|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nič mi ni jasno..
29.6.2005 9:49:59   
Napolitanka
Najprej vsem lep pozdrav,


zanima me, če je imela katera med vami podobno težavico..no pravzaprav ni težavica, mi pa ni nič jasno več, ker so moj :hudicek: zelo zelo redne celo na uro..

No v nedeljo sem dobila M tako kot sem pričakovala, v ponedeljek zjutraj je izginila in zdaj je ni več:zmeden2:...moje M so redne in močne, trajajo pa cca.5 dni. Prejšnji ponedeljek sem bila pri G,je bilo vse ok..včeraj sem klicala, pa mi je rekla,da naj počakam še kakšen dan, bo M že prišla..

Trebuh imam totalno nape, vse me špika, drugače se počutim ok..:sloncek::sloncek: smo pa delali pred ovulacijo, tako da po moje nisem :nosecka: ..razen :ups: Kaj mislite?

lep dan vsem..pa hvala za vsak odg.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nič mi ni jasno..
29.6.2005 10:01:52   
cica
če se jaz kaj na te stvari spoznam,;) čakaj, da malo pomislim, :)-da malo v bukve pogledam,....SI VERJETNO ENA SREČKA NOSEČKA!!!!:roza::modri::bravo::bravo::bravo::bravo:

DRŽIM PESTI!!!!

(odgovor članu Napolitanka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nič mi ni jasno..
29.6.2005 10:10:54   
Napolitanka
Hvala Cica za tvoj odg..A misliš,da bi bilo možno:ups:.. Ampak jaz sem jo dobila!!

??

(odgovor članu Napolitanka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nič mi ni jasno..
29.6.2005 10:18:43   
Špelka
Jaz ti predlagam da za 350 SIT, kolikor stane en BC mini razbliniš dvome. :zmeden: Lahko da je bil izcedek, lahko je bla pozna ugnezditev, lahko je bla blaga M.... Bog si ga vedi! Če tvoha gin. ne ve, pol me tud verjetn ne mormo s telepatijo pregledat tvojih rodil ne???? ;)

Pa javi novičko!!!! :miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu Napolitanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nič mi ni jasno..
29.6.2005 10:20:23   
Anonimen
Se strinjam z Spelko. Napravi test, drzimo pesti zate! :miska::miska::miska:

(odgovor članu Napolitanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nič mi ni jasno..
29.6.2005 11:54:42   
Suana
tudi sama koliko vem to pomeni nekaj drugega kot pa to da boš dobila:hudicek:idi pa si kupi test ker tudi jaz mislim da si:nosecka:držim pesti in hitro po test.:sloncek::kuza::zajcek::metulj::miska:
lp suzana

(odgovor članu Napolitanka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Nič mi ni jasno..
29.6.2005 12:14:24   
Napolitanka
Punce kupila BC mini..kdaj pokaže najbolj točno danes sem bila že milijonkrat na stranišču..jutri zjutraj? Ali bo že danes kaj povedal?

Če sem res :nosecka: bo to totalni čudež, ker vam pravim Teta s Krvavca me je obiskala in midva sva pred ovulacijo, takoj po moji zadnji :hudicek:...

Veste kaj če sem res bom še verjela v to,da je Marija bila brezmadežna ko je rodila..

LP N.


(odgovor članu Napolitanka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Nič mi ni jasno..
29.6.2005 12:51:22   
Špelka
Jah, BC mini je zelo občutljiv test. Če naj bi dobila M v nedeljo, to pomeni da je zdaj že 4 dni po tem in ti bo test sigurno pokazal tud sredi dneva. ;) Bolj zanesljivo pa je seveda jutri zjutraj. Odločitev je še vedno tvoja. Namig: sej maš 2 testa v ovojčku. ;)

Držim pesti: :miska::miska::miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu Napolitanka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Nič mi ni jasno..
29.6.2005 13:20:50   
anadejka
Joooooj Napolitanka:sloncek: dej povej že:sloncek:!!!!Jest sm že čist nestrpna kle:bravo::bravo::bravo:.Upam da nas razveseliš z lepo novičko:nosecka:!!!!

Pa pohiiiiiiit!!!:kuza::kuza::kuza:

:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu Napolitanka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Nič mi ni jasno..
29.6.2005 14:08:51   
Napolitanka
Ja..tko, po službi grem domov in naredim test, ki bo po moje pokazal,da nisem (kako bi bila, moj je bil med mojo O na poti in nisva, sva pa pred tem..vmes, sva ves čas "pazila" - ker sva se za projekt:duda: odločila da začneva v juliju.Seveda če je ratalo bova oba neizmerni 9nebesa..)

No skratka, za svaki slučaj naredim test še jutri zjutraj..in potem vam sporočim..

JAz sem na lastne oči vidla :hudicek:..sam zdej pa res ne vem niti kolk je 1+1..pa boli me trebuh že od včeraj, tako kot bi bila npr. lačna..so me pa prej tudi jajčniki ščipal..

A ja pa nisem vam povedala - kaj to pomeni v nedeljo sem med :hudicek: vidla čudno sluz - kot bi bila zlepljena sperma (ni bilo od M) in včeraj po :sloncek: sem opazila isto in 100% ni bilo to od mojega :love:

Vam sporočim..

(odgovor članu Napolitanka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Nič mi ni jasno..
29.6.2005 16:22:41   
DaisyE
No kako?

Jaz upam, da si :nosecka:. Je pa meni tud prejšen mesec zaostajala za 1 teden, pa mam drugače točno. Samo malo se je pokazala, potem sem jo mogla pa še cel teden prosit, da pride. In je. Naj se gre solit. Zdaj ta mesec je bila pa spet točna. Držim pesti, javi se.

LP

(odgovor članu Napolitanka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Nič mi ni jasno..
29.6.2005 16:27:04   
Napolitanka
Evo me..NAREDILA TEST IN
1. ROMED POKAZAL DA SEM!!
2. CLEARBLU PA DA NE!!

NO ZDAJ PA NE VEM VEČ NI!!

(odgovor članu Napolitanka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Nič mi ni jasno..
29.6.2005 16:53:51   
DaisyE
Mater božjo...

Še unga nared, za kerga vse pravijo, da je fajn, BC mini. Če ne pa še enga čez par dni.

Nič ti nisem fouš, držim ti pa pesti za črtice.

Drži se.

(odgovor članu Napolitanka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Nič mi ni jasno..
29.6.2005 17:14:24   
girly
naredi še en test čez 3 dni

bom držala :miska: za :roza:

(odgovor članu Napolitanka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?