|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečnost?
25.10.2013 8:45:18   
Passion
Pozdravljene mamice in tiste, ki to še boste user posted image

že več časa berem vaš forum :) pa sem se odločila, da vam pišem, ker me zanima vaše mnenje. user posted image
Zadnjo user posted image sem imela 23.9. ampak ta je bila čudna, blaga in je trajala samo 2 dni. Ker mi je bilo to čudno, sem se odločila, da naredim test, ki je pokazal user posted image , s tem, da je bila druga res tanka. No, smo bili že vsi veseli in presrečni user posted image potem pa sem naredila še en test dva dni kasneje, ki je pokazal samo eno črtico user posted image . Problem pa je v tem, da mi sedaj menstruacija zamuja že 4 dni. Prvi test sem naredila 1dan po zaostali menstruaciji in je bil negativen, oziroma dokler je test moker pokaže negativno, v roku pol urce do ene urce pa se prikaže še ena blaga črtica. To sem slučajno opazila, ker sem test pustila na polici. Hmmm... potem sem pa test ponovila danes, se pravi 4.dan po zaostali mentsruaciji in je še vedno negativen, s tem, da se je spet narisala črtica takoj, ko test ni tako moker. Delala pa sem test First sign. Vem, da po 10min rezultat ni zanesljiv, ampak prej se mi nikoli niso narisali dve črtici, četudi sem na test pogledala čez par ur. Bega me pa tisti prvi test, ki je bil pozitiven in to da nimam menstruacije user posted image
Sem bila že sto procenta da sem user posted image , ker me je tako špikalo v jajčnikih, prsa so me začela bolet in še ostale znake sem imela. Sem bila že čisto vesela in zato mi je res čudno, da mi FS pokaže negativno. Naj poskusim še s kakšnim drugim testom?

Hvala vsem za odgovore :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nosečnost?
25.10.2013 9:11:05   
Katy78
Poskusi še s kakšnim drugim testom ali pa pojdi na odvzem krvi - boš dobila nedvoumen rezultat. user posted image

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nosečnost?
25.10.2013 9:14:37   
Passion
Hvala za nasvet. :) Sem že brskala danes, kje na Obali opravljajo te teste. Mogoče bom pa prej poskusila še z CB ali BC. :)

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nosečnost?
25.10.2013 9:16:24   
mlada_mamika
Moja zadnja user posted image je bila 25.9. sem pa delala test včeraj z baby check mini in je bila tudi komaj komaj vidna user posted image . Mi ni dalo miru sem še enkrat opravila test danes in je bila pošteno debela in veliko bolj vidna user posted image ... čez vikend poskusim še s CB. Tako, da tudi tebi priporočam, da še poskusiš s kakšnim drugim testom user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nosečnost?
25.10.2013 9:23:26   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: Passion

Hvala za nasvet. :) Sem že brskala danes, kje na Obali opravljajo te teste. Mogoče bom pa prej poskusila še z CB ali BC. :)


Mislim, da test za nosečniški hormon opravljajo v vseh laboratorijih.

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nosečnost?
25.10.2013 9:24:13   
Passion
Jeeej user posted image čestitam za user posted image user posted image
čudovito nosečnost ti želim user posted image

Bom šibala danes še po test BC :) pa bomo videli :) držimo pesti za user posted image

(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nosečnost?
25.10.2013 9:28:55   
mlada_mamika
upam, da se lahko veselim user posted image

sem pa v prvi nosečnosti tudi sama delala test s fist sign in je bil negativen, tako da sem šla potem naslednji dan na krvni test v Adrilab in je bil pozitiven user posted image poskusi še s kakšnim testom, drugače pa res na krvnega, boš sigurno vedela user posted image držim pesti za user posted image

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nosečnost?
25.10.2013 9:39:08   
Passion
Ja, jaz tudi :) upam, da sporočim user posted image user posted image



(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nosečnost?
25.10.2013 10:24:07   
Polona31
Passion, tako je bilo pri moji drugi nosečnosti, tako da...sigurno si noseča!!!user posted image

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nosečnost?
25.10.2013 11:48:37   
Passion
Polona31 user posted image a res :) a ti je isto en pokazal user posted image , ostali pa ne, oz.šele ko se posuišijo? :) jeeej :) no pa se mi le ne blede od teh črtic :) no sem bila zdaj še v lekarni in sem vzela BC :) ga bom naredila z jutranjim urinom pa bomo videli :)

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nosečnost?
25.10.2013 12:05:02   
Polona31

IZVIRNO SPOROČILO: Passion

Polona31 user posted image a res :) a ti je isto en pokazal user posted image , ostali pa ne, oz.šele ko se posuišijo? :) jeeej :) no pa se mi le ne blede od teh črtic :) no sem bila zdaj še v lekarni in sem vzela BC :) ga bom naredila z jutranjim urinom pa bomo videli :)



Ja ko sem ga hotela dati v smeti, se mi je zazdelo da pa se vidijo dve črtici...no pa sem potem še enkrat naredila test in enako...no potem čez kakšen dan ali dva, pa je bila druga črtica lepo vidna. No ti ˝dve črtici˝ sta zrastli v čudovitega fantka.

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nosečnost?
25.10.2013 12:20:03   
Passion
Čudovito :) Čestitam :)
no potem pa je mogoče bolje, da počakam do nedelje ali ponedeljka za testiranje. Do takrat bi pa že mogli bit vidni user posted image Pa še tale BC, ki sem ga danes kupila je menda bolj občutljiv kot pa FS :) Hvala, da si delila tole izkušnjo z mano :)

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nosečnost?
25.10.2013 15:45:50   
no_name1
js sm v tej nosečnosti delala test 3, 7 in 10 dni po zaostanku M in vsi so bili negativni. M imam drugače zelo redno, na 25 dni. morm rečt, da sm kr nekak pr vsakmu testu pošpegala čez par uric spet, čist po slučaju user posted image in glej ga, pri testu, opravljenem po 10ih dneh, se je vidla naslednji dan črtica. itak sem to smatrala za neveljaven rezultat. test sem zopet naredila 14 dni po zaostanku M in ta je takoj pokazal nosečnost.

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nosečnost?
25.10.2013 15:57:52   
nyna84
Jaz sem delala test s Clear Blue 6 dni po zaostanku, mi je takoj pokazalo +.

(odgovor članu no_name1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nosečnost?
25.10.2013 16:51:21   
Passion
no_name :) cestitam za user posted image user posted image
so pa res kar smesni tile testi :) no upam tudi jaz na isti izid :) in da zagledam v teh dneh user posted image :)
cestitam tudi tebi nyna84 :) user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nosečnost?
25.10.2013 16:54:56   
DeeD
pokliči v izolsko bolnico v laboratorij. pomojem lahko greš gor na odvzem krvi. št. 53 hodnik D

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nosečnost?
29.12.2013 10:36:36   
tally1
živjo
trenutno sem se znašla v situaciji, za katero nevem ali gre za PMS ali možnost zanositve. Nikoli še nisem bila noseča in tudi se ne obremenjujem s tem, tako da psiha mi ne vpliva, da bi rekla da vidim znake ki jih mogoče ni. M mi zamuja tri dni, sicer jo vedno dobim kaki dan prej ali točno takrat kot je predvidena. Znak ki sem ga opazila v tem mesecu je tudi ta (mogoče se sliši malo smešno) da nisem dobila mozoljčkov. v času pms-a. vedno sem vsa pikasta po obrazu, zdaj je pa moja koža čista in nemastna... Štiri dni imam pa zelo slab apetit, enostavno ne morem jesti (včasih pred M bi pojedla vse kar vidim, sploh kar se tiče sladkega). Bolečine v spodnjem delu trebuha so tudi bolj kot ne čudne. En dan so zelo hudi krči in sem že v pripravljenosti da bo prišla M, drugi dan je pa vse vredu in ni ne duha ne sluha o M. Nisem pa zasledila nobenega izcedka ali madeža. Znaki ki jih imam trenutno so vsi isti kot vsaki mesec v času pms-a. Sem pa na vsake tolko časa zelo utrujena, brez energije. kar me je zmotilo je še to, da sem med spanjem zbudila zaradi močne slabosti.
Tiste ki ste že mamice, ste imele podobne znake, ko ste zanosile?
Počakala bom še dan, dva in če še vedno ne bo nič od M, mi ne preostane drugega kot delat test.

(odgovor članu DeeD)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nosečnost?
29.12.2013 18:13:21   
SU
tally, možnost je... pri meni je bilo obakrat enako... pred user posted image nisem bila nikoli popolnoma sigurna, da je "to-to", ker so bili znaki čisto enaki kot pred M. edino kar je bilo, da sem bila bolj utrujena pa počasi, proti M, mi ni več pasala kava... to je bil pa "tisti" znak user posted image ...tako, da... test pa bo! user posted image

(odgovor članu tally1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nosečnost?
30.12.2013 10:54:09   
astrid1
Koliko pa ti zaostaja? To je najbolj merodajen znak za nosečnost, ne pa odsotnost mozoljčkov.

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nosečnost?
30.12.2013 12:34:24   
Radenska_
Jaz sem samo hotla povedat mnenje glede testov.
First sign je meni čuden. Medtem ko mi je baby check že 3 dni pred izostalo M pokazal črtico, je bil 1. dan pred izostalo M FS še vedno zellloooo rahel.Predtem sta potrdila nosečnost tudi že CB in CB digital, tako da najbolj občutljiv je izgleda baby check, po mojih izkušnjah pa FS najmanj.


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nosečnost?
31.12.2013 20:44:03   
sonija
Zanima me nekaj, namreč nisem nikjer zasledila takšnega odgovora. včeraj sem zjutraj dobila M, ki je trajala samo do danes, nato pa niti kapljice. Kaj lahko to pomeni?! Sem lahko noseča in sem vseeno imela manjšo krvavitev? Testa še nisem opravila, bom še malo počakala, če se slučajno tečka še pojavi. Seveda upam, da se ne bo in da sem tudi jaz nosečka! vedno sem imela redno (na 26-30 dni) in je ponavadi trajala 5 dni, brez takšnih "premorov" kot sedaj. Če se M več ne pojavi, bi mi pa test že lahko pokazal, kajne? Je imela morda še katera tak primer?
Prvič se je zgodilo da je bila prisotna samo dva dni, naj omenim še to, da nisem na tabletkah in niti prej jih nisem jemala.

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nosečnost?
31.12.2013 23:22:30   
Sabine
Jaz sem tudi kar naenkrat imela M samo 1 do max 2 dni.
naredi test.

(odgovor članu sonija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nosečnost?
1.1.2014 10:25:41   
mamica deklicam
odvisno koliko si stara. meni se je tudi že zgodilo, da sem imela M samo dva dni in čisto rahlo krvavitev. Sem takrat omenila sodelavki in je rekla, da mogoče jo že zgubljam. Da nisem imela O.

Je pa tudi možno, da je bila samo vgnezditvena, ali pa si noseča in je bila v tistem času ko bi jo morala dobiti, samo ta rahla krvavitev. Možnosti je veliko, da boš sigurna, moraš delati test

(odgovor članu Sabine)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nosečnost?
1.1.2014 10:41:32   
sonija
stara sem 27 let in nikoli nisem imela takšne situacije. ponavadi če sem jo dobila dan kasneje, sem imela zelo močno krvavitev in je trajala tudi po 6 dni. V ponedeljek, ko sem jo dobila so bile dve, tri urce prisotne bolečine, nato pa vse ok. malo krvi, včeraj dopoldan so bili že taki temno-črni madeži (ponavadi je tako na zadnji dan M), zvečer nič, danes pa samo še malo rjavega madeža. Občasno me še malo špika v spodnjem delu trebuha, vsi simptomi kot so pred M, so pa izginili v pon. ko se je pojavila krvavitev. Čudno se mi zdi, ker nikoli nisem imela probleme s ciklusom, me je to kar malo zdej presenetilo. vsekakor bom naredila test, da se 100% prepričam. Mesec dni nazaj sem bila tudi na rednem pregledu pri G, pa je rekla da je vse vredu, ne vem kaj bi lahko še bil vzrok

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nosečnost?
8.1.2014 13:07:06   
SU
Passion no?? Je blo user posted image ?? Sem ravno prebrala tole temo in vidim, da je že kar nekaj časa nazaj in zdej že moraš vedet al je al ni... user posted image Sem pa sama na tem... da gledam test še po parih urcah, ko sem ga naredila... in sem danes opazila rahlo drugo črtico... ampak res rahlo... zdej pa se mi že kr blede od teh črtic... nikol mi ne uspe, da bi počakala do izostanka M... upam, da je to-to... seveda tudi za vas, ostale, ki želite čimprej postat srečke nosečke...user posted image

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?