|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   OKTOBER 2022
4.3.2022 12:29:57   
Rdecka
Zdravo punce. :)Redno pregledujem tale forum in čakam, da katera odpre moj mesec..in nič. Sem rekla bom pa jaz, ker mi manjka ena taka skupina za ventiliranje. :)
Torej sem v 8. tednu, za mano je ze prvi pregled. Utrip imamo in smo dovolj veliki,juhej :) Sem pa med bolj nervoznimi, ker je to moj drugi poskus..prvi se je zakljucil v 10.tednu s SS. So bile pa tezave od zacetka in sploh nismo prisli do utripa. Upam, da bo tokrat vse ok ;)Kako ste ve? Slabosti,glavoboli,bolece prsi? :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: OKTOBER 2022
4.3.2022 21:39:55   
NejaD
Hej, odlično, pa imamo tudi oktober :)
To je moja prva nosečnost, ravno sem dopolnila 37 let, sem v začetku 8. tedna.
Ne vem sploh kaj pričakovati. Zaenkrat sem samo malo bolj utrujena in več spim in občutljivost prsi. Ostalega pa nič.
Prvi pregled imam v ponedeljek in komaj čakam :)
Sprašujem se, če je OK, da mi ni slabo in da sem samo utrujena in bolj polne in občutljive prsi??

(odgovor članu Rdecka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: OKTOBER 2022
5.3.2022 9:42:23   
Rdecka


IZVIRNO SPOROČILO: NejaD

Hej, odlično, pa imamo tudi oktober :)
To je moja prva nosečnost, ravno sem dopolnila 37 let, sem v začetku 8. tedna.
Ne vem sploh kaj pričakovati. Zaenkrat sem samo malo bolj utrujena in več spim in občutljivost prsi. Ostalega pa nič.
Prvi pregled imam v ponedeljek in komaj čakam :)
Sprašujem se, če je OK, da mi ni slabo in da sem samo utrujena in bolj polne in občutljive prsi??



Koncno a ne?:DCestitke za plusek.:) No saj ves, vsako telo se drugače odziva. So punce, ki jim ni slabo celo nosečnost. Morda si ta srecnica :) Morda pa se pride, saj se koncentracija hormona še dviga. Tale dva dneva se ti bosta vleklaaa...v ponedeljek bos pa toliko bolj vesela :DMeni je slabo od vgnezditve pomojm...in gre na slabs. Tko da uzivaj da ti ni ;)

(odgovor članu NejaD)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: OKTOBER 2022
6.3.2022 21:03:43   
barb244
Čestitke obema! Super za skupinico, da malo poklepetamo. Sama imam rok 3.10 tako da sem v 10. Tednu. Stara sem 31 doma, pa že imam 2.5 letnika in 10 mesečnika, tako da bo pestro. Ma če je ljubezni za dva bo pa še za tretjega, ki je malo presenecenje saj po zadnjem niti nisem dobila se menstruacije in za nosecnost zvedela v 8 tednu, tako da je do prvega pregleda res hitro minilo, hehe. Za enkrat v redu, 22.3 pa imam nuhalno. Počutje ok, na trenutke rahla slabost ki mine, če kaj malega pojem. :)

(odgovor članu Rdecka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: OKTOBER 2022
7.3.2022 12:01:45   
NejaD
No, super. Ker je zame vse prvič imam seveda tisoč vprašanj :)
Načeloma me malo zanima kdaj se začne kazati trebušček, predvidevam, da potem po 12. tednih?

(odgovor članu barb244)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: OKTOBER 2022
7.3.2022 20:04:56   
Rdecka

Ocitno vse cakajo prvi pregled ;)
U tole bo pa kar žurka.:) Tudi nuhalna bo kmalu :) pa bos sla nazaj v sluzbo vmes?
NejaD kako je bilo na prvem pregledu?:)
IZVIRNO SPOROČILO: barb244

Čestitke obema! Super za skupinico, da malo poklepetamo. Sama imam rok 3.10 tako da sem v 10. Tednu. Stara sem 31 doma, pa že imam 2.5 letnika in 10 mesečnika, tako da bo pestro. Ma če je ljubezni za dva bo pa še za tretjega, ki je malo presenecenje saj po zadnjem niti nisem dobila se menstruacije in za nosecnost zvedela v 8 tednu, tako da je do prvega pregleda res hitro minilo, hehe. Za enkrat v redu, 22.3 pa imam nuhalno. Počutje ok, na trenutke rahla slabost ki mine, če kaj malega pojem. :)



(odgovor članu barb244)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: OKTOBER 2022
7.3.2022 21:29:54   
barb244
Neja sem šla prav pogleda slike prve nosečnosti, sedaj se mi to več ne da. :) Začela sem se slikati z 18. tedni in sem malo napihnjena. Sedaj se mi zdi isto zvečer v 10. tednu pa nimam odvečnih kg. Mogoče je res, ko pravijo da se vsaka nosečnost prej pozna, kaj pa vem. Mi tudi paše čez dan skos kaj glodat. :). Ampak ja, lep je občutek trebuščka, sploh potem ga otročka že začutiš. Prvega sem šele pri 20 tednih, drugega pri 17 se mi zdi.
Rdečka ja žur na kubik bo, hehe. Ne vem ali se bom vrnila. Delam oz delala sem v šolstvu in se mi je pogodba med porodniško iztekla. Dvomim da me bo kdo zaposlil za čas poletja, ko so počitnice, tako da glede na to, da sem do zdaj bila vedno zaposlena imam za koristit še nekaj nadomestila z zavoda in računam na to, kar mi zmanjka me pa moj zaposli, imam to možnost. Bomo videli kako bo konec aprila, mogoče pa tudi kako nadomeščanje čeprav nosečko na novo zaposlit... ne računam preveč na to.
Kam boste šle na nuhalno?

(odgovor članu Rdecka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: OKTOBER 2022
8.3.2022 5:57:47   
NejaD
Dobro jutro, super je bilo na pregledu, videli smo pikico in tudi bitje srčka :)
Čakajo me laboratorij, kri, nuhalna svetlina itd.
Naj bi bil nekaj dni starejši plod. Po zadnji menstruaciji bi bilo vse skupaj 7t, 4dni. Kaže pa se na 8t, 2 dni. Upam, da je to še vse v redu.
Na nuhalno pa ne vem - sem iz Ljubljane in bi šla tu. Verjetno Dravlje, ker slišim same pohvale, mogoče pa kar na Ginekološki kliniki, kjer imam ginekologa.
Rok je okviren - 20.10.2022. Lep dan ;)

(odgovor članu barb244)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: OKTOBER 2022
8.3.2022 8:14:03   
Rdecka


IZVIRNO SPOROČILO: barb244

Neja sem šla prav pogleda slike prve nosečnosti, sedaj se mi to več ne da. :) Začela sem se slikati z 18. tedni in sem malo napihnjena. Sedaj se mi zdi isto zvečer v 10. tednu pa nimam odvečnih kg. Mogoče je res, ko pravijo da se vsaka nosečnost prej pozna, kaj pa vem. Mi tudi paše čez dan skos kaj glodat. :). Ampak ja, lep je občutek trebuščka, sploh potem ga otročka že začutiš. Prvega sem šele pri 20 tednih, drugega pri 17 se mi zdi.
Rdečka ja žur na kubik bo, hehe. Ne vem ali se bom vrnila. Delam oz delala sem v šolstvu in se mi je pogodba med porodniško iztekla. Dvomim da me bo kdo zaposlil za čas poletja, ko so počitnice, tako da glede na to, da sem do zdaj bila vedno zaposlena imam za koristit še nekaj nadomestila z zavoda in računam na to, kar mi zmanjka me pa moj zaposli, imam to možnost. Bomo videli kako bo konec aprila, mogoče pa tudi kako nadomeščanje čeprav nosečko na novo zaposlit... ne računam preveč na to.
Kam boste šle na nuhalno?



Aha,no morda se pa najde kaksno nadomescanje. Drugace pa super, da imata s partnerjem moznost resitve problema. :) kasneje se bo tudi kaj odprlo...:)
Jaz imam planirano nuhalno cez 4 tedne v Krskem. Sem dobila dobra priporocila, pa se blizu mi je... Menda bo v redu :D sam kaj k se bo vleklooo...
Čestitke NejaD za utripek. :D kar se tice velikosti se ne obremenjuj. Moj je tudi kaksen dan zadaj...seveda sem vprasala svojega ginekologa...in je rekel, da je to samo za preracun PDP. Torej izmerjeno velikost primerjajo z izracunano po menstruaciji. Ce se ta ne razlikuje vec kot 7 dni, pustijo PDP kot je dolocen po menstruaciji. Zaenkrat...po nuhalni pa pogosto popravljajo.Tko da le brez skrbi.In se ena procentaza,ki mi je bila vsec v zadnjih dneh in me je pomirila... ko je utrip je le se 4% moznosti, da gre kaj narobe. Kr v redu moznosti, da bo vse ok,kajne?:)

(odgovor članu barb244)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: OKTOBER 2022
9.3.2022 5:43:28   
NejaD
Upam, da tako res ostane in da bo vse v redu.
Nuhalna svetina me čaka 8.4. - sem se naročila kar v Dravljah v Ljubljani, potem pa bo na vrsti že drugi pregled.
Držim pesti za vse nas, da bomo v oktobru lahko stiskale zdrave štručke k sebi ;)

(odgovor članu Rdecka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: OKTOBER 2022
9.3.2022 8:50:37   
Rdecka
Tudi jaz. Najrajsi bi sla se vmes na kak UZ samoplacnisko, da bi se pomirila, da je beba se vedno tam in okej. Ampak itak vem, da do 12ega tedna je treba prit... Zanima me, ce ste ze komu povedale? Razen seveda partnerju?:) midva razmisljava, da bi najinim starsem ze kar ta vikend.. seveda mi pa v glavi skos melje, da je se zmeraj lahko kaj narobe in nocem da se veselijo prekmalu...:s

(odgovor članu NejaD)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: OKTOBER 2022
15.3.2022 10:19:42   
NejaD
Hej, nahajam se v 9. tednu. Razen utrujenosti in brezvolje in malo bolj polnih prsi nimam nobenih drugih simptomov. Dobro, malo bolj napeta sem še :)
Na prvem pregledu smo videli že utripanje srčka. Naslednji pregled in nuhalna me čakata čez 3 tedne.
Sem optimistična, ampak ker mi ni slabo in nimam nobenih večjih težjih simptomov se sprašujem, če je vse OK?
Kako je situacija kaj pri vas? Imejte lep dan :)

(odgovor članu Rdecka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: OKTOBER 2022
15.3.2022 20:29:44   
Rdecka
Pozdrav. Super, da se pocutis v redu(=brez slabosti). Mislim da se ne rabis sekirat zaradi odsotnosti slabosti..ce je otrok dovolj velik in ima utripek,nimas problema :) Preberi se malo po forumu,bos videla da vas je veliko srecnic :)
Jaz po drugi strani..imam konstantne slabosti..ko jem je ok,pa kakih 15 min..pol je pa konec. In posledicno ni nic z mano, psiha pa na psu. :D tako v kratkem:) jaz mam tudi nuhalno zacetek aprila...tale bo se dolga a?:D si kaj razmisljala d bi sla se na en UZ vmes:D?

(odgovor članu NejaD)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: OKTOBER 2022
16.3.2022 4:32:16   
hong090
each time i heard how tons disappointment the king will be, it changed into like a river of
seo business

(odgovor članu Rdecka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: OKTOBER 2022
16.3.2022 5:32:31   
NejaD
Dobro jutro, vmesnih pregledov ne bi delala, če niso potrebni.
Saj trije tedni bodo pa vseeno kmalu prišli :) Samo upam, da bomo zdravi :)

(odgovor članu hong090)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: OKTOBER 2022
23.3.2022 13:47:27   
NejaD
Hej, kako ste druge punce? Ste še v redu?
Jaz se nahajam v desetem tednu. Zdi se mi, da sem že malo napihnjena v trebuh, utrujenost, malo krčev. Sem in tja rahla slabost.
Imamo še kakšno novo nosečko, ki ima rok v oktobru?

(odgovor članu NejaD)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: OKTOBER 2022
24.3.2022 10:24:12   
barb244
Hej! Da se malo javim, nuhalna za mano. In vrednosti so ok. Tako da upam, da je dete zdravo, dodatnih testov ne bom delala. Je pa namignila, da po dveh fantih tokrat kaže na deklico. Bomo videli, je še zgodaj za napovedi. Je pa lepo videti malo dete kako miga in kako je že pravi mali človeček. Počutje tudi pri meni nič posebnega. Upam, da ste ostale v redu. Pozdravčki.

(odgovor članu NejaD)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: OKTOBER 2022
24.3.2022 11:35:51   
Rdecka
Živjo punce. Očitno nas ni prav dosti v oktobru, ali pa so na fbju? Ste se že včalnile v skupino?
Čestitke barb244 za dobro nuhalno in mogoče deklico:D Sedaj pa samo še prijetno čakanje na brcike,a ne?
Mi tudi še vstrajamo, odštevamo do nuhalne, ki je v začetku aprila. Upam, da s tistim konča tudi moja konstantna slabost.
držim pesti za vse nas, da bodo se otročki dobro razvijali še naprej :)



(odgovor članu barb244)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: OKTOBER 2022
28.3.2022 21:05:20   
barb244
Hvala. Ja ti privoscim dobro pocutje. Sama sem imela vedno sreco, da ni bilo pretirane slabosti. Bo minilo, držim pesti. Evo še par dni in boš videla bitjece. Sem se sedaj včlanila na fb. Je malo bolj zgovorno in številčno.

(odgovor članu Rdecka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: OKTOBER 2022
30.3.2022 4:01:48   
pyceullivan
cloud, any setup is as smooth as clicking some switches. this permits lowering the shape of system required through the organisation.
voip phone system

(odgovor članu barb244)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: OKTOBER 2022
31.3.2022 10:20:17   
maska1982
Živjo, evo pa da se še jaz javim. Do prejšnjega tedna itak ni nobeden vedel za mojo nosečnost, razen dobre prijateljice, ki mi je vedno stala ob strani, ob vseh preteklih nesrečah. Stara sem 39 let, imam že sinčka, starega 7 let in to je moja 5. nosečnost. Torej lahko iz tega sklepate, da so za mano trije splavi (6., 8. in 10. teden). Tokrat pa je nuhalna potrdila, da je končno vse uredu in da bo verjetno vse uredu. Malo mi je DHT zbil rezultat zaradi let, baje. Ampak bo že. Da ne govorim koliko sem bila vseh 14. tednov živčna, ampak tahujše je za mano, smo čez riziko, končno in sedaj že večina ljudi tudi ve. Razen v službi še ne. Še zbiram pogum, namreč vmes sem ravno menjala službo, saj kdo je pa vedel, da bo le uspelo. In sem v novi službi ravno toliko časa kot sem noseča. Kakšna ironija, kajne. Očitno je bila velik krivec moja prejšnja služba, saj je bilo ogromno mobinga, pa psiha. Sedaj pa sem sproščena, super je, zato mi je pa malo bad kakšen bo odziv, ker bi tu res rada ostala. Toliko zaenkrat. Bodite vse fajn. Aja, PDP imam pa 2.10. user posted image

(odgovor članu pyceullivan)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: OKTOBER 2022
31.3.2022 12:49:51   
Seša
Živjo punce. Sem še ena nosečka, ki pričakuje oktobra. Sem v 12 tednu, rok imam 18.10. Doma imam že eno punčko, ki bo prav tako oktobra dopolnila 2 leti, tako da bo pestro. Mi je pa ves čas slabo , prejšnji vikend sem ves čas bruhala, očitno je bilo povezano s slabo prebavo. Komaj čakam, da to mine, čeprav v prvi nosečnosti mi je bilo slabo ves čas, kadar sem bila lačna 🤦Je tukaj še katera, ki ima nosečniško sladkorno? V prvi nosečnosti je nisem imela. Imam v ponedeljek pregled v deabetološki ambulanti. Mi je strah, kako bom usklajevala zdravo prehrano in slabosti. Saj se že zdaj trudim zdravo jesti, ampak včasih ne gre, ko imam enostavno odpor do vsega.
Vso srečo vsem, verjamem da se bomo vse oktobra veselile majhnih štručk 🤗

(odgovor članu maska1982)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: OKTOBER 2022
31.3.2022 12:52:20   
Seša
Maska1982 verjamem da si že iz rizične faze in da bo tokrat vse dobro. Čuvaj se 🤗  zdaj je na prvem mestu otrok, v službi bo verjetno nekaj nejevolje, ampak bodo že preživeli 😅

(odgovor članu Seša)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: OKTOBER 2022
31.3.2022 13:26:43   
maska1982
Seša hvala za spodbudo. Bom verjetno naslednji teden povedala, saj počasi ne morem več skrivati, trebušček raste. Ja, jaz sem po prvem pregledu pri G, dobila izvid povišan sladkor, pa mi je bilo čudno kako je to možno. Je bilo pa to ravno v času pusta in sem res pojedla ogromno krofov, hehe. Sicer sem dobila vse termine že za v diabetološko in tudi že aparat. Samo jaz toliko ne maram tega špikanja, pa tudi ne bi mi šlo neprestano tehtanje in usklajevanje hrane. Tako, da sem čisto skenslala sladkor iz prehrane in prosila G za ponovitev odvzema krvi za sladkor. In glej ga zlomka, prišel je izvid, da nimam več povišanega sladkorja in da ne potrebujem nikamor več hoditi, juhuhu. Drugače pa pri meni vse uredu, nobenih slabosti, sem pa do 12. tedna jedla hormonske tablete/terapijo, ravno zaradi prejšnjih splavov. Mogoče je pa tudi to kaj pomagalo user posted image

(odgovor članu Seša)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: OKTOBER 2022
31.3.2022 14:32:54   
NejaD
Zivjo punce, cestitam :)
Tudi jaz sem med 11 in 12 tednom. Cez teden dni me caka nov pregled in nuhalna svetlina. Upam, da bo vse OK. Imam pa zadnja dva tedna bolj slabosti, brez bruhanja. Zadnje dni pa se mi na zalost ustavlja prebava. Danes me je dopoldne bolel trebuh in me je bilo strah, da bi bilo kaj narobe. Pa je sedaj minilo.
Imate kakšne bolečine v trebuhu, rahle krče? Jaz jih imam - ampak hitro tudi grejo, ne trajajo dolgo in tudi ne vsak dan.

(odgovor članu maska1982)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?