|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Neznanci silijo v dojenčka
30.8.2009 21:42:02   
jutranja rosa
Velikokrat se mi zgodi, da popolni tujci silijo v mojega dojenčka. Saj veste....joj kako je luškan,...Moti me, ker ga želijo božati po obrazu ali prijeti za rokico. Vem, da je to izraz prijaznosti, a mi ni všeč, da ga prijemajo, ker ima rokici non-stop v ustih. Ljudem ponavadi prijazno rečem, da ne želim, da se ga dotikajo in potem sem od njih v trenutku deležna groznih ubijalskih pogledov.
Kaj ve naredite oz. kaj rečete?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
30.8.2009 21:51:14   
Anonimen
Jaz samo lepo rečem, če jo lahko samo po nogicah božajo in je volk sit pa koza cela user posted image .

(odgovor članu jutranja rosa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
30.8.2009 21:54:56   
jutranja rosa
Saj res, ja, to sem tudi poskusila, pa so nekateri lepo sprejeli. Hvala, da si me spomnila. Nekateri pa itak ne razumejo nič ;).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
30.8.2009 21:58:50   
Najaa
Jaz rečem, naj je ne prijemajo za rokice, ker jih ima ves čas v ustih. Kdor je normalen, že šteka na normalen način.

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
30.8.2009 22:18:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
30.8.2009 22:32:03   
Tanja_
Men gre že to na živce, da mi vsi v psa silijo. Da se folk kar ustavlja ob njej in hoče nevem kaj z njo počet in jo kličejo in ji za jest dajejo. Pa sm zdej kr začela govorit, da je neki bolna, al pa da smo ji glih ampulo prot klopom za vrat zlil in je strupena.,.. Smo bli pa zdej s hčerko-ima 3 mesece- v hotelu in smo šli en večer mim ene Italijanke, ki je kar za voziček zagrabila, da smo se ustavli-ma sem ji tako ubijalski pogled namenila, da ji je blo takoj jasno. Men gre tud to na živce- a grem jst kdaj po mestu pa mimoidoče za lica ščipam in po rokah božam?Sploh pa zdej, k ta gripa razsaja- ma ni šans, da komu pustim, da jo šlata. Tisti k so normalni, jim to itak na pamet ne pade. Ostali pa tud če me s pogledi streljajo- nimajo je kej božat. Kr nej svoje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
30.8.2009 22:55:04   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: jutranja rosa

Vem, da je to izraz prijaznosti, a mi ni všeč, da ga prijemajo, ker ima rokici non-stop v ustih.




Ne, ni znak prijaznosti, ampak vsiljivosti, nevljudnosti in tega, da ne znajo brzdati svojih čustev...Tudi meni grejo na živce razne "tete", ki se ustavljajo, buljijo in seveda naslednji korak je že prijemanje...Jaz se sploh ne ustavljam ob takih ljudeh, če pa kje stojimo, pa obrnem voziček stran od njih, pa me baš briga če sem pri tem "nesramna".

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
31.8.2009 7:09:59   
Anonimen
na vozicek napopat znak:
NE PRIJEMAJ!!!
SMRTNO NEVARNO!!!!

tudi meni gre na jetra. samo za 1x se nimam kakih vecjih problemov. ko se bo pa zacelo, pa jim bom povedlala. ali na lep alpa na grd nacin, baš me briga kaj si bojo mislili!

(odgovor članu Andromeda)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
31.8.2009 7:17:41   
mateyka
da ne govorim o neznancih, ko grem cez trznico, pa ga kr neki scipajo user posted image pa halo?!? a tud odrasle neznance kr prijemajo?!?


mislim, da je čas, da jih začneš ščipat nazaj. to bo nekaj za videt user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
31.8.2009 8:50:19   
rija
če so ljudje popolni tujici, jih mirno vprašaj, če se vi slučajno poznate....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
31.8.2009 10:40:54   
jutranja rosa
Ne, ni znak prijaznosti, ampak vsiljivosti, nevljudnosti in tega, da ne znajo brzdati svojih čustev...


Ja imaš prav user posted image .

Velikokrat se mi je zgodilo tudi, da otroci, še posebej punčke, pridejo zraven in ga želijo božati. Mi gre na živce, da so starši tako površni in ne pomislijo, da mogoče komu ni všeč, če njegov otrok po tvojem "pleza".
Zandnje čase imam čez voziček potegnjeno kar mrežo proti komarjem, ki odganja tudi ljudi user posted image .

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
31.8.2009 10:49:29   
higuys
ni kaj, tudi to spada zraven...čeprav tudi starejši otroci niso varni pred takimi "tetkami" . Zadnjič je ena **** baba , da ne napišem drugega malega hotela zvabiti v naročje in ker jo ni ...pet posto ga je začela vlečt za majico in ga dvigovati, mali pa zraven : pusti me, mama, mama...Ko ji ga vzamem iz rok ji rečem, da naj tega ne počne več...mi odgovori: je pa res nevzgojen user posted image .


(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
31.8.2009 11:22:40   
jutranja rosa
je pa res nevzgojen user posted image


hahaha, ja, tudi take humoristke so me **** tetkami user posted image . Joj joj ...

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
31.8.2009 11:25:57   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: higuys
...mi odgovori: je pa res nevzgojen user posted image .





ti, ti.....bad mama...bad....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
31.8.2009 11:27:48   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: jutranja rosa

Ne, ni znak prijaznosti, ampak vsiljivosti, nevljudnosti in tega, da ne znajo brzdati svojih čustev...


Ja imaš prav user posted image .

Velikokrat se mi je zgodilo tudi, da otroci, še posebej punčke, pridejo zraven in ga želijo božati. Mi gre na živce, da so starši tako površni in ne pomislijo, da mogoče komu ni všeč, če njegov otrok po tvojem "pleza".
Zandnje čase imam čez voziček potegnjeno kar mrežo proti komarjem, ki odganja tudi ljudi user posted image .



Če pa še to ne bi pa kar kak skafander ali kupolo okoli voza, pa bo.

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
31.8.2009 11:29:26   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: jutranja rosa

Ne, ni znak prijaznosti, ampak vsiljivosti, nevljudnosti in tega, da ne znajo brzdati svojih čustev...


Ja imaš prav user posted image .

Velikokrat se mi je zgodilo tudi, da otroci, še posebej punčke, pridejo zraven in ga želijo božati. Mi gre na živce, da so starši tako površni in ne pomislijo, da mogoče komu ni všeč, če njegov otrok po tvojem "pleza".
Zandnje čase imam čez voziček potegnjeno kar mrežo proti komarjem, ki odganja tudi ljudi user posted image .



Jaz pa otrokom kar sama rečem, da naj božajo tamalo po nogicah. In tudi svoji rečem, da ne sme drugje kot po nogicah.

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
31.8.2009 17:31:44   
Suzikaa
Oj, križana gora, kaj še me vse čaka user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
31.8.2009 17:39:42   
Anonimen
alpa en glasen MARŠ!/ŠŠŠŠŠŠŠC!!!!
pa mi prav dol visi kaj si mislijouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suzikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
31.8.2009 17:41:37   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jaz rečem, naj je ne prijemajo za rokice, ker jih ima ves čas v ustih. Kdor je normalen, že šteka na normalen način.


men gre tud to ful na zivce.

podobno kot Najaa poskusim tud jz. ampak kake stare tete pa njegove rokice se lupckajo - vcasih se vprasam, ce ma folk kej pameti v glavi al je slo ze vse v franze user posted image  da ne govorim o neznancih, ko grem cez trznico, pa ga kr neki scipajo user posted image  pa halo?!? a tud odrasle neznance kr prijemajo?!?


uščipni še ti tega neznanca user posted image jest vem da bi ga user posted image (pa še tak napol munjen obraz bi si zraven nadela).


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
31.8.2009 20:05:13   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jaz rečem, naj je ne prijemajo za rokice, ker jih ima ves čas v ustih. Kdor je normalen, že šteka na normalen način.


men gre tud to ful na zivce.

podobno kot Najaa poskusim tud jz. ampak kake stare tete pa njegove rokice se lupckajo - vcasih se vprasam, ce ma folk kej pameti v glavi al je slo ze vse v franze user posted image  da ne govorim o neznancih, ko grem cez trznico, pa ga kr neki scipajo user posted image  pa halo?!? a tud odrasle neznance kr prijemajo?!?


uščipni še ti tega neznanca user posted image jest vem da bi ga user posted image (pa še tak napol munjen obraz bi si zraven nadela).



Ej sam res je tole za probat. Me prav zanima, kok bi folk reagiru! user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
31.8.2009 20:11:08   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: jutranja rosa

Ne, ni znak prijaznosti, ampak vsiljivosti, nevljudnosti in tega, da ne znajo brzdati svojih čustev...


Ja imaš prav user posted image .

Velikokrat se mi je zgodilo tudi, da otroci, še posebej punčke, pridejo zraven in ga želijo božati. Mi gre na živce, da so starši tako površni in ne pomislijo, da mogoče komu ni všeč, če njegov otrok po tvojem "pleza".
Zandnje čase imam čez voziček potegnjeno kar mrežo proti komarjem, ki odganja tudi ljudi user posted image .



Če pa še to ne bi pa kar kak skafander ali kupolo okoli voza, pa bo.


Ali pa boksarsko rokavico na vzmet - ko se neznanec dotakne malega, se rokavica sproži in buum vsiljivca v faco user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
1.9.2009 7:39:29   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: jutranja rosa

Velikokrat se mi zgodi, da popolni tujci silijo v mojega dojenčka. Saj veste....joj kako je luškan,...Moti me, ker ga želijo božati po obrazu ali prijeti za rokico. Vem, da je to izraz prijaznosti, a mi ni všeč, da ga prijemajo, ker ima rokici non-stop v ustih. Ljudem ponavadi prijazno rečem, da ne želim, da se ga dotikajo in potem sem od njih v trenutku deležna groznih ubijalskih pogledov.
Kaj ve naredite oz. kaj rečete?



To mene tudi zelo moti...user posted image user posted image user posted image . Veš kaj lahko narediš, če se ti zdi da te potem čudno gledajo...kupuj antibakterijske vlažilne robčke (v lekarni) in mu jih po taki izkušnji pobriši.


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
1.9.2009 10:41:23   
anci banci
mene tud to moti... že ko sem bila noseča, so mi kateri kr trebuh božali in silili vame in sem že takrat popi...
sedaj mi pa v otroka silijo ... in jim vedno rečem.. pozor grize... pa me pol čudno gledajo ampak vsaj nehajo šlatat
domačim pustim pa sordnikom, drugim pa ne

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
1.9.2009 10:47:02   
Naja31
Zdaj jaz ne vem kje živite, ampak meni pri dveh otrocih se ni nikoli zgodilo, da bi kdo tako v dojenčka silil, da bi morala biti nesramna.
Meni je vedno všeč če kdo pokaže interes za moja otroka, pa tudi če ga poboža, pa kaj potem.

Vaši odgovori me pa res presenečajo. Na srečo vsaj Volga premore zadostno mero strpnosti do so-ljudi.



(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
1.9.2009 11:10:30   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Zdaj jaz ne vem kje živite, ampak meni pri dveh otrocih se ni nikoli zgodilo, da bi kdo tako v dojenčka silil, da bi morala biti nesramna.
Meni je vedno všeč če kdo pokaže interes za moja otroka, pa tudi če ga poboža, pa kaj potem.



Jaz sicer nisem nikoli bila nesramna, ampak tole kar punce pišejo, tudi meni gre na živce. Šlatanje dojenčka po rokicah, pa sploh. Sedaj, ko je velika, me motijo samo prehlajeni, ki bi jo lupčkali, ampak je tudi več ne, ker sem povedala, da je zaradi tega večkrat zbolela. Največji gravž se mi je zgodil, ko je moja babica neumit prst potisnila moji dva tedna stari pupi v usta, da vidi kako močne dlesni ima. Od sile me je skoraj razneslo, rekla pa nisem ničuser posted image .

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?