|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Notranji šivi in spolni odnosi
22.8.2005 9:26:37   
anckabancka
Zanima me kdaj ste lahko imele spolne odnose tiste, ki ste bile šivane tudi notri.
Pri meni :sloncek: še ne gre, ker me ful boli, pa sem 7 tednov po porodu. Že ko me je v četrtek ginekologinja pretipala, sem se kar zvijala na stolu, tako me je bolelo.
Kdaj ti šivi čisto nehajo bolet? Smo že malo neučakani... :O(((
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Notranji šivi in spolni odnosi
22.8.2005 9:31:36   
CUKRČEK
Če te boli pa res še en bo šlo. Saj boš videla, kdaj se boš pocajtala.

Potrpi....bo pa pol lepše.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Notranji šivi in spolni odnosi
22.8.2005 11:19:01   
Naty*Taja
Mene je na dveh koncih not raztrgalo, pa mi še zdej po 4 mescih nič kej ne diši, ker mal buba!!

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Notranji šivi in spolni odnosi
22.8.2005 11:32:54   
taška30
Ne vem če ti bom kaj pomagala. Jaz sem imela le 1 zunanji šivček, pa še zdaj vsakič na začetku :sloncek: čutim tega hudiča. Po pol minute :sloncek: pa povsem preneha bolet. Tko da tud mene zanima, ja...

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Notranji šivi in spolni odnosi
22.8.2005 14:25:52   
M i s h k a
...trije notranji šivi: po 4 tednih je že šlo, je pa bolelo skoraj kot prvič :)- sedaj pa ni več nek problem, le včasih, če še nisem ravno najbolj pripravljena :)-
Pa dosti :sloncek: in to čimprej želim!
:miska:

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Notranji šivi in spolni odnosi
22.8.2005 18:29:37   
Anonimen
Jooj anča banča moja :rozica: mi smo se tudi včeraj neki spravli počet, pa ga je moj spravil not samo 1/3, pa je bilo že joooj :((
Jaz mislim, da je tud mal psihično odvisno, kdaj si pripravljena...jaz si želim bit, pa mi nekak ne gre :((

(odgovor članu anckabancka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Notranji šivi in spolni odnosi
22.8.2005 18:54:30   
bobek05
Izgleda da so ti notranji šivi hujši od CR - midva sva čakala samo 4 tedne (pa še to samo zato, ker sem se bala da bo kaj narobe), pa je blo ful super - celo boljše kot pred nosečnostjo :ups:

Ne vem če ne bi drugič tudi šla kar na CR.. :zmeden2:

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Notranji šivi in spolni odnosi
23.8.2005 0:27:13   
Anonimen
6 tednov po porodu sva prvič poskusila, bila pa sem šivana notri vse do materničnega vratu in tudi zunaj. Ful je zapeklo, malo bolelo, a moraš biti pripravljena in s tem si hkrati tudi dovolj sproščena, pa gre. Če pa nisi, pa je bolje počakati.:)

(odgovor članu anckabancka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Notranji šivi in spolni odnosi
23.8.2005 0:43:59   
Jančika_
Čisto je nehalo boleti kakih pet mesecev po porodu. Ne spomnim, se, kdaj sva prvič poskusila - mislim, da je bilo pred poporodnim pregledom, nisem pa ziher. Bolelo je kot sto hudičev.

Kakšen lubrikant zna omiliti začetne težave, pa čim manj pavze med posameznimi akcijami priporočam - res, če nekaj dni nisva :sloncek:, me je naslednjič spet bolj bolelo. Vem, da sem se nekaj časa spraševala, če bo še sploh kdaj tako kot nekoč. No, je, ampak je trajalo:).

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Notranji šivi in spolni odnosi
23.8.2005 17:44:46   
Anonimen
To je zgleda res povsem odvisno od posameznice, pa predvsem od njene psihe. Po drugem porodu sem bila kar nekaj notranjih šivov, pa sva previč probala že cca kak dan več kot 3 tedne po porodu. Bolj previdno in z lubrikantom (z veliiiiko lubrikanta) pa je šlo. Takoj naslednjič je bilo že bistveno lažje in bolj korajžno. ko sva enkrat začela s spolnimi odnosi, so me tudi šivi kar nehali bolet...po mojem od same sreče, ker sva si lahko končno po parih mesecih (imela sem rizično nosečnost) privoščila9nebesa
Pozdravčke, nojči:sloncek:

(odgovor članu anckabancka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Notranji šivi in spolni odnosi
5.9.2005 6:30:18   
Majdi
Ja jaz tudi po nekje 6 tednov po porodu nikakor nisem mogla. ta njegov ni nikakor mogu it noter počutla sem se kot da bi imala prvič spolne odnose. Potem pa je nekako šlo. S precej lubrikanta ma gre. Sedaj si pa privoščiva večkrat .
Pozdravčke Majdi

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?