|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mogoče pa bo....
14.5.2006 11:18:44   
zorica


Punce, danes zjutraj ko sem šla na wc sem na hlačkah opazila rdečkasto barvo.Ni je bilo ne vem koliko, pač pa ravno toliko, da lahko rečem da je bilo rdečkasto.

Močno upam da bi naj to pomenilo, da je prišlo do vgnezditvene krvavitve.
M bi naj dobila šele čez dva dni, če vzamem najkrajši čas cikla 25 dni, čeprav ga imam povprečno na 27 dan.Tudi BT ni pokazala nobenega padca, kot običajno pred M.
Počutje ?Počutim se kot da bo zdaj -zdaj prišla.

Tako zelo si želim, da bi nama končno uspelo.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mogoče pa bo....
14.5.2006 12:20:37   
jasnika
tud jaz ti želim da ne bi to bila user posted image , ampak iz mojih izkušenj ti povem da se ne veseli prehitro, da ne bo poluser posted image  ti pa vsekakor držim pesti
lp

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mogoče pa bo....
14.5.2006 13:37:27   
Anonimen
Dvomim, da bi bila vgnezditvena krvavitev dva dni pred M.... po mojih izkušnjah je to skorajšnji prihod M in psiha oz. želja po bebici, seveda tudi jaz upam, da je pri tebi drugače. Poročaj, pa čimprejšnji user posted image user posted image !

Lp, jjasna

(odgovor članu zorica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mogoče pa bo....
14.5.2006 19:33:55   
KODA
Držim pesti za +.user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mogoče pa bo....
14.5.2006 20:25:43   
zorica
Nič ne bo,...Špika me in ves čas imam roza izcedek, kar pomeni da jo jutri dobim.
To bo potem na 24dan,tako hitro še nikoli nisem dobila.Pa se ta mesec nisem obremenjevala s tem, ker sem se poročila in sem imela druge stvari v glavi.

Prav jezna sem, ne toliko na samouser posted image pač pa na to, da bo prišla tako hitro.Ponavadi jo dobim na 27dan.
Upanje je bilo danes zjutraj fajn....



(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mogoče pa bo....
15.5.2006 7:29:59   
zorica


Danes zjutraj se je user posted image pokazala v vsej svoji veličini,....




(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?