|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Morje
27.5.2014 16:30:00   
lery
Lep pozdrav! Odločamo se kam bi šli na morje. Zanima me ali je kdo že letoval v Zadru hotel Donat in v Šibeniku hotel Andrija Rada bi nekaj informacij, ker ne vem kateri hotel naj izberemo. Kakšne so sobe,hrana, ali je dovolj zanimivosti za dva šestlenika.
ta dva hotela mi kar ustrezata. Sita sem apartmajev in kuhanja zato si bi letos res rada oddahnila.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Morje
27.5.2014 16:53:40   
m_o_i
če še boš dobila sobo v Donatu, le pojdi (ponavadi je že marca razprodanuser posted image )
smešno nizka cena za all inclusive-lačni ne boste, tudi če ste med izbirčnimi, plaža je 30 m proč, pred hotelom bazen s teraso.
sobe niso z najnovejšim pohištvom, so pa čiste in čisto spodobne.
osebje prijazno, plaža super(veeelik travnik pod borovci) s kamenčki...

aja, ta je ping pong miza, dnevne animacije(ala varstvo otrok), dosti je tudi druzin z otroci, ki se zastekajo med sabo. meni je bilo vsecuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu lery)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Morje
28.5.2014 11:32:49   
Mipka
Ja dobra izbira je tale, če bo le še fraj, ker ponavadi je to že davnaj vse zasedeno!

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Morje
28.5.2014 15:30:15   
lery
Mam srečo, samo še ena družinska soba je bila prosta in ta termin nam ravno odgovarja. Res je že vse zasedeno nekateri rezervirajo že v začetku marca. JUhu imeli se bomo lepo.user posted image

(odgovor članu Mipka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Morje
28.5.2014 18:39:21   
josephine27
Fajn, da si našla user posted image Mi gremo tudi letos tja, sicer prvič.

_____________________________



(odgovor članu lery)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Morje
28.5.2014 18:44:17   
RIJA*
meni pa je Šibenik veliko boljši od Zadra...hotela sta sicer oba v podobnem rangu, samo šibenik je ful lepo urejen za otroke :)
v Zadru bi smo šli edino v Falkensteinerja, ki ima tudi fajn poskrbljeno za take otroke...

(odgovor članu lery)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...
Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?