|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mrtvaške glave
10.8.2007 14:29:19   
sayuri
Včeraj sem bila v H&Mu in sem malo gledala fantovska oblačila. Presenetilo me je, da so skor na vsaki majici ali hlačah, bundah, spodnjem perilu, puloverjih, nogavicah.... motivi mrtvaških glav user posted image  Ok, videla sem te motive na oblekah za odrasle, ampak na otroških???? In to ne samo za 8 in 10 letnike  - tud za enoletnike???? Ne vem no.... Kupite svojim fantom oblačila s temi motivi? z. kako gledate na to?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mrtvaške glave
10.8.2007 14:31:33   
lemavrica
Pa sej so taki luškani smrtkoti. Niso taki kot na oblekah za najstnike ampak taki fajn okrogli ki se smejijo. Meni je pa čist ok, ker vsi tisti medvedki in mucki so že preveč pocukrani, Snoopy je pa dolgočasen.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mrtvaške glave
10.8.2007 14:33:12   
mojsoncek
Jaz sem jih videla ta teden, pa sem bila tudi kar malo presenecena. Ja ne vem no, ce bi nasega 15 mesecnika oblekla v majico poslikano s samimi mrtvaskimi glavami. Mogoce bi ga pa moj mozek user posted image .

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mrtvaške glave
10.8.2007 14:33:13   
Olivija
Verjetno fantki to povezujejo z gusarji. Naša se tudi navdušuje nad njimi, pa je punčka. Če so pa še taki, kot je napisala lemavrica potem pa res ni nič čudnega.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mrtvaške glave
10.8.2007 14:34:05   
blue sky
Jaz svojemu otroku že ne bi kupila takšnih cotk. Se mi zdi lepše, če so cotke enobarvne ali pa s kakšnim bolj otroškim motivom kot pa s smrtnimi glavami user posted image .

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mrtvaške glave
10.8.2007 14:35:23   
Anonimen
moja ma sam ene črne štunfe z mrtvaško glavo pa bremzice na podplatu so v obliki belih kosti..so ful simpatični štunfi :) hehe

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mrtvaške glave
10.8.2007 14:36:55   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

ker vsi tisti medvedki in mucki so že preveč pocukrani, Snoopy je pa dolgočasen.


S tem se strinjam, ampak tiste majice obesene tam pod stropom, mi pa tudi niso nic kaj fajn in "okrogle" zgledale. Mogoce bi bilo drugace, ce bi bila samo ena glava gor, ne pa da jih je polno.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mrtvaške glave
10.8.2007 14:38:55   
lemavrica
Ja tole pa res ni nič groznega
user posted image

Al pa tole
user posted image


_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mrtvaške glave
10.8.2007 14:40:19   
Dejča
Smo ravno na to temo debatirali zadnjič na kavi, ko se je mami ene 13-letnice pritoževala, da hoče samo takšna oblačila nositi. Pa sem ji mirno odvrnila, da mi smo bili isti - ne le cote, tudi nakit je moral biti takšen user posted image . Pa sem bila vedno pridna punčka v šoli user posted image .
Za male otroke mi pa to vseeno ni všeč in svojim tega tudi ne bi kupila - dokler ne bi sami izrazili želje, seveda. Mi je bolj všeč pisano, črne barve se bodo v življenju še tako nanosili.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mrtvaške glave
10.8.2007 14:40:20   
Anonimen
Nisem sploh porajtala, je pa res, da mam komi 3 tedne starga sinčka, za tko mejhne pa res verjetno ni takih motivov. Težko presodim, če bi kupila al ne. Bom morala videt, mogoče pa ni tako grozno.

(odgovor članu mojsoncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mrtvaške glave
10.8.2007 14:40:46   
Maxica
Ja, jaz sem jih tudi v H&M včeraj "občudovala". Ni da ni. Očitno je to zdaj ful moderno. Ampak saj ne zgledajo tako grozno, ene so prav simpatične.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mrtvaške glave
10.8.2007 14:41:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Ja tole pa res ni nič groznega
user posted image

Al pa tole
user posted image


No, to mi ni všeč, tega ne bi kupila.

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mrtvaške glave
10.8.2007 14:42:30   
sayuri
lemavrica, tale tvoja majčka je ena od izjem. Včeraj sem prav gledala sive, črne majice na drobno posejane z mrtvaškimi glavami, pa bunde prav tako, pa hlače in spodnje hlače....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mrtvaške glave
10.8.2007 14:42:34   
lemavrica
Sej sem v prejšnjem postu nalimala dve slike, res niso ne vem kako grozni, pa tud na čist navadnih barvastih oblekah so, tko da ni tko mračno kot se sliši.

Sej majica ni od. mojega, sem si slike sposodila od ene od uporabnic iz njenega bloga, upam da ne bo zamerilauser posted image .

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mrtvaške glave
10.8.2007 14:44:39   
cmokec
Ja Tašonka, tudi na bodijih za novorojenčke so smrtkoti. Meni je to grozno. Sem pa videla v H&M pred slabim mesecem.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mrtvaške glave
10.8.2007 14:44:55   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Ja, jaz sem jih tudi v H&M včeraj "občudovala". Ni da ni. Očitno je to zdaj ful moderno. Ampak saj ne zgledajo tako grozno, ene so prav simpatične.user posted image


Kdaj pa si bila tam? V Lj? Škoda, da se nisva srečali user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mrtvaške glave
10.8.2007 14:45:45   
nimfica
mi ni všeč, svoji pupi tega ne bi kupila, dokler pač sama ne bo izrazla željeuser posted image , tak ko moja seka, ki je v puberteti in obsedena s temi glavamiuser posted image

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mrtvaške glave
10.8.2007 14:47:12   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Ja, jaz sem jih tudi v H&M včeraj "občudovala". Ni da ni. Očitno je to zdaj ful moderno. Ampak saj ne zgledajo tako grozno, ene so prav simpatične.user posted image


Kdaj pa si bila tam? V Lj? Škoda, da se nisva srečali user posted image


Okrog pol enih je moralo biti. Res škoda.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mrtvaške glave
10.8.2007 14:49:33   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Okrog pol enih je moralo biti. Res škoda.user posted image


JAZ TUD user posted image  Ma zihr sem 2 uri not bluzila. user posted image  Bog ve, če nisva ena mimo druge hodili user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mrtvaške glave
10.8.2007 14:49:45   
cmrucek
Popolnoma neprimerno za otroke. 

(odgovor članu nimfica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
10.8.2007 14:56:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cmrucek)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Mrtvaške glave
10.8.2007 15:41:12   
kaya2007
Ok, okusi so pač različni, normalno je da je nekomu všeč nekomu pa ne, ampak ne razumem pa, zakaj bi bilo to tako neprimerno za otroke??? Lobanja je pač lobanja, vsi jo imamo in nekoč bo tudi naša tako videti...no ja, verjetno malo manj nasmejana user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Mrtvaške glave
10.8.2007 15:45:07   
Anonimen
Imamo. Kupila... Tudi copate. Ni nič tako groznega. Pa dobra osvežitev po vseh Miki Miškah, Snoopyjih in vsem ostalem...

Trenutno so pač oblačila z mrtvaškimi glavami in.

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Mrtvaške glave
10.8.2007 15:54:09   
crci06
lahko so taka oblačila in... tudi mi smo to nosili, pa strgane kavbojke, pa list ganje na majicah, pa od vžigalnikov obeski itd... amapk moj dojenček (vsaj dokler ne shodi) ne bo imel mrtvaških glav na oblačilih.
Sploh pa ne na bodiju novorojenčka**
Že dolgo vem, da imajo v HM to kolekcijo, pa se mi gnusi.
Vaak ima svoj okus. Nisem nazadnjaška, tole mi pa RES NI.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Mrtvaške glave
10.8.2007 16:41:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LARA
moja ma sam ene črne štunfe z mrtvaško glavo


U, take pa Tibor hoče, sva jih včeraj v enem katalogu videla. Ampak ne bo nič iz tega. Naa.

Meni niso všeč. Ampak res, za punčke imajo ful fletnih cun, meni bi se zrolalo, če bi punčko imela. Še za fanta najdem tu mač, brez mrtvaških glav.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Hm ime za fantka
Slavi 01

Hm ne vem kako naj bi dala s partnerjem ime fantku? Ampak ta imena ni niso niti podrazno ušeč.

Robi (16%)

Uroš (13%)

Kevin (17%)

Matjaž (30%)

Andrej (11%)

Izidor (14%)


Število vseh glasov: 223

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!