|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nadstandardna soba v NM
12.5.2009 19:16:16   
Casiopea
Ali ima katera izkušnje z nadstandardno sobo v porodnišnici v Novem mestu. Uredila bi si nadstandardno zavarovanje, a nisem prepričana, da bi dobila sobo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nadstandardna soba v NM
12.5.2009 19:33:59   
Alfabeta
Iz lastnih izkušenj ti povem, da ti ne bodo priznali da bi ti zavarovanje krilo nadstandardno sobo v P. Jaz sem prišla na zzzs sklenit zavarovanje in mi reče agent, da morajo pridobiti mojo zdravstveno kartoteko in da se vse nastale bolezni in situacije v tistem trenutku in v preteklosti ne štejejo v to. Torej, če imam neko kronično bolezen, mi zdravljenje za to bolezen ne gre v nadstandardne storitve. In potem vidi moj trebuh in reče: "Pa nosečnost tudi izključuje to, ker ste že noseča". Jaz pa user posted image , sem rekla hvala lepa in šla. potem mi je pa še uspel zavpiti, da "Nm itak nima nadstandarne sobe!"

Toliko. Meni je v glavnem tole vse skupaj user posted image

(odgovor članu Casiopea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nadstandardna soba v NM
12.5.2009 21:46:24   
TIA22
No, sedajm pa mene nekaj resnično zanima????  Kakšna pa je razlika? Kaj nudi nadstandartna??Resno me zanima in se ne delam norca, da nebo katera mislila...user posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nadstandardna soba v NM
13.5.2009 7:31:03   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: TIA22

No, sedajm pa mene nekaj resnično zanima????  Kakšna pa je razlika? Kaj nudi nadstandartna??Resno me zanima in se ne delam norca, da nebo katera mislila...user posted image


To pa tudi mene zanima. Pa recimo, da mora biti enoposteljna in da je noter še TV. To bi bilo zame več kot dovolj. Ampak, kaj ti bo TV, ko rodiš? Saj naj ga sploh ne bi gledal nekaj časa. Torej tudi mene zanima, kaj pomeni nadstandardna soba? Resno.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nadstandardna soba v NM
13.5.2009 9:33:50   
Alfabeta
Jaz moram tole dopisati.....Sem včeraj premalo napisala user posted image .

Jaz se nisem želela zavarovati zaradi poroda, ampak zaradi samega dodatnega nadstandardnega zavarovanja. Vendar me je pogrelo, ker sem imela zavarovanje že 2 leti in sem prišla v bistvu podaljšat in ker me je videl, da sem noseča je tako rekel. Če pa bi podaljšala po telefonu bi pa šlo?!!? Pa tudi načeloma naj ne bi rabili zopet kartona za podaljšanje

Sicer pa tudi sama ne bi želela nadstandardne sobe zaradi Tv, ampak zaradi miru in tega da bi bila sama v sobi. če že....

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nadstandardna soba v NM
19.5.2009 15:56:02   
giotti
Zame to pomeni, da sem v sobi sama z mojim fantom in dojenčkom! Da poslušam glasbo, ki mi paše in delam, kar mi paše. Kakšna TV, še doma je nimam že več kot tri leta hvala bogu.
Ve res katera, ali so kje v naših porodnišnicah takšne sobe, kjer si lahko notri sam oziroma mi bi bili vsi trije skupaj?

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nadstandardna soba v NM
19.5.2009 17:20:52   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: giotti

Zame to pomeni, da sem v sobi sama z mojim fantom in dojenčkom! Da poslušam glasbo, ki mi paše in delam, kar mi paše. Kakšna TV, še doma je nimam že več kot tri leta hvala bogu.
Ve res katera, ali so kje v naših porodnišnicah takšne sobe, kjer si lahko notri sam oziroma mi bi bili vsi trije skupaj?



A ti bi vzela še partnerja in otroke seboj v P? Saj ne da bi kaj, ampak, a ti to resno? Zakaj pa to?

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nadstandardna soba v NM
19.5.2009 20:40:28   
Casiopea
Meni bi blo fajn, le da sm sama v sobi, brez da bi moja soseda imela kopico ljudi, ki bi skoz viseli poleg nje.
Ma kak TV, to ni potrebno. Sam da sm alone. A mi ne bodo odobrili nadstandardno zav, ker sm že noseča?

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nadstandardna soba v NM
19.5.2009 20:49:50   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: Casiopea

Meni bi blo fajn, le da sm sama v sobi, brez da bi moja soseda imela kopico ljudi, ki bi skoz viseli poleg nje.
Ma kak TV, to ni potrebno. Sam da sm alone. A mi ne bodo odobrili nadstandardno zav, ker sm že noseča?


Zakaj pa ne pokličeš na ZZZS in vprašaš kaki so pogoji za sklenitev nadst.zavarovanja? Boš najbolj ziher dobila pravo info

(odgovor članu Casiopea)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nadstandardna soba v NM
23.5.2009 11:44:14   
Casiopea
Sedaj čakam odobritev s strani Vzajemne.

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nadstandardna soba v NM
10.7.2009 8:55:51   
Anonimen
Kolikor sem seznanjena, v NM je možno dobiti nadstandardno sobo. Le da so zahteve teh nadstandardov od posameznice različni.
ravno včeraj sem prišla domov iz ginekološkega oddelka, kjer je bila sprejeta mamica - visoko noseča in je tam čakala da se začne porod. prosila je za nadstandardno sobo (brez televizije) tako, da je bil njen partner lahko ob njej- imela sta svojo sobo in vsak svojo posteljo in obiske po želji od 13-19 ure.
sem pa slišala sestro, ki jima je rekla, da to sploh ni problem, če le niso prezasedeni, ker potem ti takih želja ne morejo izpolnit kljub plačanemu nadstandardnemu zavarovanju.

(odgovor članu Alfabeta)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nadstandardna soba v NM
13.7.2009 19:43:36   
luan
Takole, čisto prave nadstandardne sobe porodnišnica nima.Imajo na voljo nekaj samic, to je enoposteljnih sob potem nekaj dvoposteljnih sob in troposteljne.Od zasedenosti oddelka je odvisno kaj ti bodo ponudili.Velikokrat se zgodi, da še domači nimamo kakšnih privilegijev.Je pa tako, če imaš plačan nadstandard in ti oddelek ne more nuditi nadstandardnih storitev katere imaš plačane.Ti mora bolnišnica povrniti razliko v ceni!!!
lp

(odgovor članu Casiopea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nadstandardna soba v NM
30.7.2009 11:42:25   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: luan

Takole, čisto prave nadstandardne sobe porodnišnica nima.Imajo na voljo nekaj samic, to je enoposteljnih sob potem nekaj dvoposteljnih sob in troposteljne.Od zasedenosti oddelka je odvisno kaj ti bodo ponudili.Velikokrat se zgodi, da še domači nimamo kakšnih privilegijev.Je pa tako, če imaš plačan nadstandard in ti oddelek ne more nuditi nadstandardnih storitev katere imaš plačane.Ti mora bolnišnica povrniti razliko v ceni!!!
lp


Res je tako, pa še na marsikaterem drugem oddelku nimajo nadstandardnih sob. So le enoposteljne in jo dobiš, če ni zasedena. Čeprav, jaz sem jo želela na otroškem pa so rekli, da imajo vse polno...a bile so tri enoposteljne in še s kopalnico čisto prazne! Tudi domači očitno res nimamo privilegijevuser posted image

To pa prvič slišim, da ti mora bolnišnica povrniti razliko v ceni ? A je to kje uradno, ker nisem nikjer zasledila, da bi kdo to zahteval in da bi bolnica res vračala?

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?