|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nov šotor
9.9.2009 14:03:49   
Splišni
Vleraj sem kupila tak šotor, ki ga potrebujemo (da se hitro postavi, je ingeriran in v obliki igluja). Samo malo velik je ...

No, upam, da je to to.

Tale je:

http://www.druzinski-sotori.com/sotori-za-8-oseb/18-montis-holiday-lux-8-sotor-9120012151468.html

user posted image


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nov šotor
9.9.2009 14:05:31   
higuys
prav

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nov šotor
9.9.2009 14:09:13   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

prav


Se mi zdi znano. A ti koga kopiraš?

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nov šotor
9.9.2009 14:11:51   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

prav


Se mi zdi znano. A ti koga kopiraš?


Prav. Ne.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nov šotor
9.9.2009 14:15:48   
Splišni
Aja. A potem imaš samo PMS. Tudi v redu. Se dogaja.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nov šotor
9.9.2009 14:20:59   
higuys
ne, niti pms ni...ne more bit user posted image

Pa sploh ni važno kaj mene trka, važno je , da imate nov šotor.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nov šotor
9.9.2009 14:24:41   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

ne, niti pms ni...ne more bit user posted image

Pa sploh ni važno kaj mene trka, važno je , da imate nov šotor.


Ja, meni je, tebi pa ne verjamem, zakaj bi bilo.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nov šotor
9.9.2009 14:28:01   
al1*
Hej!

Meni je pa te všeč!
user posted image

Razmišljamo namreč o novem šotoru za naslednje leto.



_____________________________

lp


(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nov šotor
9.9.2009 14:29:19   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

ne, niti pms ni...ne more bit user posted image

Pa sploh ni važno kaj mene trka, važno je , da imate nov šotor.


Ja, meni je, tebi pa ne verjamem, zakaj bi bilo.


Ker premorem toliko empatije , da se znam razveseliti stvari, ki razveseli drugega.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nov šotor
9.9.2009 14:40:59   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

ne, niti pms ni...ne more bit user posted image

Pa sploh ni važno kaj mene trka, važno je , da imate nov šotor.


Ja, meni je, tebi pa ne verjamem, zakaj bi bilo.


Ker premorem toliko empatije , da se znam razveseliti stvari, ki razveseli drugega.


Aja, ja, hvala, no, ker mi nisi dajala prav občutka, da bi bila ne vem kako vesela.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nov šotor
9.9.2009 14:43:42   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Hej!

Meni je pa te všeč!
user posted image

Razmišljamo namreč o novem šotoru za naslednje leto.




ja, saj ti taveliki so drugače meni tudi vsi fajn, samo to rabiš res ogrooomno parcelo in kar precej časa, da ga postaviš. Mi se pa pogosto selimo, v kamp pridemo tudi ob polnoči, tako da rabimo nekaj, kar se " v miže" postavi.

No, saj tale je zdaj res malo velik, ne vem, če bomo sploh plac dobili zanj povsod. Upam.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nov šotor
9.9.2009 14:56:25   
al1*
Saj mi se tudi precej selimo. Ampak smo štirje in otroka sta stara 7 in 10, tako da rabimo kar precej prostora.

Glede parcel pa smo do sedaj samo enkrat imeli res malo parcelo, drugače ni bilo nikoli težav.


_____________________________

lp


(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nov šotor
9.9.2009 14:56:54   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

ne, niti pms ni...ne more bit user posted image

Pa sploh ni važno kaj mene trka, važno je , da imate nov šotor.


Ja, meni je, tebi pa ne verjamem, zakaj bi bilo.


Ker premorem toliko empatije , da se znam razveseliti stvari, ki razveseli drugega.


Aja, ja, hvala, no, ker mi nisi dajala prav občutka, da bi bila ne vem kako vesela.


No ja, mogoče bi bila bolj primerna beseda fajn ali lepo, kul... skratka dobro in čimvečkrat ga uporabljajte.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nov šotor
9.9.2009 16:05:36   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

No ja, mogoče bi bila bolj primerna beseda fajn ali lepo, kul... skratka dobro in čimvečkrat ga uporabljajte.


Hva,a res upam, da bomo in da je to to.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nov šotor
10.9.2009 8:18:31   
viv_
Super... a nisi mogla kaj da ne bi... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nov šotor
10.9.2009 15:12:57   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Super... a nisi mogla kaj da ne bi... user posted image user posted image user posted image


Ma ne, res ne. Zdaj že toliko časa na netu gledam vse živo šotorov, pa premlevam in premlevam, ampak zdaj se mi zdi, da je to res to, kar rabimo. Pa cena je fajn.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nov šotor
10.9.2009 19:28:08   
bjondo
Mati moja, kakšna žalost od šotora, ne kupujte nekoristnega  pvc-ja samo zaradi znižanj.user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nov šotor
11.9.2009 8:46:16   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: bjondo

Mati moja, kakšna žalost od šotora, ne kupujte nekoristnega  pvc-ja samo zaradi znižanj.user posted image


Zakaj žalost? Mi imamo en mali iglujček, tak za 20 evrov, in z njim smo letos 3 tedne potovali po Grčiji. Tudi dež smo imeli enkrat vmes, pa je bilo vse kul. Smo ga pa imeli že lani večkrat v uporabi. Edino majhen nam je, na živce mi gre, ker moram  za vsak drek odpirat tista težka zadnja vrata kombija, kjer potem še nič ne najdem, ker je prtljažnik tako velil. Zato bi obleke in kozmetiko rada imela v šotoru, pa še kakšen stol, da se že uporabljene cunje gor da. In za to je tole prav fajn. Rabim samo malo večji iglu, vodni stolpec 2000 je pa čez glavo dovolj.
Pa saj ne gremo v Himalajo, ej!

(odgovor članu bjondo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nov šotor
11.9.2009 8:49:23   
Splišni
Ojoj, bjondo, sme mislila, da si res kakšen "poznavalec" šotorov in kampiranja, zdaj pa vidim, da si od žirafe mož. Saj si,  ane?
No, če bi to prej vedela, sploh ne bi odgovorila.

Ker veš, res se pa ta šotor ne da zaklenit, mater!

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nov šotor
11.9.2009 8:49:53   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: bjondo

Mati moja, kakšna žalost od šotora, ne kupujte nekoristnega  pvc-ja samo zaradi znižanj.user posted image


bjondo, odvisno za kaj rabiš šotor... če se sparkiraš v en kamp za 14 dni in si bolj ali manj tam je eno. Če je pa šotor zgolj prostor, v katerem prespiš, se seliš v 14 dneh 8x je pa pomembno to, da je šotor kompakten in hitro postavljen / pospravljen. In po toliko in toliko nočeh v šotoru in selitvah nekako ugotoviš, kaj ti ustreza.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu bjondo)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nov šotor
11.9.2009 9:20:07   
bjondo
Ja, ja samo potem ne stokat po forumu, da(tudi, če samo za en dan kampiranja) je v šotoru bil kondenz in pokat je začel po šivih, po 15 minutah začel puščat,...
In koliko krat bo potrebno še poudarjat, da tisti stolpec je samo tržna potegavščina.
V resnici pri manj kvalitetnih šotorih je napisano 2000 ampak je pa 700-800user posted image
2000-2500 realnih ,e recimo Ferrino,...
Ne vidim v tvojem modelu nikakršne praktičnosti????user posted image
Kje so pa konkretni zračniki?So jih pozabil?
Se bojim, da bo več dežja v šotoru kot zunaj(za nakup je potrebno dobro premislit in se posvetovat, forum je temu namenjen!)
Sicer pa imaš 10 dni časa, da vrneš blago nazaj.Pravico imaš ,da ti trgovec vrne denar nazaj ne pa, da ti naredi nekakšen bon, da pri njemu spet pustiš KEŠ!
Če te zanima ti lahko jaz bolj obširno svetujem ,ni panikeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dost ane!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nov šotor
11.9.2009 9:38:08   
viv_
Joj... joj... joj... kolk enih problemov.

Mi recimo naredimo letno tam okrog 40 nočitev v šotoru. Moj prvi šotor je bil iz Hoferja v Avstriji, takrat je stal 40 DEM - ne bom nikoli pozabila, ker prvega ne pozabiš user posted image  Ta ki ga imamo sedaj, je četrti po vrsti... In še z nobenim nismo imeli težav, da bi pokal po šivih, zamakal ali ne vem kaj še vse, pa do tega zadnjega niso bili nobeni "hudi" šotori... Opažam pa, da ima šotor "življenjsko dobo" nekako 100 nočitev. In ker je pri nas 100 nočitev tam okrog 25 podiranj in postavlanj je normalno, da se nekatere stvari izrabijo, potrgajo itd.



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu bjondo)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nov šotor
11.9.2009 10:17:03   
bjondo
To problem še z daleč ni!
Očitno ste pri nakupu imela veliko r...(sreče)user posted image
Dejstvo pa je vseeno, da slabše kvalitete šotor bo prej preparel, kot tisti boljši in tu je spet v igri cena.
Ma saj ni panike, če je zadovoljna sem vesel zanjo, najhujše mi je pametovat, ker nisem tip, da bi se neke vrste palil!
Po vseh nerviranjih in nakupih smo se letos odločili za nakup prikolice ( mene osebno pri šotoru najbolj moti lega, naklon terena) če ne spim v vaservagi ne funkcioniram dobrouser posted image

Rek dneva:
Drag šotor je 50% paljenje in 100% kvalitetauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image miš, nehi že enkrat!


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nov šotor
11.9.2009 10:47:21   
Katjusa
bjondo strokovnjak za šotore svetuj mi en šotor (trenutno smo 4-je v prihodnosti mislimo imet še enegauser posted image torej nas bo 5)  želimo imet s predprostorom, dovolj velikim da nimamo nič stvari v avtu in dovol prostornim, da lahko v slabem vremenu not tudi kej poješ in se otroci igrajo.....  polek tega ne želim, da je tist na 3 spalnice vsaka v svojo smer.... pa spalnica ne sme bit preveč položna ampak naj bo visoka, aha pa šotor naj bo temen ker ne maramo da je v šotoru, ko spimo svetlo.... pa seveda naj ne bo predraguser posted image user posted image user posted image user posted image in dokaj hitra postavitevuser posted image user posted image user posted image sicer za zdej nam je bolj všeč kampiranje prideš postaviš in bivaš neki časa 1-2 tedna na istem mestu.... nikol se pa ne ve nas mika sicilija, korzika....
nama je pa na tej strani padu v oči tale:)http://www.druzinski-sotori.com/sotori-za-8-oseb/21-wasaga-druzinski-sotor.html meni so sicer bolj všeč tuneli

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nov šotor
11.9.2009 11:04:41   
viv_
katjuša, tole je več kvadratov kot enosobno stanovanje...

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?