|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Največja neprijetnost
27.9.2005 10:18:35   
Anonimen
Katera je največja neprijetnost, ki se je spomnite pri seksu, da se vam je zgodila?
Vseeno, za kaj gre - ali vas je kdo zalotil, ali se vam je podrla postelja, ali ste kaj narobe bleknile...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Največja neprijetnost
27.9.2005 10:23:26   
digi
Hmmmm, niti ni bilo neprijetno, prej smešno. Res je bilo tako, da sva bila z dragim še takrat pri meni.... in glede na to, da imam tri navihane sestre, sva se navadno zaklenila, vendar eno jutro pa ne in čeprav ponavadi seke prilaufajo po stopnicah kot da bi cela vojska korakala, je to jurtro najmlajša prišla čist tiho....user posted image Samo vrata so se naenkrat odprla.... Joj, joj, kako pokrivanje..... Pa smeh.... No, ona je pokukala in spet tiho zaprla vratauser posted image  Nič, kasneje me je samo vprašala z čudnim nasmehom: kaj pa je bilo tisto zjutraj? Jaz pa : kaj? O čem govoriŠ? Hvala bogu ni dalje spraševala in je bila tiho.... Mislim ti smrkavci, že bolje vejo za kaj se gre, kot pa miuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Največja neprijetnost
27.9.2005 10:32:34   
Skorpija
Jaz se moje ne spomnim, ker mi je pamet zablokirala, sem se pa ob tem vprašanju spomnila na eno znanko. Punca je malo mocnejse postave in ko sta se lotila user posted image  in je bila ona zgoraj, je revezu zlomila rebra... Aučuser posted image

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Največja neprijetnost
27.9.2005 10:36:07   
digi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sem se tud jaz spomnila sedaj na kolega in kolegico- sta tako divja bila, da je njemu kožico vtrgala in je moral na operacijo..... Zanimivo je bilo, ko sta njegovi mami morala povedat zakaj gre na operacijo.... AUUUUU user posted image user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Največja neprijetnost
27.9.2005 10:37:26   
Anonimen
Ja ja, kolegice user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu digi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Največja neprijetnost
27.9.2005 10:38:06   
srki
Joj, še zdaj mi je neprijetno, ko pomislim na to, da naju je moja mami zalitila. Sicer ne direktno pri user posted image , ampak ko sem se jaz hitela oblačit, dragi se je uspel nase potegnt oblačila, jest pa...No, pa saj je bila v končni fazi "samo mami" user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Največja neprijetnost
27.9.2005 12:32:50   
ur+sa
meduser posted image  sta k nama v sobo vstopila kolega in njegova punca... (zdaj se zaklepava)user posted image .

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Največja neprijetnost
27.9.2005 17:24:08   
kapica
Hihi, user posted image user posted image user posted image . Vse sorte se zgodi. Nama se je res zgodilo, da se je postelja podrla. Je pa res da je bila stara, v mali sobici kjer sem kot dijakinja zivela. Pa se tisti, ki je bil lastnik te hise naju je enkrat zalotil. Pa ni bilo hudo, sva bila pokrita, on je pa tudi ze starejsi dedek, se je samo smejal. Ampak bi te stvari najraje pozabila, nekam dalec v spomin potunkala.
Ampak dobro, tega gospoda ne vidim sedaj vec, ker zivim drugje.

Uf  user posted image

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Največja neprijetnost
28.9.2005 21:47:30   
zoya_
Z bivšim sva enkrat postlo podrla, mislem on jo je user posted image user posted image  Sva spala pol na klancu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Največja neprijetnost
29.9.2005 9:52:40   
Anonimen
 
Partnerka se je vsedla na volan, pa je zatrobilo in sva mislila, da nama kdo trobi.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Največja neprijetnost
29.9.2005 9:57:06   
Anonimen
 
Pa ko sva bila pri meni.. in je mama nekam sla.. sva hitro skocila v akcijo.. in potem vidiva da mama prihaja.. in se obleceva.. in je ona hlace (na naramnice) narobe oblekla.. pa nisva pogruntala..
In pride mama.. pa jo gleda.. pa ona hoce dati roke v zep.. pa ni ni bilo zepov in... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Največja neprijetnost
29.9.2005 10:03:46   
Anonimen
 
Ankrat sva v enem zupniscu spala.. v ankaranu.. so mel full poceni sobe.. in prideva in receva za eno sobo.. pa nama zaceli tezit, ce sva porocena in sva neki mutila, da bova glihkar user posted image  in so nama dali sobo.. ki je imela dve postelji. Ena postelaj je bila na enem koncu, druga pa na drugem koncu in potem sva vsak vecer postelje skupaj vlacila.. in vsako jutro narazen.. ker kljucev pa itak ni bilo..


Pa enkrat na forma Vivi v Portorozu se spraviva pod en grm.. in vs mirno vse tiho.. samo na enkrat 10000Watni leflektor v naju posveti..  Seveda nasa zvesta policija ni imela kaj bolj pametnega poceti.. Vsaj tolk je pol stran posvetu, da sva se za silo zrihtala..  in njej niso verjeli, da je pounoletna.. in jo je policaj vprasal, kako se klice? (primorsko narecej.. kako ti je ime..) in ona zdrdra telefonsko stevilko.. user posted image user posted image user posted image user posted image   

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Največja neprijetnost
29.9.2005 10:04:08   
Skorpija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ta je pa dobra Tjazy...

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Največja neprijetnost
29.9.2005 10:11:33   
Jutra
Tjazy, nasmejala sem do solzuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Največja neprijetnost
29.9.2005 10:22:11   
Anonimen
Scorpija
Ma dej... ziher se spomnis kaksne svoje fore...

(odgovor članu Skorpija)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Največja neprijetnost
29.9.2005 10:45:55   
mehurčica
Njegova mama naju je dvakrat zmotila. Pa obakrat je kar gledala in ji ni bilo jasno kaj se dogaja, ker ni vedela, da sem jaz tam, ker sem si čevlje sezula v njegovi sobi(sma se zalaufala sexatuser posted image pa ni blo cajta za sezuvanje v predsobi). Pol se je pa prišla opravičit in je rekla, da je samo videla neko gmoto.user posted image user posted image user posted image Od takrat dalje sem vedno puščala čevlje v predsobi.

Pri nas doma pa sva se vedno zaklenla, ker so ponavadi moji kar vstopili v sobo. In enkrat moj ati hoče vstopit, pa mu rečem kaj je in on namesto da bi rekel, nič takega, bomo se pozneje zmenli, on reče-Gregorja morem nekaj vprašat...pa sva bila tiho, če se bo sam spomnil, da ni primeren čas..ampak se ni. In sva se na hitrco oblekla, da je povedal svoje....in pokvaril "vzdušje".user posted image

Postelja se nama je že podrla...
V javnem WC-ju so se ene punce začele hihitat...user posted image Pol so ble pa ful dolgo not in nisva upala ven.

zaenkrat se spomnim samo to. Za dogodivščine od bivšega pa ne bom pisala.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Največja neprijetnost
29.9.2005 11:07:49   
Tashaia
Mi smo se enkrat proti jutru peljali iz enga žura v Kočevju - dva kolega in midva z bivšim. Ker je imel kolega mercedeza karavana, sva zadaj podrla sedeže in sva bila tok prtegnena, da sva začela seksat. user posted image  In nas ustavijo policaji in gre tip, ki je vozli ven in je moral odpret prtljažnik. Midva pa napol naga user posted image , kaj me je blo sram! In kolega je samo rekel : A sm vama reku, da ne! Policajema je šlo samo na smeh in potem mu še pihat niso dali, ampak so samo rekli: Sm hitr pejte!
Jao, mladost je res norost!

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Največja neprijetnost
29.9.2005 12:34:11   
Anonimen
Ne vem, zakaj se krave spravijo rojevat glih 2 minuti, preden meni pride? user posted image  In zakaj mora to tašča pritečt osebno gor povedat user posted image

(odgovor članu Tashaia)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Največja neprijetnost
29.9.2005 13:26:37   
kalbo
:)
V najini karieri bi bilo lahko že vse sorte, ker oba nisva imela ključev od najinih sob, Poleti sva pa kar v avtu. Zdaj, ko imava svoje stanovanje, spalnico in mali še ne more splezat iz postelje sem mislil, da sva že izven nevarnosti, pa sem se motil. Moja taščica je zadnjič prekosila samo sebe. Po navadi, ko je akcija čez dan, preventivno zakleneva vhodna vrata, zadnjič sva bila pa kar navsezgodaj zjutraj v elementu, pa nisva zaklenila vrat. Kdo bo pa koga pričakoval ob pol osmih zjutraj na vratih in to brez zvonca. Akcije je bilo ravno konec, ko slišim korake po hodniku in tisti pridušeni glas Martinnaaa....madona krucefiksnazaj mat kva delaš gor...mi šine skozi možgane...z ženko se pritajiva, mat nas pa še kar išče po stanovanju (vrata od spalnice so odprta, da slišiva malega). No končno ji potegne, da najbrš še spimo in se odpelje dol. Groza adrenalin na višku. :)  Sam mat ni za zamerit, ker je malo počasne pameti, je mislila, da teh stvari pa res ne počnemo, zdaj ko je mali na svetu:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Največja neprijetnost
29.9.2005 17:10:57   
Anonimen
To pa so lepe izkušnje user posted image user posted image user posted image
Meta tvoja mi je najbolj všeč, pa Tjaži-jeva, pa ta tvoja kalbo user posted image
Jaz se pa spomnim samo da naju je enkrat tašča zalotila, ko sva bila še v njegovi mali sobici spodaj in jaz bi se takrat najraje kar v zemljo ugreznila user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Največja neprijetnost
29.9.2005 17:49:25   
Anonimen
Nama se ni nič podrlo, nihče naju ni zalotil, če mislite da je to grozno, jaz sem pred par leti svoja starša zalotila.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
En teden smo en mim druzga hodil, pa se nismo v oči pogledal.
No, fajn da ste me spomli, danes zdej ne bo nič...
No pa enkrat je bil sred noči ful potres, je ful zaropotalo, jaz sem zbudim, pa moja mami potrka na vrata, čist potiho, ker je milsa da midva tako divje sexava.....user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Največja neprijetnost
29.9.2005 18:01:18   
soncek&luna
bilo jih je veliko... ena moja nesrecna in smesna izkusnja je bila ze pred leti z bivsim.... sva user posted image  v pisarni njegovega kolega, pa se nama je miza podrla user posted image user posted image ... najprej je sla miza, potem racunalnik, jaz padla na racunalnik, bivsi pa name ouch... imela sem natrgane reberne membrane.. po dogodku je pokical kolega , sta za silo popravila mizo user posted image .. potem pa sva sla k bivsemu domov in koncala kar sva zacela...

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Največja neprijetnost
29.9.2005 18:12:00   
Anonimen
O.K., zdaj sem se spomnila, da sva enkrat z enim na jedilni mizi pri nas doma. Potem smo na tej mizi naslednji dan jedli kosilo (ne, ni bilo sperme gor), pa nekaj zaškripa in miza se skoraj podre. Ja, madona, kako se je pa to moralo kar samo razstavit, sta se čudila starša, ker so ven padli leseni zatiči, brez katerih se miza "razleze". Mene pa sram. No, to.
Drugače pa nič posebnega. Edino enkrat je šel eden po žurki in po akciji  malo v rožicah, bi temu lahko milo rekli, na WC, pa je zgrešil vrata v stranišče in šel na hodnik lulat čez ograjo v klet. V bloku. No, saj je res bilo olkolje zelo podobno. Človek se hitro lahko zmotri.user posted image

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Največja neprijetnost
29.9.2005 18:29:35   
soncece24
z bivšim sva postlo zlomla, pa brat me je enkrat zraven dobil, najhujše pa je bilo, ko smo bili na morju, pa sta moj foter in njegova user posted image res glasno user posted image , tak da sem si jaz ušesa dol držala (ni blo prijetno), potem so pa zjutraj vsi mislili, da sva bla midva. valda da so bli ta mladi krivi, ne tastari. 

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Največja neprijetnost
29.9.2005 18:43:59   
artista7
naju je dobila moja cimra..edinkrat ko se nisva zaklenila.. v študentskem domu sva tudi zlomila mojo posteljo..
drgač pa je blo najbl smešn za novo leto.. v moji sobi so vsi imeli telefone..in zunaj pred bajto so nazdravljali, midva sva pa raje šla na hitro.. Glih na meni je bil, ko so vsi začeli prihajati nazaj..po telefone da voščijo domačim.. in moj user posted image jim gre odpirat.. samo v boksarcah.. s šotorčkom v hlačah.. vsak je pa itak posebaj prišel.. na konc sva le imela cajt dokončat..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?