zlila stran.
kar sem dala v skrinjo, mi je pa zasmrdelo user posted image in to par litrov mleka.. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?