|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mogoče prešibko mleko - skos lačna
14.3.2006 11:27:08   
XXYY
Zdaj pa res ne vem nič.

Zadnje cajte je naša Lara prava tečka. Zdaj ne vem ali je moje mleko prešibko oz. da ni dovolj gost zanjo ali pa neprespana. Popoldne gre spat za kakšne pol ure. Pred vsakim spanjem se podojive in spi samo pol ure in po tem je spet lačna. Stara je 10 tednov (2,5 mesecev). Krčki jo nič ne dajejo, ker se mi nič ne zvija. Res je, da malo premalo jem kosila oz. bolj kakovostne hrane (mi sploh ne paše kaj jesti, se moram prav siliti). Res pa da veliko pijem tekočine, jem pa bolj malo. Mleka imam še vedno full veliko.

Popoldne je kakšnih 10x na zizi, no ponoči mi pa celo noč spi (od 20 - 21 do 5 - 7 zjutraj).

Zdaj pa ne vem, ali je moje mleko prešibko ali ne. Ali bi ji morala dodajati.

Kaj predlagate ve? Prosim za nasvet. Kaj bi morala predvsem jesti? KAj ve jeste za kosilo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mogoče prešibko mleko - skos lačna
14.3.2006 11:39:47   
tina104
Jaz mislim, da tvoje mleko ni prešibko, sploh glede na to, da ti ponoči tako lepo spi. Naš se je tudi pri taki starosti dojil ful pogosto - podnevi vsako uro, ponoči na tri nekje, tako da sva se na dan dojila tudi po 15x, ponavadi sicer samo 5 minut. Mogoče je samo žejna. Mogoče ima poskok v rasti. Kaj pa vem. Če ti ni odveč, jo ti samo doji tako naprej. Mislim, da ti potrebno nič dodajat.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mogoče prešibko mleko - skos lačna
14.3.2006 11:41:50   
tina104
Aja, kaj bi ti morala jest. Ne vem, to je po mojem bolj odvisno od vsake posamezne mamice, kaj ji paše. Jaz nisem nič kaj komplicirala in sem jedla in še jem skoraj vse. Pa veliko pojem, ker sem nonstop lačna.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mogoče prešibko mleko - skos lačna
14.3.2006 11:44:02   
Seven*
Tvoje mleko definitivno ni presibko.  Ti samo doji lepo naprej.. Moj Jakob je bil prakticno nonstop na dojki.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mogoče prešibko mleko - skos lačna
14.3.2006 11:48:13   
Magi*
najbolje, da se sprijazniš z dojenčkovim ritmom. z mlekom je res verjetno vse v najlepšem redu, ampak tako mali dojenčki se pač hočejo več dojiti. ali je poskok v rasti, ali je kaj drugega je nepomembno. pomembno je, da je dojenček zadovoljen. niso vsi dojenčki enaki, nekateri se držijo "priporočenega" urnika, moja se niti pod razno ni.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mogoče prešibko mleko - skos lačna
14.3.2006 13:50:22   
rainbow
Halo!

kar tako dalje, pomni, da dojenje ni samo hranjenje, je še dosti več, predvsem pri starosti tvojeuser posted image ;
pa bravo za noči!!!!

ps pa poskrbi tudi zase, jej kaj ti paše, vitaminčke.... kakšen kalcij, da si ohraniš moči in zdravjeuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
14.3.2006 17:51:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?