|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moški pozneje dozorijo?
16.5.2007 11:02:55   
trojči
Na tem forumu in tudi sicer vidim en vzorec. Veliko parov gre narazen. Moški z otroki imajo potem z mlajšimi partnerkami še otroke, ženske ne toliko.

Občutek imam, da v času demokracije in s tem povezanega individualizma (posameznikova sreča je najpomembnejša), se mladi pari sicer odločajo za družino, a težnja po maksimiranju osebnega zadovoljstva privede do ločitev. No, veliko jih životari, vara, dokler ne spoznajo novih partnerjev. Moški se zaljubijo v mlajše, a po moje ne zaradi boljšega izgleda teh mlajših, temveč zaradi občutka lastne pomembnosti, občutka, da lahko nekaj dajo. Mlajše ženske pa vidijo v starejših občutek varnosti, imajo občutek, da izkušen moški že ve, kaj je prav in kaj narobe in več ne bo delal napak zaradi neizkušenosti.

Zanima me, če imate tudi vi občutek, da je nenormalno veliko parov mlajša-starejši? In da ne bo spet kake pomote, zakaj to sprašujem. Nikogar ne obsojam, obe varianti imata svoje prednosti in slabosti. Samo zanima me, če opažam prav, da je veliko takih družin: ločen moški z otroci iz prvega zakona, ki ima z drugo partnerko tudi otroke. Včasih tega ni bilo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moški pozneje dozorijo?
16.5.2007 11:13:20   
Magi*
odgovor na prvo vprašanje: ja, v večini primerov moški res kasneje "dozorijo"user posted image

najbrž je res precej takih primerov kot jih opisuješ. težko je reči, da je večina takih primerov.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moški pozneje dozorijo?
16.5.2007 11:14:47   
Anonimen
Ne vem zakaj je tako kot ti praviš. Jaz vem, da ko sem bila samska nisem ravno gledala da bom našla tok starejšega fanta. Ok, priznam, hotela sem tam cca. najmanj 5 let  starejšega. Zakaj?' Ne vem.. pač tko se mi je zdelo. Itak če bi pač prišel kdo moje starosti, pa če bi mi bil všeč in vse, bi pač bila z njim.. - mi leta ne bi predstavljala ovire.  Je pa pač tko, da sem potem dobila 10 let starejšega in mi je tko ful fajn. user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moški pozneje dozorijo?
16.5.2007 11:15:38   
maruškaŠ
Zanima me, če imate tudi vi občutek, da je nenormalno veliko parov mlajša-starejši?


Jst mislim, da je v zadnjem času presenetljivo veliko bratnih kombinacij mlajši - starejša.

Drugače pa JA, moški v povprečju kasneje dozorijo, vendar pa če so prestari jih spet meče nazaj user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Moški pozneje dozorijo?
16.5.2007 11:16:53   
Magi*
hehe, jaz mam mlajšega. cele 3 mesece mlajšegauser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moški pozneje dozorijo?
16.5.2007 11:21:34   
Zahi
... ne kasneje.. nikoli ne dozorimo user posted image

celo življenje rastemo in se razvijemo.. otroci smo pa vedno.. verjetno smo zaradi tega povprečno manj depresivni kot ženske user posted image

zakaj bi pa dozoreli? važno je da se zresnimo.. otroci bomo pa vedno user posted image

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Moški pozneje dozorijo?
16.5.2007 11:21:47   
kofetek2010
 
moj je starejši od mene (5,5 let), ločen in ima od prej 2 otroka user posted image  


(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Moški pozneje dozorijo?
16.5.2007 11:22:33   
Anonimen
Drugače pa JA, moški v povprečju kasneje dozorijo, vendar pa če so prestari jih spet meče nazaj


kar lahko pomeni, da nekateri sploh nikoli.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Moški pozneje dozorijo?
16.5.2007 11:27:34   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

zakaj bi pa dozoreli?


zaradi tega, da vas lahko ženske sklatimo z drevesa kot zrele hruškeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Moški pozneje dozorijo?
16.5.2007 11:28:11   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: jana73


moj je starejši od mene (5,5 let), ločen in ima od prej 2 otroka user posted image  




jana, a si se za pol leta uštela?user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Moški pozneje dozorijo?
16.5.2007 11:30:05   
Anonimen
našla sem se v tvojem opisu.
Ali je dozorel? Khm, khm.....Ja , kot je rekla Magi, za ga sklatit dol z drevesa user posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Moški pozneje dozorijo?
16.5.2007 11:30:47   
kofetek2010
ne user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Moški pozneje dozorijo?
16.5.2007 11:38:21   
Magi*
jana, zato, ker so v povprečju 5 let starejšiuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Moški pozneje dozorijo?
16.5.2007 11:40:32   
Taula
Nikoli nisme gledala na leta, je pa res da sem vedno imela starejše. Najman je bilo da je bil pol leta starejši, največ da je bil 12 let starejši.

Moj lubi je starejši od mene 1 leto in pol...ravno prav.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Moški pozneje dozorijo?
16.5.2007 11:44:01   
Marogica
Ja, moški kasneje dozorijo, vsaj v večini, nekateri pa nikoli. Me pa imamo izbiro, ali to kot tako sprejmemo ali ne.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Moški pozneje dozorijo?
16.5.2007 11:49:40   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

zakaj bi pa dozoreli?


zaradi tega, da vas lahko ženske sklatimo z drevesa kot zrele hruškeuser posted image user posted image user posted image user posted image


to vas pa mi klatimo že pri rosnih letih ko ste tudi ve še nedozorele.. tako, da.. to ni ravno stvar dozorelosti user posted image

pa kaj če smo otroci? user posted image  če bi bli resni kot ženske.. bi bil dolgcajt .. moramo mal kvarit povprečje user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Moški pozneje dozorijo?
16.5.2007 11:52:57   
Magi*
zahi, naj te potolažim. ženske sploh nismo resne, smo sam tečneuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Moški pozneje dozorijo?
16.5.2007 11:53:14   
snake
moj je od mene starejši  9 let, pa se mi zdi da sem bolj zrela za nekatere stvari jaz...booooouser posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Moški pozneje dozorijo?
16.5.2007 11:53:52   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

zahi, naj te potolažim. ženske sploh nismo resne, smo sam tečneuser posted image


Magi naj ti pojasnim.. sem samo vljuden user posted image  torej ste "resne" user posted image

mi pa zabavni pa otročji.. pa se imamo radi user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Moški pozneje dozorijo?
16.5.2007 11:55:11   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

jana, zato, ker so v povprečju 5 let starejšiuser posted image


joj, pa še to user posted image

zgleda, da sem čist povprečna user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Moški pozneje dozorijo?
16.5.2007 11:55:48   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: snake

moj je od mene starejši  9 let, pa se mi zdi da sem bolj zrela za nekatere stvari jaz...booooouser posted image


ma nisi.. si sam bl tečna user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Moški pozneje dozorijo?
16.5.2007 12:06:10   
digi
Bo že res, da kasneje dozorijo. Moj sicer nima otrok od prej in ni ločen, vendar je od mene starejši skoraj 17 let.... in še vedno ni dozorel heheuser posted image user posted image

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Moški pozneje dozorijo?
16.5.2007 12:08:27   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

jana, zato, ker so v povprečju 5 let starejšiuser posted image


joj, pa še to user posted image

zgleda, da sem čist povprečna user posted image user posted image user posted image


saj nisi, ne si delat utvaruser posted image  za 0,5 let odstopaš od povprečja.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Moški pozneje dozorijo?
16.5.2007 12:14:41   
Anonimen
Moj odgovor: nekateri dozorijo svojim letom primerno, nekateri še prehitro.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Moški pozneje dozorijo?
16.5.2007 12:20:35   
maruškaŠ
Moj je 3 leta mlajši, pa se mi zdi veliko bolj zrel kot marsiketri z več leti. Mislim, da je veliko odvisno od vzgoje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?