|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nekaj lepega
21.5.2006 18:31:24   
zorica


Danes mi je mama povedala, da je soseda on dan opazovala, kako se je na naš dimnik na hiši spravljala štorklja.Pa jo je klicala - soseda, da bo postala babica.
Seveda je nato bil smeh,...pa ne da bi bil kdo vraževeren, ampak tak neobičajeno je bilo.In nato sta se dve grlici odločili, da si bosta kar pri nas naredili gnezdo.Kar se še nikoli ni zgodilo.Niti jih blizu ni bilo.
To sta bila tako dva dogodka eden za drugim, da potem malo postaneš vraževeren.Pa še jaz sem imela svojo M le prav en dan, ostalo vse je bil rjav izcedek.

Testa nisem delala in ga tudi ne bom, ker vem da je to le tako golo naključje, je pa mi zanimljivo in sem to hotela deliti z vami.Me pa občasno špikne v jajčnikih še posebej v levem, pa si tudi mislim, da sem si verjetno le prehladila jajčnike.

Sedaj si že moj zgleda domišlja, da imam nekak napete prsi user posted image .Jaz pa si več ne upam nič domišljati, ker vem da itak ne bo nič in bom potem le razočarana.




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nekaj lepega
21.5.2006 19:19:46   
Anonimen
Lepo.:)

Glede grlic pa takole.Tud mi doma nismo vraževerni.Pred dobrimi 11.leti sta na dvorišču pred našo hišo delala moj oče in sosed.Na dvorišče sta prileteli dve beli grilici.Ena izmed njiju se je vsedla mojemu očetu na ramo.Še isto leto je najprej zanosila soseda,takoj zatem pa še moja mami,ki se je že dolgo trudila še za enga potomca.In tako je naša hiša dobila podmladek.Na žici nad hišo pa še vedno vsak dan sedita dve beli grlici in opazujeta našo srečo.

Upam,da bo tud pri vas lepo...

(odgovor članu zorica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nekaj lepega
21.5.2006 19:25:48   
ancka1
Kakorkoli, vraževerje gor ali dol..., jaz ti vseeno želim, da čimprej zagledaš user posted image ,user posted image .
Jaz je tudi ne pričakujem konec meseca in si ravno tako že vse možno domišljam in čutim...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nekaj lepega
21.5.2006 19:41:30   
Ocenia
Lepo user posted image , upam, da bo vsem uspelo čim prej postati srečka user posted image

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nekaj lepega
21.5.2006 20:35:36   
lelaval
Poskusi verjet v vraževerje (pa čeprav le tokrat) in naredi test. Držim pesti, da čimprej zagledaš plusek. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nekaj lepega
21.5.2006 21:03:50   
Dadi
Mogoče pa je le nekaj na tem....znak ptičkov in....kdo ve....Želim ti da bi zagledala user posted image .

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nekaj lepega
21.5.2006 21:25:51   
sjug
Ne verjamem v naključja, ker jih ni. Je le Energija ... user posted image

_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nekaj lepega
21.5.2006 21:48:08   
KODA
Boš videla.Želim ti vso srečo.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nekaj lepega
22.5.2006 8:25:21   
petraz
Pri nas je bilo takole.... Dve leti nazaj je nad našo hišo krožila štorklja in partnerjeva teta reče, da bomo zibali....  Mi smo se pa samo smejali. Res je, da nikoli ne letajo tu okoli štorklje, vendar niti za hip nisem pomislila, da bi pa lahko bilo kaj res... In.... par mesecev gor dol in sem RES postala srečna nosečnica.... user posted image  

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nekaj lepega
23.5.2006 21:02:01   
zorica


Toliko da vas samo obvestim.Sem včeraj delala test in je bil negativen.Sploh nisem več preveč presenečena, niti razočarana.Toliko  testov je že bilo, da sem se že celo navadila na te negativne rezultate.Pa bo že enkrat.

Danes so se mi začeli plodni dnevi, tako da bova veselo user posted image , enkrat se bo sreča nasmehnila.Pa vso srečo želim vsem ostalim sotrpinkam,...



(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nekaj lepega
24.5.2006 8:26:35   
ribicau
...jaz je ne pričakujem 27. oz. 28.5., tko da imam še malo upanja...Se pa čez 1 mesec poročim in bi mi bilo vseeno, tudi če mi je na poroki slabo (to izhaja iz tega, da sem rekla ko sem bila majhna, da jaz se bom pa prej poročila preden bom noseča, da mi ne bo slabo in da ne bom imela trebuha).

Lep dan vsem!

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nekaj lepega
24.5.2006 8:34:37   
ancka1
Ribicau, potem sva pa na istem. Tudi jaz jo ne čakam iste dni kot ti. Kako se vlečejo dnevi...ne?
Držim pesti za obe!!!!

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nekaj lepega
25.5.2006 19:34:30   
trma79
Ej, ste face!
A mislite, da ta stos velja tudi z lastovicami?
Zivim v zelo visoki stolpnici, pa sta se mi nad balkonom (kako so me tam nasle, ponavadi smo jih imeli doma le v hlevu...) naselili dve lastovicki, par.
Pa si spletata gnezdo...Je lepo.
Bom tudi jaz malo vrazeverna...morda pa bo pomagalo. Skodit skoraj ne more, hi hi.

Lep pozdrav, punce, z zeljo, da bi kmalu vse bile user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....

lp,m

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nekaj lepega
27.5.2006 9:02:51   
zorica


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moram se smejati sama sebi.Sanjala sem, da sem imela vgnezditveno krvavitev.In da sem bila ful srečna da nama je končno uspelo.

To je bilo on večer, sedaj pa se sploh ne obremenjujem s tem da bi bila ta mesec noseča, ker če smo že pri vraževerju - pravijo, da se baje uresniči ravno nasprotno kar sanjaš.

Torej meni daje moja podzavest na znanje, da pa ta mesec nič ne bo, čeprav user posted image ne pričakujem 8.6 user posted image user posted image user posted image

Pa kaj, sedaj jemljem vse skupaj z humorjem.Mogoče bom pa takrat enkrat le zagledala user posted image .




(odgovor članu trma79)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?