|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NOVEMBERKE 2020
15.3.2020 16:50:59   
nasmejanapupa
Pozdravljene!

Sem spregledala ali res še ni odprte teme NOVEMBERKE 2020?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NOVEMBERKE 2020
15.3.2020 22:09:58   
Rjaveocke
Se pridružujem. 😁🥰


(odgovor članu nasmejanapupa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NOVEMBERKE 2020
17.3.2020 8:09:24   
Mimi88
Živijo punce, jst tudi predvidoma spadam sem. Zakaj predvidoma? Ker še nimam dokaza. Ja... menstruacija bila, ampak slaba in s prekinitvami, potem en teden nazaj CB negativen, nato dva dni pozneje še BC pokazal minus. Ampak od začetka krvavitve so prsi občutljive, pokazala se mi je pigmentna črta oz Linea negra. Nato z začetkom 6. tedna pa so se začele slabosti, krči, povečano izločanje sluzi.. Zadnjih nekaj dni prsi nenormalno občutljive, včeraj celo tako da je bilo že boleče in mi šlo na jok user posted image . Moj občutek je, da sem na poti v Rim, in glede na ciklus je bila oploditev med 12. in 14. februarjem in pride potem rok 4. do 6.11.
Malo sem se razpisala. Ja, treba se bo naročiti k ginekologiniji ker vse to pač ni normalno.. Da, je prišlo okrog valentinovega do oploditve sem sigurna, ne pa tudi da se je obdržalo, saj imam zadnje pol leta neprestano biokemične nosečnosti in se z začetkom menstuacije vse konča in sčisti. Sicer pa smo naročeni v ambulanto zaradi neplodnosti, glede na stanje pri njemu naj ne bi upala zanositi. Ampak jst vem da ni problem to, ampak nekaj genetika zeza, ker en splav za drugim že ni normalno. Dokler mi dela slabo in so vsi ti znaki jst upam da sem na poti k Rim user posted image .

Lep pozdrav vsem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rjaveocke)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NOVEMBERKE 2020
18.3.2020 12:33:07   
Anonimen
Hej punce, tudi jaz se vam pridružujem. Danes je CB digital s prvim jutranjim urinom pokazal 3+. Bo pa to naš tretji otrok. Kaj pa vaš? 


(odgovor članu Mimi88)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NOVEMBERKE 2020
18.3.2020 12:51:00   
Mimi88
Živijo anonimna, naš bi tud bil tretji. Oz prvi z novim partnerem user posted image , tako da se obnašam kot bi bil res prvi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NOVEMBERKE 2020
18.3.2020 19:31:07   
bučkaaa
Pozdravljene, pridružujem se tudi jaz. Danes me je presenetil plusek. No, ne ravno presenetil, saj je bilo načrtovano. :) Znakov še nimam, pdp bo nekje okoli 21.11.. V naslednjih dneh imam namen poklicati G in se naročiti na pregled. Doma imam že dve leti staro punčko. :) 


(odgovor članu Mimi88)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NOVEMBERKE 2020
18.3.2020 21:13:11   
Anonimen
O Mimi88 super, občutek je sigurno lep. Kdaj imaš PDP? Jaz imam podobno kot bučka, tam okrog 21.11. Bomo vidli na prvem UZju, ko bo. Naročila sem se elektronsko, tako da čakam datum. Zdaj je verjetno kar nerodna situacija zaradi te korone.Od znakov pa zaenkrat tske skeleče prsi in full mi je mraz. 

(odgovor članu bučkaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NOVEMBERKE 2020
18.3.2020 21:22:26   
Mimi88
Nekje 4.11. naj bi bilo. Racunam tudi te dni, saj imam 2 CR od prej in no tokrat bil tudi. Ob vikendih ne delajo načrtovanih, tako da bo pomoje od srede 4.11. do petka 6.11.

Jst bi se mogla tudi naročiti k G, samo bom počakala še nekaj dni, da vidim če bo prišlo do krvavite, ko naj bi bila menstruacija ali bo izostala.S tem se tudi na nuhalno ne upam naročiti.Kljub vsej zmedi se držim, da ne jem surovih rib in mesa, sadje in zelennavo da dovolj operem in domače suhomesnate izdelke gledam od daleč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NOVEMBERKE 2020
18.3.2020 21:29:46   
Anonimen
Aja v bistvu niti nisi sigurna, če si noseča? Samo testi bi zagotovo že kazali plus, če bi blo kaj. Meni, če nisem bila noseča, je bilo vedno vse belo na testu in je prišla M. 


(odgovor članu Mimi88)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NOVEMBERKE 2020
18.3.2020 22:28:35   
Mimi88
Ne, nisem prepričana. Imam pa vse simptome oz znake, te dni se mi je pridružila aroma terapija. Voham na km dalec. 

Razmišljm da bi šla na krvnega v NG v bolnico samoplačniško.Meni v prvih dveh nosečnostih je CB takoj ob izostanku pokazal pozitivno. Se mi je pa Linea negra pokazala nekje na polovici. Sedaj pa se je z izostankom že pojavila navpična črta na trebuhu in občutljive in boleče bradavice.Zmedena sem, če sem poštena.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NOVEMBERKE 2020
19.3.2020 9:16:37   
Uporabnica123
Zdravo punce! Pa sem se tudi jaz koncno lahko prestavila iz ene teme v drugo. Medva sva 3 leta delala na otrocku.. Leto dni nazaj sem mogla na abrazijo ker se nosecnost ni pravilno razvijala, zdaj pa naju je presenetil plus po drugem IUI postopku na kliniki v MB. Naravno nama ni slo ker jaz nimam svojih ovulacij.. Ste vse srecke nosecke po naravni poti? :)Jaz sem imela ze krvi pregled beto 1260 14 dni po ovulaciji  in pa vceraj prvi potrditveni pregled na kliniki da je nosecnost na pravem mestu. Srcka sm ze vidla :) in sicer zdaj je 6tednov in 2 dni. Rok naj bi bil zacetek novembra :)Glede na situacijo sem pa vseeno dobila ze datum za prvi pravi pregled pri osebni ginekologinji cez 3 tedne tko da vrjetno nosecnice se zmeram normalno jemlejo :) Je kateri tudi kaj slabo? Meni je ze dobr tedn slabo cez cel dan. Tko slabo da bi najraj umrla nevem vec kaj naredit.. 
Lepo bodite🍀❤️

(odgovor članu Mimi88)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: NOVEMBERKE 2020
19.3.2020 13:16:02   
Mimi88
Meni je od konca 5. tedna naprej. Enkrat več, drugič manj. Danes mi je bilo slabo še preden sem vstala, in bilo do 10h nekje tako. Potem, ko sem jedla je bilo bolje. Mi pa največkrat po pijači dela slabo. Bruhala zaenkrat še nisem.

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: NOVEMBERKE 2020
19.3.2020 13:40:37   
Anonimen
Mimi88 ja jaz na tvojem mestu bi šla, ker je res malo čudno vse skupaj. Mi ženske si velikokrat rade kej namišljamo, ko je želja tako velika.


Uporabnica123, čestitke, da je uspelo in naj bo srečno do konca, to največ šteje! Super, da si imela pregled. Sedaj pa boš verjetno nestrpno čakala naslednjega? Pri nas so vsi trije nastali naravno, prva v prvo, drugi v drugo in tretji/tretja v tretje. Prav hecno. 
P. S. Zaenkrat ostajam še Anonimna, saj ne zamerite kajne? 

(odgovor članu Mimi88)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: NOVEMBERKE 2020
19.3.2020 16:51:09   
Mimi88
Problem pri nama z možem je da naj bi zelo težko zanosila po naravni poti (negibljivost). Ampak problem je, da imam biokemične nosečnosti praktično vsak mesec zadnje pol leta. Ko naj bi prišla menstruacija oz nekaj dni prej se začnejo znaki, nato ko pride krvavitev v dveh, treh dneh nehajo. In to ni PMS. En dan vse ok, drug dan pa ti vse smrdi in bruhanje na polno.. Glede tega sem sigurna, da se ne razvije in potem propade. Nekaj z genetiko ni ok. Sva naročena na kliniko za neplodnost in bi morala iti naslednji mesec. Meni je tudi čudno da sta mi oba testa pokazala negativno. Jutri bom šla dat beta HCG ker če ne drugega je 100% in bom vsaj vedela ali se potem naročim k moji G za pregled. Za sabo imam dve nosečnost in dva CR (2009 in 2014), in vem da pač ti znaki niso PMS.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: NOVEMBERKE 2020
20.3.2020 8:48:50   
Anonimen
Mimi88 si šla na krvnega?

Ma kaj ni za biološko značilno, da se pokaže plus, če delaš zgodaj, potem pa ponavadi kaže negativno, ker iz tega ni nič? 

(odgovor članu Mimi88)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: NOVEMBERKE 2020
21.3.2020 22:17:30   
Anonimen
Pozdravljene...se ena, ki spada v to skipino in predviden pdp je 21.11 (tako kot ze dve drugi, ce sem prav zasledila v zgoraj objavljenih komentarjih). 😀 Cestitke in lepo nosecnost zelim vsem 😀


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: NOVEMBERKE 2020
22.3.2020 3:32:37   
Mimi88
Ne. V ponedeljek zjutraj moram najprej poklicati če sploh delajo za samoplačnike. Četrtek ali petek me bo verjetno G naročila pa bom takrat več več vedela če ne prej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: NOVEMBERKE 2020
22.3.2020 17:16:13   
Anonimen
O še ena Anonimna, čestitke tudi tebi. Ja vidim, da nas ima kar nekaj takrat PDP, lušno. Bo to tvoj prvi otrok ali?Koliko ste pa kaj stare? Jaz bom 32 let. Imate že kaj nosečniških tegob? Mene zaenkrat samo glava boli. 
Mimi88, a tako torej? Si se tudi z G pogovarjala? 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: NOVEMBERKE 2020
22.3.2020 19:38:47   
bučkaaa
Jst bom jeseni stara 30... Občasno mi postane slabo, pa zelo sem utrujena, to pa je zaenkrat tudi vse. Ste se že kaj naročile na pregled? Jst imam 15.4. in že komaj čakam. :) 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: NOVEMBERKE 2020
22.3.2020 20:35:04   
Anonimen
Aha, no potem si blizu mene z leti. Bo to prvi otrok?

Ja utrujenost pa itak, mene zvecer full zgodaj pobere, vcasih ze okrog 20h zaspim, haha. Jaz sem se narocila kar preko spleta pa se cakam, da mi sporocijo datum. Upam, da ne bo tako pozno ali pac, da se izognemo tahujsemu zaradi tega koronavirusa. 

(odgovor članu bučkaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: NOVEMBERKE 2020
22.3.2020 20:56:31   
bučkaaa
Me kar malo skrbi kaj bo.... Upam, da se to stanje z virusom čimprej umiri. Ne, ne bo prvi otrok, imam že navihano dveletnico doma :) pa ti? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: NOVEMBERKE 2020
23.3.2020 12:23:13   
Anonimen
Bučkaaa vsi upamo ja, ampak če se bomo držali navodil, bomo kmalu lahko nazaj uživali. Jaz imam triletnico in fantka, ki ma leto pa pol, tako da bo to tretji otrok. 

(odgovor članu bučkaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: NOVEMBERKE 2020
23.3.2020 22:42:48   
Anonimen
Pozdravljene srecke nosecke :) se ena, ki bo po izracunih 21.11. ponovno postala mamica. Upam, da bo vse ok, prejsnji mesec sem imela SS, brez abrazije, sedaj pa sem spet nosecka in me kar malo skrbi, saj si male pikice zelo zelimo. 

Mi je pa cez dan ves cas malo slabo, nimam nekega apetita, prsi cutim kdaj mal bolj, kdaj manj, me pa vsake toliko casa spremljajo rahli krci in obcutek napihnjenosti. Zaradi predhodnega SS sem na bolniski in imam pregled ze 31.3. Upam, da se bo kaj videlo, glede na tako zgodnjo nosecnost.Novicko drzite zase ali ste jo, razen partnerju, se komu zaupale? Doma imam 8-letnika, ki si zelo zeli dojencka in komaj cakam, da mu bom lahko povedala veselo novicko. :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: NOVEMBERKE 2020
24.3.2020 12:36:09   
Anonimen
Pozdravljene nosečke...

Prejšnji teden sem naredila test... nekje sredi dneva... pokazala se je rahla črtica... danes zjutraj sem ga ponovila s prvim urinom... no, zdaj sta obe črtici konkretni... user posted image

To bo moj tretji otrok ter prvi otrok mojega drugega moža. Stara sem 42 let. Lani septembra sem imela spontani splav okrog 8 tedna starosti ploda user posted image , zato upam, da se bo ta nosečnost končala s porodom zaželjenega otročka user posted image ...

Je še katera mamica tule nad 40 let?

Vsem želim lepe nosečniške dni s čim manj težavami... user posted image

Pazite nase...

(odgovor članu nasmejanapupa)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: NOVEMBERKE 2020
24.3.2020 12:45:18   
Anonimen
O sedaj nas je pa kar nekaj Anonimnih pa še celo ena, ki ima PDP kot jaz, 21.11.. Bom jaz Anonimna6, da se bomo znašle, dokler se ne razkrijemo.

Čestitke obema. Upam, da bo pri obeh vse ok in da se skupaj veselimo novembra. Jaz sem ravno danes dobila datum za pregled, imam 14.4..


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?