|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Možu bom zavila vrat
9.10.2010 22:09:40   
ana b
...jezna ko 1oouser posted image .
Naš 6-letnik ima od srede poletja svojo sobo v drugem nadstropju hiše. Spal je sam in brez problemov do kakih 10 dni nazaj, ko je omenil, da ne bi spal sam. Ker ni želel spati sam, je šel k njemu v sobo mož (ima široko posteljo). Danes pa je rekel, da bo spal sam. Sedaj pa slišim po baby fonu, da mož ropota spodaj. Sem mu rekla, da je mali prosil, da bo spal sam, pa je samo rekel:daj miruser posted image . Pa malemu sem še rekla, da ati ne bo šel dol, ker je res želel spati samuser posted image . Mi ni vseeno, kako bo mali zjutraj težil, zakaj je ati spal pri njemu.
Maščevanje bo sladko, ker mu bom ob 7h zjutraj oba poslala skakat po posteljiuser posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Možu bom zavila vrat
10.10.2010 8:57:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ana b

Maščevanje bo sladko, ker mu bom ob 7h zjutraj oba poslala skakat po posteljiuser posted image user posted image user posted image


Dobro jutro.
A nimaš boljših idej kot je maščevanje ob 7 zjutraj user posted image

(odgovor članu ana b)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Možu bom zavila vrat
10.10.2010 9:00:24   
Andromeda
Zakaj sploh maščevanje? Nti mi ni jasno, kaj bi sploh rada oz. da tako banalnost obešaš na veliki zvon, a niste odrasli ljudje, ki bi se normalno pogovorili o svojih težavah?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Možu bom zavila vrat
10.10.2010 9:03:04   
shewolf
Zeh.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Možu bom zavila vrat
10.10.2010 9:24:31   
krtačka
To so tvoji najhujši problemi? Srečnica. Na tvojem mestu bi preživela to lepo sončno nedeljo nasmejana v krogu družine, na ta "možu bom zavila vrat" bi pa pozabila.

(odgovor članu shewolf)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Možu bom zavila vrat
10.10.2010 9:24:45   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda
Zakaj sploh maščevanje? Nti mi ni jasno, kaj bi sploh rada oz. da tako banalnost obešaš na veliki zvon, a niste odrasli ljudje, ki bi se normalno pogovorili o svojih težavah?

Podpis - tudi meni je tole vse skupaj malo smešno. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
10.10.2010 9:42:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ana b)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Možu bom zavila vrat
10.10.2010 9:46:55   
barika
adijo pamet, keri problemi user posted image
verjetno si malo tečna, ker ni hotel zraven tebe spat, ker si mu težila. jaz bi tudi šla k otroku spatuser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Možu bom zavila vrat
10.10.2010 9:49:49   
*miska.mcc*
user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Možu bom zavila vrat
10.10.2010 9:50:10   
PeggyBundy
Še sreča, da se moram strinjati z mnenjem ostalih pred mano. Sem šla kar dvakrat prebrat tvoj post, ker sploh nisem razumela, v čem je v bistvu problem. Bodi srečna, da je očitno to tvoj največji problem v življenju in se drugič raje stisni k obema in si misli, kako ste lahko srečni. Danes pa preživite čudovito sončno nedeljo.

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Možu bom zavila vrat
10.10.2010 9:54:08   
*miska.mcc*
a si mu ze zavila vrat?


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
10.10.2010 9:57:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Možu bom zavila vrat
10.10.2010 9:59:50   
mamamajča
Draga moja, jaz pa prav uživam, ko gre moj k tamalem spat. a veš, kako fajn je met občasno posteljo zase pa se pretegnit po mili volji? Ona dva sta pa itak moška in ju je eno samo smrčanjeuser posted image
Pa daj, sprosti se in uživaj!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Možu bom zavila vrat
10.10.2010 11:29:03   
tajtaja
Ojoj, s kakšnimi se mate eni voljo ubadat.....če že nimaš nobenega drugega problema, prižgi TV ali radio.....se boš takoj mela na koga jezit in vat zavijatuser posted image .

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Možu bom zavila vrat
10.10.2010 13:21:13   
Colt
Shit....očitno recesija deluje tudi na DIPO. Ker ni več kar je bil...user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Možu bom zavila vrat
10.10.2010 20:09:46   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

a si mu ze zavila vrat?



Po moje da avtorico posta moti, ker ni mogla petelinu zavit vratu user posted image ...


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?