|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NADALJEVANJE TEME MALO SEM SITNA- POJASNILO
10.6.2005 8:39:24   
žabica
Tako drage moje, da ne boste rekle, da nimam dovolj poguma za prijavo se vam sedaj javljam prijavljena. Včeraj sem nujno rabila vašo pomoč. V tem forumu sem napisala sporočilo z naslovom oddaja na RTV, kjer je bila neka oddaja o alternativnih metodah zdravljenja raka in ker sem informacijo rabila za osebo, ki mi je blizu in ki je po nekajmesečnih zdravljenih izvedela, da se ji je bolezen povrnila, sem se obrnila na vas v upanju, da mi bo katera lahko pomagala. In razvila se je debata, kako kopiramo link. To me je malo pogrelo. Želim vam lep dan..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   NADALJEVANJE TEME MALO SEM SITNA- POJASNILO
10.6.2005 8:47:49   
Anonimen
Ah no, pa saj je bil samo en odgovor skrenjen, drugače pa se mi zdi, da si dobila informacijo.

In hvala bogu, mene ni bilo zraven :)-

(odgovor članu žabica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   NADALJEVANJE TEME MALO SEM SITNA- POJASNILO
10.6.2005 9:09:13   
baguSka
Mene tud ne.8)

(odgovor članu žabica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   NADALJEVANJE TEME MALO SEM SITNA- POJASNILO
10.6.2005 9:16:28   
Anonimen
Mene pa še manj.
V takih primerih,ko nujno kdo kaj rabi..prebrskam vse možne kote in literaturo...vendar glede oddaj na naši TV ne morem pomagat,ker jo ne gledam oziroma tu v tej lukni kjer živim ni signala.
Žal mi je,da nisi gobila pozitivnega odgovora,vendar vedi,da nismo vsemogočne.
Upam,da si našla kje drugje odgovor.Lahko bi pa telefonirala direkt na uredništvo RTV ljubljana,mislim,da bi ti posredovali informacijo.

(odgovor članu žabica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   NADALJEVANJE TEME MALO SEM SITNA- POJASNILO
10.6.2005 11:47:12   
puncica
Sem mogla nazaj it brat kaj je narobe da sem sploh vedla kaj se dogaja. :)- Ja veš različne ljudi imamo gor na RR, jst sem se že navadla in se ne obremenjujem več s tem:)- Pol pa kak seznam gor vržem da še druge mal pogreje pa je:)-:)-

(odgovor članu žabica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   NADALJEVANJE TEME MALO SEM SITNA- POJASNILO
10.6.2005 12:01:07   
soseda
Karmy tut ti si mi padla v oči, ko si eno nakurla, zakaj sprašuje kako se najlažje v naši državi pride skozi.Pa je imela otročička starega šele 4 tedne, ti si jo pa jagala delat.

Pa kaj?Ti pač misliš tako, drugi drugače. Če ji nisi znala svetovati, kako naj se znajde, ji tudi nimaš pravice moralizirat, zakaj se ne znajde tako da gre delat...
tak je ta svet!

(odgovor članu žabica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   NADALJEVANJE TEME MALO SEM SITNA- POJASNILO
10.6.2005 12:12:58   
žabica
Nič ne razumem!! Kdo je Karmy?

(odgovor članu žabica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   NADALJEVANJE TEME MALO SEM SITNA- POJASNILO
10.6.2005 12:14:18   
Anonimen
:zmeden:

Vem kdo je Karmy ampak kaj ima to s tem veze?:zmeden2:

(odgovor članu žabica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   NADALJEVANJE TEME MALO SEM SITNA- POJASNILO
10.6.2005 17:53:29   
soseda
Napaka z moje strani.:ups:
Malo sem še nerodna:(
Upam, da mi oprostiš žabica, ker sem kar takole v tvoj post padla:((

(odgovor članu žabica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?