|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nagradna igra Alples - 2.del
31.10.2010 21:58:23   
Fargesia
...glede na to, da je tista tema o nagradni igri zaklenjena (?), sem odprla novo...

v žaru borbe in navijanja nas več spremlja rezultate igre in smo ugotovili, da so nekaterim (zdaj že vsi vemo komu, ne) izginili glasovi (tam nekje cca 10)... zakaj že?!!!


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nagradna igra Alples - 2.del
31.10.2010 22:20:36   
TaMaSa
mogoce so zacaraniuser posted image

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nagradna igra Alples - 2.del
1.11.2010 9:54:09   
unicorne
Evo nagradna igra je zaključena ampak kako lahko še vedno dobivamo glasoveuser posted image ?! Od polnoči da zdaj jih imamo 4 več (mogoče zato ker so nam jih včeraj nekaj zbrisali??). Samo da se je po mesecu dni končalo..... user posted image

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nagradna igra Alples - 2.del
1.11.2010 10:01:39   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: unicorne

Evo nagradna igra je zaključena ampak kako lahko še vedno dobivamo glasoveuser posted image ?! Od polnoči da zdaj jih imamo 4 več (mogoče zato ker so nam jih včeraj nekaj zbrisali??). Samo da se je po mesecu dni končalo..... user posted image


In si zmagala? sem glasovala zate!

(odgovor članu unicorne)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nagradna igra Alples - 2.del
1.11.2010 10:15:45   
unicorne
Ne žal...user posted image , ampak sej to smo kar vedl... Hvala vsem za vsak glas ki ste nam ga dali....user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nagradna igra Alples - 2.del
1.11.2010 10:38:23   
lilip
IZVIRNO SPOROČILO: unicorne

Ne žal...user posted image , ampak sej to smo kar vedl... Hvala vsem za vsak glas ki ste nam ga dali....user posted image


Zakaj pa to? Saj je bilo še včeraj zvečer število glasov tebi v prid? Ne razumem, zakaj bi bilo že v naprej jasno, kdo bo zmagal?!

(odgovor članu unicorne)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nagradna igra Alples - 2.del
1.11.2010 20:39:04   
Fargesia
sam res...v čem je fora, da glasovi še kar prihajajo? ko se je igra končala je imela števlika 23 4067 glasov, zdej jih ima 4070, št. 13 je imela 4040 glasov, zdej jih ima 4047.

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu lilip)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nagradna igra Alples - 2.del
1.11.2010 21:03:29   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

sam res...v čem je fora, da glasovi še kar prihajajo? ko se je igra končala je imela števlika 23 4067 glasov, zdej jih ima 4070, št. 13 je imela 4040 glasov, zdej jih ima 4047.


Morda kak glas takrat ni prijel, ker meni sploh ni hotelo nazaj maila poslat, da bi glas potrdila, pisalo pa je, da imam glas oddan. In vem, da nisem bila edina.

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nagradna igra Alples - 2.del
1.11.2010 21:23:31   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

sam res...v čem je fora, da glasovi še kar prihajajo? ko se je igra končala je imela števlika 23 4067 glasov, zdej jih ima 4070, št. 13 je imela 4040 glasov, zdej jih ima 4047.


Morda kak glas takrat ni prijel, ker meni sploh ni hotelo nazaj maila poslat, da bi glas potrdila, pisalo pa je, da imam glas oddan. In vem, da nisem bila edina.


Jaz tudi nisem nič potrjevala na mailu user posted image meni je pisalo da je glas oddan in to je to

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nagradna igra Alples - 2.del
2.11.2010 8:31:48   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

sam res...v čem je fora, da glasovi še kar prihajajo? ko se je igra končala je imela števlika 23 4067 glasov, zdej jih ima 4070, št. 13 je imela 4040 glasov, zdej jih ima 4047.


Morda kak glas takrat ni prijel, ker meni sploh ni hotelo nazaj maila poslat, da bi glas potrdila, pisalo pa je, da imam glas oddan. In vem, da nisem bila edina.


Jaz tudi nisem nič potrjevala na mailu user posted image meni je pisalo da je glas oddan in to je to



no, sej o tem sem pisala v uni temi, s tem, da moj prijatlejici ni štelo glasu.


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nagradna igra Alples - 2.del
3.11.2010 9:34:08   
3Sonček3
Kdaj bojo pa rezultati? A jih je katera že našla?


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?