|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nečakajoče na M
24.10.2006 17:14:56   
taja1
Pozdravljene punce,

Jaz sem spet v pričakovanju in upam, da ne pride okrog 2. 11.

Izcedki so seveda spet prisotni, vendar mi ne jemljejo upanja.

Kako kaj ve odštevate te dneve do nepričakovane M?

Pošiljam pozdrav in želim čimveč pluskov in črtic!!!!!

Taja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nečakajoče na M
24.10.2006 20:04:49   
lelaval
Držim pesti, da te user posted image  še dolgo ne obišče.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu taja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nečakajoče na M
25.10.2006 8:26:31   
Klarita
Novembra za nas ne bo user posted image !!!!!!!!!!!!
Moje ne bo okoli 5. 11.!!!!!
Potem pa bomo user posted image , ker bomo zagledale user posted image user posted image ....

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nečakajoče na M
25.10.2006 8:49:25   
ANIME
Tudi jaz upam, da je ne bo okoli 05.11.

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nečakajoče na M
25.10.2006 13:11:26   
andreja2000
jaz je ne želim okoli 8.11,in je res nočem.Dam ji doljši dopust,pa naj gre,kamor hoče.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nečakajoče na M
25.10.2006 14:25:17   
tasi81
Andreja, Klarita.... "Zmagajo tisti, ki verjamejo da to zmorejo"

_____________________________

"ko me iščeš me išči v svojem srcu, če imam tam prebivališče bom vedno pri tebi"

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nečakajoče na M
25.10.2006 14:27:59   
Klarita
Točno!!!!
Sam optimizem nas je skupaj. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasi81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nečakajoče na M
25.10.2006 14:32:45   
tasi81
Na koncu je upanje in optimizem edino kar nam ostane, ko iz meseca v mesec ni user posted image .

_____________________________

"ko me iščeš me išči v svojem srcu, če imam tam prebivališče bom vedno pri tebi"

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nečakajoče na M
25.10.2006 14:40:45   
Klarita
Najbolj me veseli to, da se bomo smejale z user posted image  v naročju, ko se bomo spomnile, kako smo bile živčne in napete. Mi je pa prav toplo pri srčku, ko nas je toliko na kupu in si med seboj dajamo upanje in optimizem. user posted image  BRAVO MAČKE! To mi je pomagalo, da sem se skulirala.

(odgovor članu tasi81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nečakajoče na M
25.10.2006 14:47:57   
tasi81
Tudi jst moram priznat da so mi tele vpodbudne besede na tem forumu pomagale prebroditi tisto najhujšo krizo prejšnji mesec. Nisem veliko sodelovala v pogovorih, ker sem, potem ko sem videla kakšne večje probleme imajo nekateri, sama sebe vprašala, kaj sploh paničarim. Prestara za otroka še nisem, ne premlada, službo in moža imam, stanovanjski problem rešen, kaj več bi sploh še rada. In res je to, ko se bo ta mali lumpek spomnil priti na svet bo pač prišel, prehiteli ne bomo ničesar. Moja prijateljica mi je rekla, ko je po pol leta matranja zanostila "sam ne se sekirat". Pa ne boste verjele res sem se nehala sekirat, ko bo, bo.

_____________________________

"ko me iščeš me išči v svojem srcu, če imam tam prebivališče bom vedno pri tebi"

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nečakajoče na M
25.10.2006 15:09:19   
MR99
Jaz nečakam v četrtek 26.10.2006. Znakov nimam nobenih, razen bolečih prsi in občasnih krčev - ampak to je vsak mesec isto. Ko sem bila noseča pred pol leta (se ni srečno končalo) sem vedela že pred izostankom user posted image , da sem noseča, imela sem namreč tako čudno pekočo bolečino v trebuhu. No, te zdaj ni, tako da ne verjamem, da se je prijelo user posted image .

Držim pa pesti za vse!


< Sporočilo je popravil MR99 -- 25.10.2006 15:12:56 >

(odgovor članu taja1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nečakajoče na M
25.10.2006 15:15:46   
tasi81
Četrtek 26 je pa že jutri. Boš kmalu vedela kaj te čaka oziroma nečaka. Srečno v naslednji mesec.

_____________________________

"ko me iščeš me išči v svojem srcu, če imam tam prebivališče bom vedno pri tebi"

(odgovor članu MR99)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nečakajoče na M
25.10.2006 16:11:05   
MR99
Ja, jutri je moj 31. dan. Ker pa user posted image mene ne obiskuje redno, to še ni gotov znak, da sem user posted image . Sicer pa mislim, da je nemogoče, da ne bi imela nobenih znakov in bi bila user posted image . Zdaj ko sem vsak mesec tako pozorna na to. Saj veste, kako opazuješ svoje telo v tem času  in se ti vsaka malenkost zdi kot znak za user posted image . No, mogoče pa me preseneti, čeprav dvomim.

Čao

(odgovor članu tasi81)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nečakajoče na M
25.10.2006 16:48:55   
bubyca
jaz je ne čakam včeraj, danes je še vedno ni, mojih klasičnih znakov za prihajajočo M pa tudi ni. prsa sicer imam povečana, ampak boleča niso, kot so drugače vedno. pa tudi rjavega izcedka, ki se pojavi pribl. 3 dni pred M tudi še ni.... cikluse pa imam na 30-31 dni (sicer se je že zgodilo, da mi je zamujala par dni, ampak to je res na leto 1x, ali še bolj redko, zaradi stresa-po moji "strokovni" presoji), testa pa še ne bom delala-naslednji teden, če me do takrat Muser posted image  ne obišče. pa verjele ali ne punce, sploh nisem živčna.

lp vsem, bubycauser posted image

(odgovor članu MR99)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nečakajoče na M
26.10.2006 8:34:31   
ANIME
A se tole čakajne še komu vleče ali se samo meni ...
Vsak dan se komaj prepričam, da ne grem kupit testa. Pa naj bi še 5 - 6 dni čakala ... user posted image

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu bubyca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nečakajoče na M
26.10.2006 8:44:31   
Klarita
Ne zdi se ti, vleče se kot da bi čakali par mesecev. Ponavadi tako čakam poletje, ko je zima. user posted image  Čakam s teboj anime. Ne bova še kupili testa, čeprav se mi zdi, da sem že odvisna od testov in lulanja v piknik lončke. user posted image  Sem cel teden delala O teste, tako da sem res vsako jutro namakala listke in čakala.....
Skupaj bomo čakale in uživale vreme, ker tako lepo jesen bi si pa res lahko samo želeli. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nečakajoče na M
26.10.2006 9:08:20   
ANIME
Klarita ... imam še eno vprašanje.

V tvojem podpisu sem videla, da imaš še 12 dni do testiranja .... jaz imam pa 6 dni, pa obe upava, da je ne bo okoli 05.11. (no moja pač okoli 03.11.) .... kako je pa to mogoče ... pa obe imava 28 dnevni ciklus.user posted image

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nečakajoče na M
26.10.2006 9:10:32   
Klarita
Ja anime, dobro si opazila, po ciklusu je nebi smelo bit 7.11., ampak sem napisala dva dni prej, ker je tudi nazadnje prišla 2 dni prej. Če bo točno po ciklusu je 7.11. pravilni datum, ker pa nikoli ne veš, sem napisala tega tudi. user posted image

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nečakajoče na M
26.10.2006 9:21:01   
ANIME
Hvala za razlago! malo sem bila zmedena in sem mislila, da sem jaz kaj narobe izračunalauser posted image

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nečakajoče na M
26.10.2006 9:25:39   
Klarita
Ne ne, sem tudi jaz čisto zmedena in mi skoz dva dni gor in dol skače, zato sem si pomagala s testi. Zraven tega pa se mi je dva dni kazalo čist malo rjavo, tretji dan pa se je komaj vlila user posted image  in zato nisem vedela kaj naj štejem kot prvi dan. Eh, bomo že videli, ko bo čas.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nečakajoče na M
26.10.2006 9:39:37   
anja7
Halo punce!

Tud jaz ne čakam user posted image , ki naj bi prišla včeraj. Zdej je en dan zamude, sam po moje bo zdej zdej pršla, ker mam že tiste čudne predmenstrualne krče. Seveda sem razočarana, ampak če že more priti, naj pride čimprej, da gremo pol spet v nove boje za user posted image . Upam, da tiste ki te dni tud ne čakate user posted image , je tud ne boste dočakale. Za ostale pa gremo v boj spet novembra.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nečakajoče na M
26.10.2006 9:44:56   
Klarita
V katerem poskusu pa si ti anja7?

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nečakajoče na M
26.10.2006 10:49:33   
tasi81
Klarita, berem da uporabljaš obliže. Se opravičujem zaradi nevednosti user posted image  kam, kako, kdaj to uprorabljaš?

_____________________________

"ko me iščeš me išči v svojem srcu, če imam tam prebivališče bom vedno pri tebi"

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nečakajoče na M
26.10.2006 10:51:33   
tasi81
Mal prehitro sem prebrala. O teste sem mislila. sori

_____________________________

"ko me iščeš me išči v svojem srcu, če imam tam prebivališče bom vedno pri tebi"

(odgovor članu tasi81)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nečakajoče na M
26.10.2006 10:56:07   
Klarita
Test je enak kot nosečniški, sam druge barve. Uporablja se enako kot nosečniški in tudi rezultat se pokaže enako. Torej če je user posted image  je O prisotna, če je rahla črtica pa upada ali narašča.

(odgovor članu tasi81)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?