|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Menstruacija po ss in abraziji!
25.3.2008 15:01:14   
fragola
No ss sem imela 12.12, takrat sem imela tudi abrazijo.
Zdaj me zanima sledeče prvo user posted image sem dubila po 30dnevih, drugo sem dubila 41 dan in sicer zelo močno in bolečo, tretjo še čakam danes je že 35dan in je še ni boli me že več dni kot da jo bom dubila, vendar ni še pršla!! Zanima me kaj naj pijem, da bi lahko pomagalo uredit menstruacijo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
25.3.2008 15:09:06   
detelja
fragola to bo najboljše, da greš do svoje gin. pa njo vprašaš...verjetno ti bo dala kakšne hormonske tbl....jaz že pred abrazijo nisem imela redne menstruacije sedaj pa itak ne vem kdaj jo bom dobila, če bo boleča....

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
25.3.2008 19:01:17   
copka
Jaz sem tudi ze cisto zivcna, ker je se ni. user posted image

Abrazijo sem imela 1.2. in M se nisem imela. 12.3. sem bila pri G na pregledu po abraziji in je rekla, da je sluznica ze lepo odebeljena. Samo tega hudica se ni. Me je ze pred enim mesecem nekaj rahlo zvijalo, pa prejsnji teden, ampak NIC. Res je, da imam cikluse se kar redne na 35 dni.

Koliko casa se caka predno ti predpisejo tablete za sprozitev? Ker jaz sem skoz v pripravljenostiuser posted image

user posted image


(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
25.3.2008 19:12:31   
detelja
mislim, da tablet za sprožitev menstruacije ne dobiš takoj....mislim, da če 3 ali pa več mesecev ne dobiš da šele tedaj ...drugače pa vem, da moja prijateljica nima rednih menstruacij pa jemlje dabroston tbl....svetujem ti, da se malo sprostiš, pomiriš, ker stres tudi ni ok glede menstruacije...

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
25.3.2008 19:39:38   
Pikabu
Jaz mislim, da je po ss-ju normalno, da je ciklus malo zmešan. Tudi jaz sem imela čudno. Prvo sem dobila zelo pozno, drugo hitro, pa potem spet dolgo ne. Šele zdaj, po pol leta, sem dobila približno tako kot bi morala, pa še tudi ne čisto tako točno, kot sem jo imela prej. Brez panike, malo traja, da se vse uredi nazaj.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
25.3.2008 20:25:12   
glen
Po 1. ss je nisem dobila 3 mes. in še pol je prišla,ker sem začela pit tablete za uravnavanje ciklusa.
Po 2. ss pa je pršla točno in 3 mes. zapored so ble točne,četrta pa me je presenetla skoraj 10 dni prej(mam dolge cikluse ccca. 35 dni)
Po ss je čisto normalno če maš ciklus pomešan.hormoni.

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
25.3.2008 21:53:50   
sunny24
Jst sem jo 2 dni nazaj dobila, tako kot pred ss, na 30 dni. Točna ko urca!

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
26.3.2008 9:00:30   
supermiska
Vprašanje: Koliko časa ste krvavele med menstruacijo oz. po ss in prvem ciklusu.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
26.3.2008 10:04:10   
MarijaPo
Tudi jaz sem podobna zgodba - 21.1. sem imela abrazijo in še danes nisem dobila menstre. (Po prvem SS, sem jo dobila po enem mesecu, tokrat je pa kar ni.)

(odgovor članu supermiska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
26.3.2008 10:30:27   
tane
Po SS in abraziji sem dobila:
1. na 34 dan
2. na 28 dan
3. na 29 dan

vendar pa so bile vse tri zelo boleče in pa tudi zelo, zelo močne krvavitve 2-3 dni, trajale so pa normalno 7 dni.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
26.3.2008 15:45:08   
fragola
no končno sem jo dubila danes na 36dan in to bolečo in zelo tekočouser posted image , lije kot iz pipe sem več na wc, kot pri pisalni mizi!!! Samo, da je pršla, in upam, da se bo uredila, da bom sploh vedla kdaj mam plodne dneve, ker junija bi rada začela spet delat na bebici!! Upam, da se bo res uredila in da bo manj boleča, k pred ss nisem imela bolečihuser posted image , zdaj pa so kar hude prva niti ni tako bla ma zadnji dve so pa kar, vsakikrat ko vstanem pa kar teče in tečeuser posted image , mahhhh sej bo! Če je treba vse to potrpet in potem da junija lahko zanosim, ni problema bom potrpela!

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
26.3.2008 17:35:52   
TODY78
jaz sem 1 user posted image  po ss dobila na 34 dan. Druge pa noče bit-danes je že 35 danuser posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
26.3.2008 22:36:15   
copka
Huh, me veseli (ce lahko tako recemuser posted image ), da nisem edina, ki tako dolgo caka na prvo M.

Glen, ti si jo dobila sele po 3 mesecih. A si sla h G, po tem ko si klicala, ker je se ni bilo? Oz. kako si prisla do tablet za uravnavanje ciklusa?user posted image

Pri tej moji nesojeni nosecnosti gre vse narobe, kar gre lahko (no od tega ne bom umrla, samo zivet naprej mi pa tudi ne pusti)

(odgovor članu TODY78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
27.3.2008 8:50:44   
RDEČA VRTNICA
Lep pozdrav vsem sorodnim dušam.
Po nekaj tednih se spet javljam.
Tudi jaz imam namreč problem z prvouser posted image  po abraziji. Prejšnji četrtek sem bila na prvem pregledu in mi je G rekel, da je normalno, če dobiš user posted image  28. dan po tem. In me je zanimalo ali ni to različno od osebe do osebe in je rekel, da ne. Da je cikel na 28 dni.
No, sedaj je že 35. dan in še nisem dobila. Sicer me je nekaj dni nazaj malo zvijalo, ampak nič.
Sem se malo obremenjevala, sedaj pa vidim, da nisem edina, ki čaka na user posted image .
Upam, da bi kmalu prišla.

Vsem pošiljam en velikuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
27.3.2008 15:38:11   
novo
pozdravljene!
po besedah g. je čas za prvo user posted image do 6. tednov (torej tudi do 42 dni). Tudi jaz sem po ss (12.2) dobila šele zdaj v pon., s tem da sem jedla Kt, zaradi drugih faktorjev. Vmes pa me je kar zvijala že nekaj dni prej (cc1 teden).
Upam, da se bo uredilo.
lpuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RDEČA VRTNICA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
27.3.2008 19:27:10   
copka
No, tudi moje jambranje na tej temi in groznja s tabletami za sprozitev (user posted image ) je obrodila sadove. Zgleda, da sem koncno dobila M- sicer zaenkrat samo nekaj rjavega, ampak vsaj nekaj- lahko si dam vlozekuser posted image

torej prva M po abraziji je prisla po 55 dnehuser posted image

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
27.3.2008 20:01:50   
novo
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
27.3.2008 21:18:12   
Pikica5
Jaz sem imela SS 16.2 in sem dobila user posted image  točno čez 30 dni kot imam cikle 16.3. sedaj pa upamo, da je aprila ne bo več user posted image  user posted image  je bila zelo boleča ampak nič kaj močna, mam zelo blage krvavitve, kot drugače isto 4 dni, no razen da je prva dva dni bila rdeča kri potem pa sem imela dva dni neko črno-rjavo-rdečo, kar nekaj v glavnem.

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
28.3.2008 7:52:10   
RDEČA VRTNICA
Copka user posted image user posted image user posted image user posted image .
Upam, da je res user posted image . Tud mene že od včeraj kar nekaj zvija, jajčniki me pa bolijo že kak teden. Ampak še nič.
No, če nekateri trdijo, da je normalno, da dobiš nekje do 6 tednov, pol mam jaz še 1 teden. No, saj bo.

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
28.3.2008 15:16:21   
copka
Ja, res je user posted image . Zaenkrat ne boli nic kaj dosti vec kot ponavadi. Tece pa obcutno vec.

Rdeča vrtnica, upam, da jo tudi ti kmalu dobis in bos lahko planirala za naprej.user posted image

(odgovor članu RDEČA VRTNICA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
28.3.2008 16:26:19   
sunny24
jst mam pa kar normalno, se mi pa zdi, da teče manj, kot ponavadi.
Ah tej naši teleščki, 10 diplom bi lahko napisala, pa še zmiri mi ne bi blo nič jasno! user posted image

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
29.3.2008 19:07:40   
TODY78
punce za uravnavanje user posted image  pomaga čaj rman+plahtica-vsak dan do 2 litra!

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
31.3.2008 8:13:30   
RDEČA VRTNICA
No, danes je pa že 38 dan pa user posted image  od nikoder. Nobenih znakov, še tistega pikanja od prejšnjega tedna ni več.

A katera ve, kdaj je dobro obiskati G, če user posted image  še vedno ni.

No, upam, da bo, ker sedaj me je začelo pa že malo skrbeti.
Saj prej tudi nisem imela najbolj redne tako, da je to po mojem čisto normalno.

(odgovor članu TODY78)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
31.3.2008 8:44:01   
copka
Vidim, da imas isti problem kot jaz. No, jaz sem jo dobila po 55 dneh. Ti si ze bila na G pregledu po ciscenju?

(odgovor članu RDEČA VRTNICA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
31.3.2008 9:09:02   
RDEČA VRTNICA
Ja, bila sem po 4 tednih. Ta teden bo pa že 6 tednov. A pol me ne rabi skrbeti?

Kakšna pa je bila menstruacija, ko si jo dobila? Je bila ista kot prejšnje?

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?