|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PP Pramette
9.9.2007 22:56:01   
PIAF
Kolegica mi je posodila  voziček PegPerego Pramette. Ta voziček bi naj bil od rojstva naprej. In ko tamalo dam noter, se mi zdi, da ima glo nižje od nog. Podložila sem z ovčko, pa še vedno je tisti del, kjer ima glavo tako mehek in "vgrezljiv" (ne vem, kako se naj drugače izrazim, da bi razumeli), pri nogicah pa bolj fiksen.
Otrok bi naj bil v vodoravnem položaju, tukaj pa ni?!user posted image

Ali ima katera ta voz in mi lahko kaj svetuje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PP Pramette
9.9.2007 23:04:46   
Mlada mamica
Enak problem sem imela jaz!Te razumem,kaj želiš povedat!Jaz sem si vedno podložla pojšterček,da je imela telo v ravnem položaju,ker drugače ji je glavica vedno padala dol!Drugače pa sem ga sedaj dala sestri(vozek) in ga je njen fant nekak drugače sfiksiral(je bolj trdi del),tako da mora bit nekje neka "caka",da se to blago oprime ohišja vozeka!

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PP Pramette
9.9.2007 23:21:38   
taška30
Jaz mislim, da ni neke 'cake'.user posted image  Tko pač je pri Pramette, če je otrok široko povit pride še bolj do izraza.

Pri taprvi hčerki mi je šlo to tud ful na živce, sem noter po celi dolžini podložila 2x prepognen otroški kovterček, pa par pleničk pod glavo.
Sedaj pri tadrugi hčerki se pa kar hitro 'obrnila' voziček, se pravi da otrok gleda stran od tebe, strehico pa prestaviš na drugo stran (k sebi). Sicer še vedno v glavnem leži, no, sedaj pri 4 mesecih ji včasih dam že eno stopničko naklona, pa je veliko bolje zdaj v to smer. Je mal hecno videt pri tako malem dojenčku, da gleda stran od tebe, ampak dosti lepše leži noter. Pa še ven lahko gleda.user posted image

(odgovor članu Mlada mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PP Pramette
10.9.2007 8:55:35   
Enolla
Podloži z prepognjenimi brisačami spodaj pod tekstilom, da zdravnaš in potem normalno postelji po vrhu.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PP Pramette
10.9.2007 10:22:34   
DANVARI
pa ima voziček gor tisti obroč, ki prepreči da gre otrok ven iz vozička ko je v sedečem položaju(tisti za katerega se lahko drži ko sedi)? Ker mene je tud motilo to da je imala glavico malo nižje (tudi zaradi širokega povijanja) no potem sem šla pa mal navodila gledat, pa montirat in sem ugotovila, da seveda nisem dala tistega obroča gor, ker nisem še vozička v sedeči pozi rabila.
Ko daš gor  tisti obroč (ne vem kako naj mu drugače rečem - sigurno ga imaš med "viška" stvarmi, ki si jih dobila zraven user posted image - na sredini je gumast na koncih pa plastičen) in obrneš voziček, da otrok gleda proti tebi, potem tisti del dna, ki je pri glavi zapneš okoli obroča in je potem lepo ravno.

_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PP Pramette
10.9.2007 11:14:28   
taška30
IZVIRNO SPOROČILO: DANVARI

potem tisti del dna, ki je pri glavi zapneš okoli obroča in je potem lepo ravno.


Dej ti tole še enkrat, pa bolj počasi razloži.user posted image  Ne štekam namreč, pa bi rada. Torej kam je obrnjen otrok, kam strehica, kaj se zapne za kaj.

Pri nas je zdaj tako, da je otrok obrnen stran od mene, strehica pri meni, tako da jaz praktično ne vidim otroka čez strehico. In zdaj če bi pripela tisti obroč, ne vem kaj bi se spremenilo, pač bi imela nad nogicami obroč.user posted image  Če pa otroka obrnem k sebi, bi ji pa ta obroč prišel zadaj za glavo al kako? Moram probat.user posted image

(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PP Pramette
10.9.2007 11:46:48   
DANVARI
Če gledava zdej, da je otrok proti tebi obrnjen, torej ga vidiš ko ga voziš.
Takole:
user posted image
Tist obroč ima potem pri glavi in dno zapneš okoli obroča tako da tisto blago na dnu pride višje, kot če ga zapneš samo na dno.




_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PP Pramette
10.9.2007 11:57:49   
taška30
Aha, hvala, zdej razumem. Zanimivo, da tud pomislila nisem, da tisti obroč pride v poštev kaj prej kot potem, ko daš otroka sedet (športni del). Samo zdaj je pri meni že prepoznouser posted image , se je tamala že navadla bit obrnjena stran in gledat ven z eno stopničko naklona.
Piaf, ti pa naredi tako. Po moje res deluje. Očitno tisti obroč malo dvigne ležišče pri glavi.

(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PP Pramette
11.9.2007 10:43:00   
PIAF
DANVARI in Taška30, bom poskusila, čeprav kolikor se spomnim, je obroč že nameščen. Sem  bloku, vozek v avtu in moram sprobat malo kako deluje to in ono, ker sem čisto nerodan še pri njem, kolegica pa nima časa, da mi ga malo prezentira...
Odkrito povedano - sem imela boljši feeling za ta voziček, pa me je to malo razočaralo. Pa mala se itak noče notri vozit (stara je 3 tedne)

Poleg tega sem še dobila zraven to prevleko kao za nogice - kaj ta prevleka se da gor na voziček, ko je otrok obrnjen proti tebi (tako kot kaže zgornja slika) in potem ko je vstran od tebe in že sedi? Gre to za isto prevleko ali sta dve različni?
Kajti jaz te prevleke ne znam zdaj gor namontirat na vozek, ker je zadrga predolga, na vozičku pri nogicah pa je krajša?!user posted image user posted image

Čisto štorasta sem no!user posted image

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PP Pramette
12.9.2007 10:44:26   
DANVARI
zdej ne vem kako je pri tanovem modelu (jaz imam 2006) ampak je ena prevleka za oba položaja vozička in preverjeno paše v obe smeri.
Ne vem, mogoče daješ na napačno zadrgo (ker jih je kar nekaj user posted image )


_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PP Pramette
13.9.2007 10:29:24   
taška30
Jaz imam zgleda starejši modeluser posted image , sploh ni zadrge, ampak 2 gumba. Je pa za v obe smeri.

(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?