|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mešani občutki
30.9.2005 23:12:27   
Jančika_
Jutri, 1.10., bi bil PDP mojega otročka, ki je bil spočet v začetku januarja...nisem si mislila, da mi bo tako težko pri srcu te dni. Saj mi ni ves čas, a tu pa tam me vendarle malo popade.

Po drugi strani pa sem ravno dobila M, četrto po drugem splavu (pri tem sem zavestno izbrisala PDP iz spomina) in ta ciklus začenjava znova. Hecno, da to ravno sovpada s tem datumom...nekako zdajle ne občutim pravega navdušenja.

Malo sem se skašljala. V nedeljo se bom pa menda že bolje počutila.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mešani občutki
30.9.2005 23:17:37   
pika74
...ne vem, kaj naj ti napišem, da bi ti pomagalo, ker tega še nisem doživela...

mogoče samo to user posted image da bi se kmalu "prijelo" in "ostalo" do konca user posted image


user posted image





_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mešani občutki
30.9.2005 23:26:07   
lan
Verjamem,da ti je tezko pri srcu,ampak sem pa tudi prepricana,da bo kmalu posijala lucka za vas triuser posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mešani občutki
30.9.2005 23:33:06   
Jančika_
Saj na splošno kar pozitivno gledam naprej in me to ne obremenjuje kaj posebej. Ne smilim se sama sebi in ne delam drame, me pa res tu pa tam malo rukne... pa bo že. 

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mešani občutki
30.9.2005 23:49:18   
pika74
Bo bo Jančika. Kar pogumno in optimistično naprej user posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mešani občutki
1.10.2005 0:24:43   
Anonimen
Le pogumno naprej, mislim nate.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mešani občutki
1.10.2005 2:59:09   
PBJ
Verjamem, da datumi odpirajo rane ...
Vse dobro vnaprejuser posted image

user posted image user posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mešani občutki
1.10.2005 6:29:51   
Anonimen
Težko je ja...tega se ne pozabi. Ampak, ko bo nov dojenček pri hiši, bo malo lažje. Obljubim.user posted image

(odgovor članu PBJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mešani občutki
1.10.2005 7:18:35   
anajmad
Takšnih stvari nikoli ne boš pozabila.Čeprav v bistvu boš hotela izbrisati iz spomina.Pri meni je največja ironija to,da se mi tedni ravno izmenjavajo,tako kot priuser posted image Vidu.In povem ti,me stisne vsakič,ko pomislim na to.Še hujše pa je,ko sem imela ss pred 8 leti ravno na PDP sedajšnega pokeca.Res je,usoda se poigrava z nami.
Kaj naj ti rečem,čas bo zacelil rane,toda pozabila ne boš nikoli.Zmeraj se ti bodo v glavi vrteli datumi.Veliko sreče ti želimuser posted image .
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mešani občutki
1.10.2005 14:44:42   
Anonimen
Jančika, jaz tudi nekako ne morem iz glave izpustit datuma 22.8. Letos bi moja prva pikapoka praznovala 4 rojstni dan. Vem, da moram it naprej...in tud grem, ampak okrog 22.8 me zmeraj nekaj zvije.user posted image

Vse se nekako zgodi z razlogom. to si jst rečem in s tem živim. Tud ti si zelo očna in nič ni narobe, ker to doživljaš. Želim ti, da se orng spopadeš s tem, pokažeš zobe user posted image  in greš naprej. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anajmad)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mešani občutki
1.10.2005 16:29:45   
miška
Vem, kako se pocutis, tud sama sem to dozivljala, ampak cas nenako prinese svoje. Zdaj po dveh letih po ss zopet razmisljam, da bi imela pikico. Mal me je strah, ker skoz studiram, da bi blo kaj narobe. Vendar za vsakim dezjem posije sonce. a ne?

Upam, da bomo vse, ki si zelimo novega clana, cimprej nasmejane user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mešani občutki
2.10.2005 1:04:10   
Jančika_
Hvala vsem za spodbudne besede. 1.10. je mimo. Upam, da se bom naslednje leto ta čas veselila otročka ali nosečnosti. 

(odgovor članu miška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mešani občutki
2.10.2005 11:25:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anajmad

Takšnih stvari nikoli ne boš pozabila.Čeprav v bistvu boš hotela izbrisati iz spomina.Pri meni je največja ironija to,da se mi tedni ravno izmenjavajo,tako kot priuser posted image Vidu.In povem ti,me stisne vsakič,ko pomislim na to.Še hujše pa je,ko sem imela ss pred 8 leti ravno na PDP sedajšnega pokeca.Res je,usoda se poigrava z nami.
Kaj naj ti rečem,čas bo zacelil rane,toda pozabila ne boš nikoli.Zmeraj se ti bodo v glavi vrteli datumi.Veliko sreče ti želimuser posted image .
en lpuser posted image D.



Pa kako prav imaš glede usode.
Jaz sem eno leto imela ss 4.marca...potem, spet nepričakovano zanosila in PDP je bil naslednje leto 4.marcauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anajmad)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mešani občutki
2.10.2005 11:34:38   
Anonimen
Jančika, kot veš sem imela jaz ss pred kratkim, v petek je blo dva tedna. K sreči točnega PDP niti ne vem, po mojem izračunu naj bi bil 25.4., ampak G nisem vprašala. Me pa grozno stiska vsak torek... Naslednji torek bi bila že 11 t....
Ta teden sem bila prvič spet v službi, in veš kako grozno je, ko to kdo reče:"Oooo mami, si že nazaj?" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Potem je hudo njej in meni, ampak kaj čmo, takšno je življenje. Mi že ni bilo namenjeno sedaj!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?