|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Najbolj tečno opravilo?
22.3.2006 11:13:12   
muki1
Samo ne mi rečt, da vse opravljate z največjim užitkom, ker ne bom nasedla.
Kaj vam je najbolj tečno delo, ki ga morate opravljati z vašimi malčki? Meni je zadnje čase previjanje prava umetnost, saj mi ponavadi pobegne in jo potem lovim po celem stanovanju, pa tudi pri obrokih ponavadi posvinja kot en pujs, ampak vse to ni NIČ, v primerjavi z UMIVANJEM ZOBKOV.
Če bi se le lahko, bi se temu izognila, ker je res prava kalvarija. Zjutraj jo pustim, da opravi po svoje, ampak zvečer ji res moram temeljiti očistiti zobke, to pa je res muka, ker se upira, cvili, kriči.....
Skratka: najhujše mi je pranje zobkov. Pa vam?


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Najbolj tečno opravilo?
22.3.2006 11:24:26   
CatJa
Meni pa Janovo prehranjevanje. Pa ne tolk fizična muka kot psihična. Ko bi vsaj tri obroke pojedel tako kot je treba user posted image  Tako pa stalno eno in isto pregovarjanje za še eno žličko, pa še eno, pa še eno ........

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Najbolj tečno opravilo?
22.3.2006 11:29:32   
tadejaa
Meni zaenkrat (pri 9 mesecih) previjanje, ker ni niti
za trenutek na miru in ga včasih previjamo vsi trije
pa nam komaj uspeuser posted image .
Sicer pa imajo otroci v vsakem obdobju svoje muhe,
tako da ne dvomim, da nas čakajo tudi težave s
hranjenjem in umivanjem zobkov.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Najbolj tečno opravilo?
22.3.2006 11:30:36   
Mikica
Popolnoma se strinjam s CatJo. Borba za vsako žličko...
Zdaj šele razumem zakaj je moja mami imela tako obupan izraz na obrazu, ko sem se jaz zmišljevala ali bi jedla ali ne user posted image  

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
22.3.2006 11:33:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tadejaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Najbolj tečno opravilo?
22.3.2006 11:38:14   
dory
Prehranjevanje...res sovrazm to...k do zej se nismo mel nobenga obroka lepo za mizo kot se spodobi...cim vidi zlico ze bezi, krici in vpije,da ne bo jedla, da noceeeeeeeee....vsak dan sestevam zlicke, pa koscke kolk je pojedel...sem cist obupana user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Najbolj tečno opravilo?
22.3.2006 11:38:52   
Ro-La
kuhanjeuser posted image , ker tistega kar mu skuham ziher ne bo jedeluser posted image , pa ne kuham tako zelo slabouser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Najbolj tečno opravilo?
22.3.2006 11:44:43   
CIPRESA
Brisanje in čiščenje nosauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image INNNN striženje nohtov!!!!
Včasih za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Najbolj tečno opravilo?
22.3.2006 12:04:46   
viv_
Jutranje bujenje - ko jo ob 6:20 mečem iz postelje...

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Najbolj tečno opravilo?
22.3.2006 12:08:46   
srki
Muki, se ti pridružujem. Previjanje je zadnje čase prava katastrofa, oba s partnerjem morava bit prisotna, ali pa še kdo drug, pa še sto in eno stvar je treba pokazat in obljubit, umivanje zobkov pa je tudi muka, je bilo obdobje, ko je bilo vse OK, sedaj pa sploh ust ne odpre. user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Najbolj tečno opravilo?
22.3.2006 12:15:40   
mehurčica
Včasih preoblačenje, ker se noče oblečt in potem se zvija po tleh in beži pred mano. Ponavadi takrat, ko se nam najbolj mudi. Sicer palijo kake finte-da bo zunaj videl sneg, rožice..., ampak ne vedno.

< Sporočilo je popravil mehurčica -- 22.3.2006 12:18:51 >

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Najbolj tečno opravilo?
22.3.2006 12:31:12   
Naja31
Zadnje case previjanje, ker znori se preden ga polozim na previjalno. Potem se pa zvira, obraca, vse pocne, samo ni pri miru user posted image
Potem pucanje nosa, ko cist znori.
Pa strizenje nohtov je tudi postalo misija nemogoče.
Pa se kaj bi se naslo.




(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
22.3.2006 12:31:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mehurčica )
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Najbolj tečno opravilo?
22.3.2006 13:01:52   
Anonimen
nočno bujenje, pitje mleka in spanje pri nama v postelji....stara je 20 mescov!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Najbolj tečno opravilo?
22.3.2006 13:08:29   
Bubamaraa
Ker hoče sama jesti, pa naredi tak, da je več okoli nje kot pa v ustih...Ne pusti mi pa, da bi jo jaz futrala...

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Najbolj tečno opravilo?
22.3.2006 13:12:12   
Maxica
Ma res nič takega, da bi morala izpostavljati.
Sva se ful namučila pri uvajanju goste hrane in takrat sem obupovala nad vsem skupaj kot sam user posted image , ampak sedaj smo postali pravi jedci in pojemo vse in še več.user posted image
Mi pa zadnje čase ful mož pomaga, tako da zvečer imata onadva na sporedu kopanje in večerjanje, tako da ju moram glede tega res pohvaliti.
Tako da - prav res mi ni nič takega v muko, da bi lahko tu napisala.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Najbolj tečno opravilo?
22.3.2006 13:25:56   
Jančika_
user posted image Umivanje rok, ker tako kolovrati, da ga moram potem celega preobleči, ker je moker do podpazduhe (čeprav to gre počasi na bolje).

user posted image user posted image Hoja čez prehod za pešce, ker se mi takoj, ko ga primem za roko, vrže po tleh in začne tulit.

user posted image user posted image user posted image Umivanje las. Takega tuljenja ne slišiš ravno vsak dan, pa še cel flekast rata zraven od hudega. Nikakor ne gre na bolje.

user posted image user posted image user posted image Opoldansko spanje. 14 dni brez problema, potem ga nekaj piči in en teden noče in tuli in kriči, zaspan pa tako, da šegledati ne more - ampak ne, spal pa ne bi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Najbolj tečno opravilo?
22.3.2006 13:27:05   
Jančika_
Evo, matr, eno uro je že v postelji in zdaj je začel tulit - prej pa še risanke ni mogel gledati od same zaspanosti.....

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Najbolj tečno opravilo?
22.3.2006 15:10:44   
tralala
Definitivno umivanje las. Za vse ostalo se ga da prelisičiti. Npr. umivanje zobkov: najprej jih on umiva s staro zobno ščetko kakšni gumijasti živalici, nato jaz njemu. Oblačenje: mu rečem, da bomo mogoče šli k bratrancem, ki jih obožuje. Vse ostalo ga ne silim: npr. da bi spal sam, nikoli ga še nisem silila s hrano (ker sem bila kot otrok jaz siljena in sem to sovražila), saj otrok najboljše ve koliko potrebuje. Mi odrasli smo tisti, ki ponavadi nimamo tega občutka in včasih pretiravamo user posted image .
Že ki smo na debati, bi vas prosila za kakšen nasvet pri umivanju las. Na žalost imamo sosede in sigurno mislijo, da ga režemo. Hvala

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Najbolj tečno opravilo?
22.3.2006 15:23:13   
lelaval
Za 9-mesečnico moram rečt, da ni še nič tako groznega, kar pa se tiče starejših otrok - pri hčeri je bilo umivanje las. Pa najbolj tečno mi je bilo, ko sta vso posteljnino pobruhala (navadno sveže preoblečeno user posted image ), pa naredila potko do WC školjke.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu tralala)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Najbolj tečno opravilo?
22.3.2006 15:32:34   
Marogica
Ta starejši (5 let): -najbolj tečno mi je, ko ga moram 100x opozoriti, naj se drži nad krožnik, ko jemo in me na koncu obroka prav grlo boli. Še bolj pa me jezi, ko pri babi in pri drugih dela tako, kot bi si jaz samo želela, brez enega opozorila.
-Jutranje bujenje čez teden.
Ta mlajši (15 mes): dvigovanje iz stajice ali postelje, ker je presneto težek. Ostalo pa je zaenkrat brez problemov. Vprašaj me čez nekaj mesecev.....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Najbolj tečno opravilo?
23.3.2006 9:26:57   
Anonimen
Za sedaj oblačenje.Lovit ga je potrebno po hiši,da ga oblečemo.
Na živce mi gre,tisti večni:Pridi sem,da se preoblečemo!NE!!Pridi sem!!Ne!user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Najbolj tečno opravilo?
23.3.2006 10:44:59   
Anonimen
Hranjenje. Ko postavim pred njo krožnik, se nagne nazaj, da skoraj vrat zlomi, in reče: "Ana ma dost!" user posted image  Ko zapusti bojišče, pa takoj pred omaro: "Ana bi kokovado!" (čokolado) user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Najbolj tečno opravilo?
23.3.2006 13:00:54   
bini
še ena Ana s težavnim hranjenjem user posted image  - sama noče, mami ne sme oz. mora to delat zelo pregnano, z zalogo vsaj 5 zgodbic...
še hujš je ker noče velik pit in skačem za njo s čaji, sokovi, vodo... - res pije miniminimalno... po možnosti potem še ven pljune, ker je tko fajn bit moker...
zobe umiva oči - precej kričita, tako da sem vesela da to ni my business user posted image
pa kadar jo jaz previjam je nujno da me zbrca kolikor le more in se pri tem dere 'bosa, bosa' - takoj ko je brez žab bi ona šibala okrog, ker je tolk žur, če je ona 'bosa'...

pa še kej bi se najdl...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Najbolj tečno opravilo?
23.3.2006 13:10:49   
Anonimen
Definitvno moje zbujanje "sredi noči" - mojemu mulcu se namreč dan začne ob 4.30 (najkasneje)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bini)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?