|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mocno mleko
23.8.2005 23:06:18   
smrka
Punce a veste kaj je dobro jesti, da bi imela "mocnejse" bolj hranljivo mleko, ker dojim tamalo? Umetno mleko ji sploh nepotegne... noce ga... jest jo dojim, res ji dajem velikokrat cizo, a premalo se redi... :(
smrka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Mocno mleko
23.8.2005 23:06:55   
Anonimen
Priporočajo pivo, menda, ampak... :zmeden:

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Mocno mleko
23.8.2005 23:08:51   
corfu
-sezam
-pri nas se dobi tudi instant mleko za dojilje, meni je full pomagalo, sem imela v roku dveh ur balone, polne za celo vas otrok:ups:
-počitek....še ostale prosim:)-

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Mocno mleko
23.8.2005 23:09:48   
tjasa10
Koruzni žganci so meni 100% pomagali, poskusi.

Pa,pa,..:metulj::metulj:

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Mocno mleko
23.8.2005 23:37:01   
Suzi*
-polenta
-čaj Alete za doječe matere
-kvalitetno papaj pa veliiiko pij

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Mocno mleko
23.8.2005 23:37:53   
BaniT
Ja, polenta, sezam, čaj za dojilje (Alnatura, Alete,...) to vse je meni pomagalo. Pa veliko počitka, mislim bolj notranjega. Vem da sem s enkrat ful razjezila na mojega :love:, sem se cela tresla, cmerla, bla, bla, bla- v trenutku mi je zmanjkalo mleka. Panika!!! Tamala se je drla, ker ni bilo mleka, jaz pa še bolj. Sem si skuhala čaj, popila pol litra na eks, se ulegla v posteljo, umirila, pa ti rečem kar naenkrat sem dobila polna prsa. Tako kot je že ena zgoraj napisala, za cel blok otrok! :sloncek:

Bani:miska:

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Mocno mleko
24.8.2005 0:15:59   
smrka
o polento mam pa rada, bom pa to probala se... Saj pri meni ni problem ker jaz imam polne cize mleka, mleko mi tece ven kot za stavo... sam zgleda ni dovolj mocno.. no zdaj sem bom hranila zjutraj s polento... upam da bo pomagalo...
Punce hvala vam, zlate ste!
smrka dojilja :)

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Mocno mleko
24.8.2005 6:31:55   
ditkaaida
Polenta in bela kava (delata mleko in rit).
Ko se ti zdi, da v dojki ni več mleka, ga je sigurno še nekaj in to tistega najbolj hranljivega. Tisto, ki ti teče ven kot za stavo otroka odžeja,da ne rabiš čajev kuhat, če pa ne pride do gostega, pa ta redkega malo ven spravi (pod toplim tušem).
Ko jo podojiš in je čez 1 uro spet lačna, ji ponudi isto dojko.
Ne bi želela, da bi mislila, da želim pamet solit, ampak pr nas se je obneslo.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Mocno mleko
24.8.2005 8:15:18   
Maš
Mogoče :duda: premalo časa pije in dobi samo prednje mleko, ki je manj kalorično. Poskusi podaljšati trajanje podoja in naj ob vsakem podoju pije samo na eni dojki. Razne polente ipd. mogoče res povečajo količino mleka, na kakovost pa ne vplivajo. Tvoje mleko je gotovo dovolj kakovostno!
Lp!

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Mocno mleko
24.8.2005 8:22:07   
mimica
PIVO !Jaz sem mleko skoraj izgubila, morala sem začeti dodajat, ampak bila sem trmasta. Dragi mi je predlagal pivo in sem spila ( seveda brezalkoholno ). Zjutraj sem ga že dojila ! Sedaj vsak večer spijem pivo, dve in mleko ne usahne :)- !

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Mocno mleko
24.8.2005 11:28:05   
Nejči
Smrka, tudi jaz imam takšne težave kot ti, zato sem na pregledu vprašala, ali je lahko moje mleko morda premalo močno, pa so mi zatrdili, da ne, da mleko je mleko!!! Tako da človek res več ne ve! Tudi midve se dojiva in dojiva pa se premalo redi, tako da sem že čisto obupana!!!

Nejči

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Mocno mleko
24.8.2005 11:30:36   
Nejči
Smrka, tudi jaz imam takšne težave kot ti! Se dojiva in dojiva, tudi menii teče mleko ven, mala pa se ne redi!!! Sem že čisto obupana!!!! Tako sem zadnjič na pregledu vprašala, ali je možno, da je moje mleko premalo močno, pa so mi zatrdili, da ne, da mleko je mleko. Tako človek res več ne ve!!!

Nejči

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Mocno mleko
24.8.2005 11:31:55   
Nejči
Ja vidiš in takšni lapsusi, da dvakrat napišeš isto verjetno tudi pridejo z obupa!!!

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Mocno mleko
24.8.2005 11:47:31   
smrka
Bove ze premagale to, pa se bodo nasi otrocki debelili tako kot je treba...
No jest sem nardila povzetek vsega tega.. spit kako pivo, pa kake sezamove piskotke, pa kdaj pa kdaj si privoscit polento - ko pa dojive pa dojit z isto dojko veckrat, dokler se neizprazni, ker tapravo mleko je tam nakoncu :)

Lepo se mej Nejči

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Mocno mleko
24.8.2005 12:50:59   
Sofi
Smrka kako veš, da se premalo redi, je tako rekel pediater? Koliko je pa pridobila v enem mesecu?

Mleko je mleko, po kakovosti se ne razlikuje. Če ga imaš dovolj, pol samo Adriano čim večkrat pristavi, da bo papcala.

LP

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Mocno mleko
24.8.2005 13:02:45   
smrka
Na pregled k babci hodimo vsak teden zdaj dokler ni bila stara 1 mesec, zdaj bomo hodili pa vsaka dva tedna. Ko smo prihajali vsak teden je govorila da se premalo redi. redila se je od 100 do 115 gr. na teden. V enem mescu je pa zrasla 4 cm. jest nevem, meni se zdi da se vsak otrok redi po svoje, eni bolj eni manj, meni se moja zdi kar mocna in ne shirana. Babca parvi da se mora tamala rediti da je nekje normalno od 150 do 200 gr. na teden... nasa pa se ne...

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Mocno mleko
24.8.2005 22:13:29   
mimica
Ja,Nejči to imaš popolnoma prav. Otrok z materinim mlekom dobi vse kar potrebuje, saj telo jemlje če je potrebno iz tvojih rezerv. Jaz sem bolj odgovarjala v stilu kaj naredi več mleka. Sem pa včasih tudi jaz iz vseh strani dobivala pripombe, da je moje mleko mogoče slabo ( še sreča, da sem vedela, da to ni to ), vse dokler nisem bila pri pediatru in je le ta dejal, da se otrok odlično redi.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?