|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 13:23:57   
Grethy
Evo, sem se sestavla in odpiram eno novo temo, kjer mislim, da ne bom sama, vem, da bom imela lepo družbo in se hkrati zavedam, da bomo imele/i tudi družbo polenovk ( tistih ki bi metali polena pod noge in v glavo), ampak tu smo in se ne damo ...

Želja po otroku ne odide z leti, temveč se le še krepi ... Zavedajoč se svojih let imamo krepko podporo v partnerjih in to je tisto kar potrebujemo ...


Dobrodošle/i vse/i - naravni, klomifenčki, IVF, ISCI, IVI .... itd ...


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 13:27:52   
Anonimen
user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu Grethy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 13:29:27   
miska73
Grethy,  maš mojo podporo. Lepa tema.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 13:32:42   
gigi1
He, he evo i mene user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 13:33:28   
aqua77
Gerthy,

kljub temu, da meni še malo manjka do štiriceuser posted image , vas vse podpiram 100% iz srca in vsem želim, da se želja uresniči čim prej!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 13:34:16   
gigi1
O Aquica si s5 dežurna?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 13:36:26   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

O Aquica si s5 dežurna?


Jap!! user posted image user posted image user posted image  En more bit! user posted image user posted image user posted image  

Sem brala, kako je bila včeraj super žurka pri miškolinovih!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  Slišat je, da ste uživali 10000% .... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 13:38:03   
gigi1
Jp hudo dobro smo se imeli user posted image  user posted image  user posted image .

Tri udeleženke žurke že prisotne na tej temi user posted image .

Kako si mi ti? razen, da skoz dežuraš?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 13:41:37   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Jp hudo dobro smo se imeli user posted image  user posted image  user posted image .

Tri udeleženke žurke že prisotne na tej temi user posted image .

Kako si mi ti? razen, da skoz dežuraš?


Jaz razen tega da dežuram, komaj čakam, da se začne leto 2009. Ker vem, da bo to naše leto!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  

To, da so pa žurerke prisotne, sem pa tudi ugotovila... user posted image user posted image  Se počasi javljajo... user posted image user posted image  in prihajajo k sebi... user posted image user posted image user posted image  




_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 13:43:08   
Grethy
Hvala punce za podporo ... me veseli  da ste se oglasile in vedno dobrodošle

Žal je tako, da ko si enkrat 35, preden daš skozi 2 postopka, pri vsem čakanju na preglede, posvete in vrste še kje, se številke obrnejo na 40+ ...

Žižetka moja evo, mi ni dalo mira, pa sem odtipkala prvo otvoritveno in zdaj lahko klepetajimo tudi tu ... rečemo kakšno tako našo štirideseto in vspodbujamo vse pod, da so aktivne in se ne dajo odgnat na prvo besedo, ko jim dodelijo cifro v doooolgih vrstah ...

Bit "tišast" pomeni prit mal prej na vrsto ... GO GO user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 13:43:57   
Grethy
Ojla Kruce, živjo pobč, dobrodošel tud ti !!!!!!!!!

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 13:45:58   
gigi1
Gretka veš, da smo tišaste. Smo ble zgleda včasih premal user posted image user posted image user posted image

Kruce ahoj in dobrodošel user posted image user posted image  user posted image

Aqua ja naj bo leto 2009 NAŠE LETO user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 13:47:29   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Gretka veš, da smo tišaste. Smo ble zgleda včasih premal user posted image user posted image user posted image

Kruce ahoj in dobrodošel user posted image user posted image  user posted image

Aqua ja naj bo leto 2009 NAŠE LETO user posted image  user posted image  user posted image LETO TA TIŠASTIH... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 13:55:43   
barbara b
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy


Želja po otroku ne odide z leti, temveč se le še krepi ...




Tudi meni se je to začelo dogajati.


_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 14:02:00   
bbpikica
Evo grethy tud mene za vami.

bravo za novo temo za nas 40+

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 14:06:23   
mausikaa
super tema...

40+ pride tako hitro

in "leto ta tišastih" ma da je naše...

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 14:06:34   
kajsica
A nas tiste, ki smo 40 - še tud zraven vzamete na čvekanje????user posted image user posted image user posted image  Saj mi ne fali več veliko!!!!user posted image

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 14:17:35   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

A nas tiste, ki smo 40 - še tud zraven vzamete na čvekanje????user posted image user posted image user posted image  Saj mi ne fali več veliko!!!!user posted image



Seveda srce drago, nobena ni nezaželena, seveda razen tistih ki mislijo blatit in pljuvat, take sicer sprejemamo, ampak ... ja  ... zakaj pa ne sej so tud samo ljudje s svojim mnenjem ... VSE Sprejmemo !!


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 14:19:09   
Grethy
user posted image user posted image user posted image user posted image

Oooooooooooooo ... sem vas vesela ... ko takole razmišljamo vsaka pri sebi mal s strahom, pa nas je celo morje bork po 40.-em

Lepo vas je brat ...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 14:24:12   
mausikaa
in jaz sem dolgo mislila, da nas je tistih ki si želimo user posted image in smo blizu ali čez 40 skoraj nič...

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 14:57:37   
Kruce Fiks
Evo, izpolnil prijavnico in se pridružujem klubu 40 +!
Upam da Vam ne roji po glavi kaka otvoritvena feštauser posted image

< Sporočilo je popravil Kruce Fiks -- 21.12.2008 15:04:20 >

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 15:03:32   
kajsica
Kaj je Kruce, a bi se ustrašil????user posted image user posted image user posted image

Grethy hvala za dobrodošlico in sprejetje v klub!!!!

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 15:19:07   
Goldy
Grethy, super si se spomnila, držimo pesti, saj veš.....user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 15:52:19   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

Grethy, super si se spomnila, držimo pesti, saj veš.....


Hvala Goldika, to je zraslo na zelniku "GigiDajamajaGrethy - GDG" jaz sem samo akcijo otvoritve nardila ...

Sicer pa z vsem srcem navijamo za uspehe na vseh temah, ker je pač tako, da se predvsem in le tisti, ki nam ne uspe, lahko najbolje razumemo, kako nam je ko ne gre, tu v tej temi je pa to še toliko bolj zaguljeno, ker nam rodna doba KAO uhaja ... kar se tega tiče se itak ne strinjamo da bi to lahko bil kar 43. rojstni dan, saj smo ugotovile, da nam več al manj še vse zadeve čist dobro funkcionirajo, podporo pa dobimo ravno tako kot mlajše borke ...

Kruce, lej,  sej si vidu da jz tud nisem več v kaki hudi žurerski formi, ampak ... pa če bi tud bla, prideva ane  ???

Kajšica moja draga, veš da tudi čez deset let, ko me bo minila volja in bom odprla temo "obupali smo" te bom še zmer vesela tud tam, ampak sam na čvek, jasno !?!?!?!

Mausikaa, velkomen, nas je tolk da si mislt ne moreš, tako da, če kero poznaš, jo kr za rokav pocukej in ji nalimej na čelce link, pa naj prijuriša tudi med nas ... boš presenečena kolk nas bo ... več ko nas bo VEČ volje bomo imele za naprej lezt in se borit ...

Bbpikica, ti vražiček čedni, si čist taka narisana tu, kot si bla snoč tam, te je lepo videt tud tukaj ... ta tema je pa nam na kožo, a ????


Barbara B, dobrodošla v čvekalnico nas plezalk v Abrahamovo naročje (uf se hudo sliš)


Aqua77 čist prehitro tečejo leta, zato te bomo kr posvojile, pa boš tud ti med nami, upam že v naročju s kako štručko ko boš ujela štirico, vsekakor pa v navijaški sestavi 40+


Kind lady tudi tebi dobrodošlica, zaenkrat s simbolčki, ki povedo svoje, kasneje pa ko boš ujela čas in potrebo po klepetu z nami, pa tudi z besedami ... bajdvej - lep lepcan kuži !!!

Miška draga (lubica srčkana vem da ti sedejo te opazkice) v to da imam/o tvojo podporo tud za sekundo ne bi podvomla, ker mislim, da jo imamo od vseh ki so bli včer prisotni, vključno z unim ki nas je na prostem čuval, sej veš, un mali simpatični kužek ....


Gigika ... pa smo štartali, a ?? Čokolatini so bli famozni ... joj sej res, sem ti dolžna un link ... grem zdej brsk brsk

< Sporočilo je popravil Grethy -- 21.12.2008 16:04:40 >


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
21.12.2008 17:17:17   
Kruce Fiks
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy


Kruce, lej,  sej si vidu da jz tud nisem več v kaki hudi žurerski formi, ampak ... pa če bi tud bla, prideva ane  ???


Ma itak da sem za! Sam da kepsi končajo s to akcijo "postani tudi ti član godbe na pihala"
user posted image

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?