|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nujno-LCD TV-ji
14.1.2008 21:52:26   
Boni3
Dejte nama prosim pomagat z izkušnjo ali nasvetom! Odločava se med LCD-ji 32 inčnimi Philips PFL77629D,LG 32LB75, ali SONY KDL32 S3000. Stvar je namreč sledeča,da ne bova slučajno iz trgovine pripeljala tv,kjer je krasna slika,doma bo pa bull****! Moj dragi že 14 dni nič ne spi,(pa ne zato,ker bi tolk seksal)ampak zaradi tv-jev. RR kokice in petelinčki prosim povejte kako ste zadovoljni kot uporabniki naštetih tvjev. Hvalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nujno-LCD TV-ji
14.1.2008 22:08:12   
lol
mi imamo Matrix-a 32 inčnega že eno leto pa sva ful zadovoljna ima pa iste lastnosti kot jih ima philipsov,cena pa je nižja.

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nujno-LCD TV-ji
14.1.2008 22:35:26   
bilbo
Philipsovi so zakon, vendar bo slika v vsakem primeru slabša kot v trgovini. Naj ti v trgovini pokažejo tv kanale in ne dvd-jev. Sami imamo doma že 2 leti Philipsov LCD. Preveri odzivni čas Tv, mora biti obvezno 6 milisekund ali manj, svetilnost, resolucija...

V glavnem moj je bil enak, preštudiral vse mogoče, na koncu me je cena kar malo stresla, sploh ko vidim koliko stanejo sedaj.

vedno pa tukaj velja: koliko denarja, toliko muzike 

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nujno-LCD TV-ji
15.1.2008 9:07:34   
Mikica
Kvaliteta slike je odvisna od signala, ki ga imate. Nama je prodajalec (znanec) v trgovini pokazal na istem TV sliko preko SIOL TV, kabelske, pa še preko klasične antene.
Na koncu sva se odločila za Sharpa.

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nujno-LCD TV-ji
15.1.2008 21:23:05   
Boni3
Evo meneuser posted image .Kupila sva sony-je,zmontiran na steno,krasna slika,vse bi bilo super,ampak na analognih kanalih ne dela zvok. Lubi je prebral navodila,vse nastavitve,kar jih je v zvezi z zvokom sva probala in nič. Na digitalnih pa normalno dela. Kaj bi bilo še za probat? Razen ju3 klicat na servis,kako se nastavi!?! Wueeeee,jokala bom,pa tolk je lepa slika....

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?