|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
22.12.2008 3:32:41   
Anonimen
Zivjo drage dame!
v primerjavi s svojim fantom sem dokaj mlajša, moj je star35 let. pred pol leta sem se preselila k njemu, ker sva se strinjala, da sva ustvarjena en za drugega in da ne moreva biti daleč narazen. da pa bi bilo še bolj zanimivo ima 2 otroka, ki pa seveda ne živita pri njemu, ampak pri materi. ni v tem problem da ima otroke, ampak v tem, da ona z njim manipulira tako, da se niti sam ne zaveda kaj mu dela. kadar je le možnost ga prosi za denar za otroke, ker naj ga ona ne bi imela. vse lepo in prav, ko se je to razvilo v totalno izkoriščanje, vendar moj dragi tega ne opazi oz. je popolnoma slep., ker pač otrokom hoče privoščiti le najbolše in VSE. poleg preživnine otrokom zelo veliko kupi in ji s tem zelo olajša njeno življenje.ona pa  ima zelo dobro službo, zase vedno dobro poskrbi, vedno nove cunje, solarij, fitnes.. nič nimam proti temu, da ženska zase lepo skrbi, ampak ko vidim kako pošlje otroke k nam, mi kar slabo rata. premajne majce, premajni čevlji, neke popolnoma cheep supergice, zunaj pa -1. in ko to moj fant vidi, seveda takoj skoči in hop spet zapravlat, ker pač ne pusti da bi njegov otrok takšen hodil okoli. večkrat sm mu omenila, da je to njena taktika, da dobi kar hoče.in vedno ji uspe. in ko to fantu omenim, mi reče da jaz na to pač drugače gledam. ampak jaz rada vidim da so njegovi ostroci spodobno oblečeni, samo ne maram, da iz njega dela norca. rekla sem mu, da te stvari ki mu jih kupi pusti doma in ga pošlje nazaj takšen kakršen je prišel, ker verjamem, da vsaka normalna mati ne bi pustila, da ji otrok zmrzuje in hodi tak okoli po svetu(ampak potem se tukaj postavi vprašanje, A je ona sploh normalna??"mal heca). ampak on tega ne more... in za njo je to "MISIJA USPEŠNA".  prosim vas, da mi date kakšne nasvete, kako mu odpreti oči, da on pač pleše tako kot ona žvižga. preveč ga imam rada, da bi gledala kako ga non stop izkorišča.

že v naprej hvala za pomoč
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
22.12.2008 7:23:51   
Natty5284
Kak dolgo se pa to že dogaja? Pusti ga, bom sam skapiral, da ga izkorišča...Tud moj je. Midva sva morala kupit celo voziček, avto sedež, igrače in stvari za oblečt, ko je tamala bila pri nama...Gospa ni želela dati ničesar zraven, še planic ne...

_____________________________

Lp Natty

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
22.12.2008 8:15:31   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: mlada mačeha

Zivjo drage dame!
v primerjavi s svojim fantom sem dokaj mlajša, moj je star35 let. pred pol leta sem se preselila k njemu, ker sva se strinjala, da sva ustvarjena en za drugega in da ne moreva biti daleč narazen. da pa bi bilo še bolj zanimivo ima 2 otroka, ki pa seveda ne živita pri njemu, ampak pri materi. ni v tem problem da ima otroke, ampak v tem, da ona z njim manipulira tako, da se niti sam ne zaveda kaj mu dela. kadar je le možnost ga prosi za denar za otroke, ker naj ga ona ne bi imela. vse lepo in prav, ko se je to razvilo v totalno izkoriščanje, vendar moj dragi tega ne opazi oz. je popolnoma slep., ker pač otrokom hoče privoščiti le najbolše in VSE. poleg preživnine otrokom zelo veliko kupi in ji s tem zelo olajša njeno življenje.ona pa  ima zelo dobro službo, zase vedno dobro poskrbi, vedno nove cunje, solarij, fitnes.. nič nimam proti temu, da ženska zase lepo skrbi, ampak ko vidim kako pošlje otroke k nam, mi kar slabo rata. premajne majce, premajni čevlji, neke popolnoma cheep supergice, zunaj pa -1. in ko to moj fant vidi, seveda takoj skoči in hop spet zapravlat, ker pač ne pusti da bi njegov otrok takšen hodil okoli. večkrat sm mu omenila, da je to njena taktika, da dobi kar hoče.in vedno ji uspe. in ko to fantu omenim, mi reče da jaz na to pač drugače gledam. ampak jaz rada vidim da so njegovi ostroci spodobno oblečeni, samo ne maram, da iz njega dela norca. rekla sem mu, da te stvari ki mu jih kupi pusti doma in ga pošlje nazaj takšen kakršen je prišel, ker verjamem, da vsaka normalna mati ne bi pustila, da ji otrok zmrzuje in hodi tak okoli po svetu(ampak potem se tukaj postavi vprašanje, A je ona sploh normalna??"mal heca). ampak on tega ne more... in za njo je to "MISIJA USPEŠNA".  prosim vas, da mi date kakšne nasvete, kako mu odpreti oči, da on pač pleše tako kot ona žvižga. preveč ga imam rada, da bi gledala kako ga non stop izkorišča.

že v naprej hvala za pomoč


Ok, sicer se vidi, da imata probleme z bivšo, vendar tole pa ne razumeš pomojem najbolje, ali pa si se napačno izrazila. On je oče otrok in HB, da imata otroka takšnega očeta, da jima poleg preživnine še kaj kupi. In ne, on ne razmišlja, da s tem olajša NJEJ življenje, ampak se potrudi, da otroka občasno tudi razvaja.
Ponavadi ima takšna zgodba vedno dve plati. In ponavadi je na podlagi samo ene strani zelo težko govorit, ker mogoče ne veš, kaj je v ozadju. Tako da se jaz v razglabljanje njunega odnosa niti ne bi spuščala. Karkoli je že, imata skupaj otroke, in ona bo na nek način vedno delno prisotna tudi v VAJINEM življenju. To boš morala sprejeti tako ali drugače. Mogoče sem ob branju te zgodbe pomislila na to, da sta šla narazen čisto sporazumno, ker pač nista bila za skupaj. In da imasta mogoče še kakšen dogovor med seboj. Kako in kaj dalje. Od tvojega partnerja bi bilo pošteno, da te s temi stvarmi seznani.
Kar se pa tiče 'provokacije' z oblačili, pa bi jaz naslednjič, ko bi otroka prišla tako razcapana k nam, juj pobasala, rekla, ati doma bodi, juj oblekla od glave do pet, ko pa bi bil čas odhoda domov, bi juj spreoblekla nazaj v iste cunje, katere jima je oblekla mama. Partnerja pa bi seznanila, da naj bivši sporoči, da naslednjič otroci ne potrebujejo oblačil zraven, da imajo pri nas svojo garderobo. Skoraj dam roko v ogenj, da bi naslednji vikend prišla nališpana, da bi se kar svetlo, iz čistega principauser posted image


< Sporočilo je popravil Pikapolonica_ -- 22.12.2008 8:16:27 >


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
22.12.2008 8:47:19   
MLADAMAMICA
koliko si pa ti stara? imata tudi skupaj otroka? menim da se bo to spremenilo šele, ko bosta vidva imela otroka. tako je bilo pri moji kolegici ki je pravtako imela moškega z sinom iz prvega zakona. sicer ti pa ne znam svetovat iz lastnih iskušenj. v vsakem primeru pa ti želim vso srečo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
22.12.2008 10:15:14   
lukec
Tukaj se jaz povsem strinjam s Pikalpolonico. Ne dovolita, da nova oblačila odnašata s sabo.
Sicer sama še nisem bila v takšni situaciji, sem pa prepričana, da je treba v zvezi s katero pridejo v paketu tudi otroci, marsikaj premisliti. Zavedati se moraš, da sta to njegova otroka, čeprav mu jih je rodila bivša. In vedno bosta. Logično je, da jima nudi vse kar jima lahko, sploh če si to lahko privošči. in seveda ne bo pustil otrok v premajhnih oblekah in obutvi, samo da bi kljuboval bivši.Glej na to kot na darilo za otroka in ne za bivšo. Razumem tvojo jezo, mislim pa da boš vse bolje razumela, ko boš tudi sama imela otroke.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
22.12.2008 10:19:03   
*alja*
To je zelo težko svetovat, ker smo prebrali samo eno zgodbo, ki je lahko resnična ali "prirejena" glede na tvoje občutke in partnerjevo "preteklost", ki ga bo hočeš nočeš vedno spremljala, saj so tu otroci.

Mogoče bivša partnerka še ni sprejela dejstva da niso več družina in da on živi z drugo. Malo se postavi na njeno stran in boš mogoče lažje dojela stvari ki se dogajajo.
Ni enostavno ko ostaneš sam z otroci in ona pač določene stvari narobe ponazarja, ampak nikoli ne veš kako bi ti reagirala v podobni situaciji.

Ne obsojat prehitro, vse se da rešit, mogoče je potreben le čas.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
22.12.2008 10:29:28   
zmajaz
Tudi jaz se strinjam, da je to morda zate težko razumeti in sprejeti, ampak šele, ko imaš enkrat svojega otroka, razumeš, kako je to - da mi mu rad nudil vse, kar mu lahko. Res se najdejo tudi očetje, ki pač plačajo tisto preživnino, ki so jo dolžni, drugo jih pa ne briga veliko, ampak vsi pa hvala bogu niso taki. Tvoj ima očitno svoje otroke zelo rad, zato ne preračunava, koliko je zanje po zakonu dolžan zagotoviti in ne gleda,da ne bi zanje "slučajno zapravil kaj preveč". In strinjam se s tem, kar pravijo zgoraj - to so darila za njegove otroke in ne za bivšo. Če z bivšo ne živita več skupaj, ne pomeni, da otrokom ne sme nuditi nekaj več.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
22.12.2008 10:34:53   
Anonimen
A sta vidva lacna zaradi teh stvari za njegove otroke?

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
22.12.2008 11:00:05   
Lalica1
Saj ni problem v tem, kaj on svojim otrokom nudi. Za svoje otroke bi itak storili vse. Problem je v tem, če mama otrok to izkorišča! S tem se pa ne bi strinjala tudi jaz!
Ker...smo ljudje in so ljudje... in ne vemo kaj se plete v glavah drugih. Mogoče je ženska našnofala priložnost in jo tudi pridno izkorišča. Na račun otrok. Žalostno, ampak možno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
22.12.2008 11:59:38   
t5t6
In kako se bosta otroka pučutila, če jih boste pred odhodom domov preoblekli v "stra oblačil"? Tvoj parner je verjetno dovolj pameten, da lahko razodi, da če je prejšnjo rundo kupil otrokom novo obutev in so spet prišli v premajhni jim zaradi tega ni potrebno kupiti spet nove. Mogoče ga bivša res izkorišča, mogoče pa je to enkrat za spremembo le zgodba o enem skrbnem očetu, upam, da je res tako. Če ga izkorišča pa ga samo zato ker ga lahko, ko bosta vidva občutila pomanjaknje zaradi tega se bo hitro strezni. Imeti otroka je veliko več kot plačevati preživnino, ki velikokrat ni dovolj niti za najbolj osnovne stvari, mislim, da starš pri katerem otrok živi prispeva finančno dosti več od drugega starša, zato vse pohvale tvojemu partnerju.

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
22.12.2008 12:01:58   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: t5t6

In kako se bosta otroka pučutila, če jih boste pred odhodom domov preoblekli v "stra oblačil"? Tvoj parner je verjetno dovolj pameten, da lahko razodi, da če je prejšnjo rundo kupil otrokom novo obutev in so spet prišli v premajhni jim zaradi tega ni potrebno kupiti spet nove. Mogoče ga bivša res izkorišča, mogoče pa je to enkrat za spremembo le zgodba o enem skrbnem očetu, upam, da je res tako. Če ga izkorišča pa ga samo zato ker ga lahko, ko bosta vidva občutila pomanjaknje zaradi tega se bo hitro strezni. Imeti otroka je veliko več kot plačevati preživnino, ki velikokrat ni dovolj niti za najbolj osnovne stvari, mislim, da starš pri katerem otrok živi prispeva finančno dosti več od drugega starša, zato vse pohvale tvojemu partnerju.


Se strinjam. user posted image

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
22.12.2008 12:08:32   
Zanica
Glej, jaz se strinjam z ostalimi, ker tvoj je res tak da skrbi za otroke, ko drugi očetje mislijo da je alimentacija več kot dovolj denarja....To da ga bivša izkorišča, je tudi možno, ampak je odrasel človek in mislim da se tebi ni treba ukvarjat z tem koliko denarja daje otrokom. Ti jim nisi mačeha, ker otroka še vedno imata svojo pravo mamo, z katero živita. Lahko se potrudiš da te imajo radi, ne da mislijo da si ljubosumna. Če si mu že povedala, a da ni spremenil nič, pol misli da je tako edino prav. KO boš imela svoje otroke, boš mogoče drugače gledala na to situacijo.

Samo, vedno mi je žal otrok če se starši igrajo ping pong z njimi.... Kot cigani.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
22.12.2008 12:08:47   
muška
Tudi moj partner ima dva otroka iz prvega zakona. Sicer sta že odrasla, ampak ko sva se spoznala in poročila, še nista bila! Skozi je plačeval preživnino in vedno, ko sta bila pri nas sta kaj dobila. In kaj potem? Jaz tega nisem vzela kot nadlegovanje njune mame, ampak očetovo željo, da pa jima tudi on kaj kupi. In nikoli mi ni morala dovolila temu oporekat, pa čeprav sva bila že poročena! Otroka sta njegova, denar je njegov! Zaradi tega nismo občutili pomanjkanja, ga mogoče ti?



(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
22.12.2008 12:09:43   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

A sta vidva lacna zaradi teh stvari za njegove otroke?



To mene tudi zanima.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
22.12.2008 13:12:26   
SpeliG
Imam prijateljico v podobni situaciji, le da ima njen partner že odrasle otroke. In so potrebe še večje, ker tisti "otroci" bi pa avto, pa zdaj že stanovanjček...
In ona se sekira, poleg tega ji je jasno dal vedet, da ne misli več imeti otrok, torej z njo. Nevem, takoj ko se je zapletla z njim sem ji povedala, da z njegovima otrokoma ne bo mogla "tekmovati"; on je njun oče in je normalno, da jima hoče ponuditi čimveč in čim boljše. Tvoj zgleda kot dober in skrben oče in na tvojem mestu se ne bi v to mešala - potegnila boš ta kratko.
Verjamem pa, da se počutiš izkoriščano ampak tako pač je, to boš težko spremenila, ne da bi pri tem prizadela svojega partnerja ali pa ogrozila vajino vezo. Če vaju le ne obremeni preveč v finančnem smislu rajši pusti to in bodi vesela, da imaš moškega, ki se zaveda da otroci rabijo še kaj več kot preživnino. Pa srečno!

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
22.12.2008 13:54:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
22.12.2008 14:36:29   
Anonimen
Takih očkov je pa zelo malo. In zgodba njegovih otrok je njegova stvar. Ker, dokler vama ne bo zaškripalo pri financah in ostalih stvareh, si lahko samo tiho in upaš, da bo tako skrben in ljubeč očka tudi vajinemu otroku.user posted image

Mal si preberi zgodbe, kako se ene matrajo, da dobijo vsaj del preživnine, ki je itak samo pesek v oči v primerjavi s stroški,ki jih mati ima za otroka.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
23.12.2008 12:18:08   
Anonimen
mlada mamica!
otroka nimava skupaj ampak si ga pa zelo želiva. starost pa ni pomembna:)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
23.12.2008 12:22:32   
Anonimen
Zanica!
nisem ljubosumna, ker nimam biti za kaj. ničesar mi ne primanjkuje, to odghovarjam tudi drugim, ki so tako osorno napisale, če mi kaj priimanjkuje. nočem pa da ga izkorišča, ker je mila duša, in si tega ne zasluži.ne gre se za denar, narobe sterazumele, gre se za spoštovanje. in tiste ki to razumejo, so večinoma sedanje vaših bivših fantov, večina mamic samohranilk pa seveda da bo držala z materjo njegovih otrok. ne mislim pa da so vse take, ne me narobe razumet.
lep dan

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
23.12.2008 12:25:34   
MLADAMAMICA
po moje, da se nimaš kej skrbet ker kot si opisala svojega moškega je zelo zrel in se posveti svojim otrokom, kar pomeni da se bo tudi vajinim. ne poslušaj teh očitkov, te razumem da meniš da je ženska kriva, pa tudi če je, naj te to ne žre ker če je njen namen da vaju spravi narazen ali vama nagaja, ji s tem pomagaš na poti k cilju. bodi nasprotje in se ne pusti provocirati. z leti nisem mislila nič slabega, ampak si rekla da si full mlajša. želim ti pa vse dobro user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
23.12.2008 12:27:00   
Kepica83
Mene bi tudi motli če bi videla, da bivša prav izkorišča očeta otrok. Saj zdaj ste vse pametne če pa bi pri vas bilo tak, pa vam ziher nebi odgovarjalo. Tu ni debata o tem, da jim on pač tu pa tam kaj kupi iz srca ampak se gre o tem, da jim on marsikaj kupi po svoji želji a kljub temu pa ker jim je mogoče prejšnjič kupil nove čeveljčke jih pa mama pošilja k njemu z staro obutvijo. Zakaj? Ker izsiljuje in izkorišča. Naj jim obuje nove čevelčke če mu jih je oče kupil. Ne pa stare. Ali pa so stari tak grozno lepi in udobni al kaj? On jim kupi marsikaj in mlado mačeho to sploh ne moti. Moti jo to da bivša očitno manipulira in izkorišča očeta otrok. Jaz bi mu vsekakor poskušala odpreti oči.

< Sporočilo je popravil miniko -- 23.12.2008 12:28:23 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
23.12.2008 12:30:19   
Anonimen
Alja!
ta njegova bivša je sam hudič, ne govorim tega zato, ker imata skp otroke al zaradi česar koli ampak ker je to dejstvo. vedno ga za denar izsilujej na račun otrok. kao" če pa ne daš denarja, pa otrok ne boš vidu".to se je že dostikrat zgodilo. al pa, ko je mali šel na tabor(star je 6 let), je bil ati zadolžen za spalko, in mu jo je seveda dobil. spododil si jo je od babice in ko je mali videl, da splake ni kupil, mu je mali rekel;"ampak ati, mami je rekla, da bi mela eno tako, k bi jo mela za skoz."hahaha. dejte no! sam da šanso dobi, bi ga zmolzla za vs denar. še za otr4oški stolček mu je rekla da naj da denar, ki ga bo ona uporabljala. fant ji je dal svoj avto, da lahko otroke prevaža. dal ji je fotič da otroke slike. halo, sej ma službo, naj si vse to sama kupi. težko je dajati mnenja, če se ne pozna ozadja, ampak vseeno cenim vsako mnenje ki ga dobim. tko da punce, zakon ste, sam nekatere mogoče mal zagrenjejne, k so ostale same z otroci.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
23.12.2008 12:31:53   
Anonimen
miniko!
kot da bi mi brala misli. prav lepo si napisala. hvala!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
23.12.2008 12:33:20   
Anonimen
mlada mamica!
točno to njegova bivša počne. poskuša z vseh strani naju narazen spraviti. ampak ji ne bo uspelo, ker ga imam raje kot svoje življenje. vem da z leti nisi mislila hudega.uživaj

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
23.12.2008 12:39:45   
Anonimen
zmajaz!
ne verjamem, da bi ti pustila, če bi bila v moji koži, da tvojega fanta bivša na vsakem koraku izkorišča. res je da preživnina ni dovolj, ampak sama se je odločila da gre stran od njega.in on da veliko in še več za svoje otroke.ona je tip mamice k da nase več kot na otroke.preberi kaj sem napisalao njej. nič proti temu, ampak otroci zaradi tega ne smejo trpeti. ko sm šla s fantov po otroke v šolo in vrtec je rekla da je to nedopustno, ker potem druge maice grdo gledajo. halo! pa kaj to njo briga.js sm zdej v njegovem življenju in se bo morala sprijazniti da sm tud vi otrokovem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?