|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obleka za v vrtec
20.8.2008 14:35:14   
nicimoja
Kako oblečete svoje otroke za v vrtec? Zgornji deli mi je vse jasno, kaj pa spodnji deli? Kavbojke verjetno niso najbolj kamot?!!! A da bi skoz hodil v trenirki? To mi pa ravno ne potegne. Kje pa kupite kaj takega "kamot"?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obleka za v vrtec
20.8.2008 14:49:05   
Anonimen
Pa sej niso samo trenirke "komot" - npr. H&M in Zara imata polno takih cargo (?) hlac, ki so isto kot trenirka, samo da lepse zgleda. Sicer pa so tudi kavbojke za moje pojme (in po izkusnjah) cist dovolj komot, ce so siroke in je jeans mehek. 

(odgovor članu nicimoja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obleka za v vrtec
20.8.2008 14:51:19   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

npr. H&M in Zara imata polno takih cargo (?) hlac, ki so isto kot trenirka, samo da lepse zgleda.


Takole mi prakticiramo. Je res, kar je ribica napisala. Se dobi ogromno lepih "komot" hlač - da ni vedno v trenirki. JAz ga v trenirko dam le ob dnevih, ko imajo telovadbo v športnem centru.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obleka za v vrtec
20.8.2008 14:53:21   
Anonimen
Tole je iz H&Ma:

baby oddelek
user posted image cargo hlace, 12.90€

Od 86 dalje:

user posted image 16.90€

To je za fantke .. za puncke imas pa tako ali tako vec izbire - jazz hlace, pajkice, trenirke, "cargo" hlace ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obleka za v vrtec
20.8.2008 15:56:44   
NinaŠ
takih cargo (?) hlac, ki so isto kot trenirka, samo da lepse zgleda. Sicer pa so tudi kavbojke za moje pojme (in po izkusnjah) cist dovolj komot, ce so siroke in je jeans mehek.

pa še, po izkušnjah, so veliko "obstojnejše" in jih se ne uničijo tako hitro

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obleka za v vrtec
20.8.2008 17:11:52   
*andy*
Jaz mojemu 4-letniku oblačim kavbojke,trenirke... v glavnem vse kar mu je pravuser posted image je pa res,da otrok nemore hodit vsak dan v vrtec z trenirko
v našem vrtcu imajo skoraj vsi kavbojke,redko kdo trenirko

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obleka za v vrtec
20.8.2008 17:31:50   
Barbara111
V našem vrtcu pa priporočajo hlače ki imajo okoli pasu gumico.Za hlače na pas in na zadrgo so nam odsvetovali že pri mojemu prvemu otroku.Pravijo ,da so otroci bolj komot pri igri in odvajanju od plenic.

(odgovor članu *andy*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obleka za v vrtec
20.8.2008 20:17:05   
Anonimen
Kot vzgojiteljica priporočam trenirke!! Otrok ne gre v vrtec zato da bo kazal svoje lepe hlače (te mu lahko oblečete za v mesto in obiske), ampak zato da uživa, torej ustvarja, se uči ob izkušnjah, se igra, divja, skratka da je otroku prijetno! In tudi vsem je lažje-otrokom in vzgojiteljicam ko ni treba odpirat neštetih gumbov, se zafrkavati z zadrgami, pasovi itd...
Jaz priznam da samo čudno pogledam ko vidim npr. punčko v najlepših in najbolj zakompliciranih hlačah (po možnosti belih ali roza), majčko ki ima ob straneh gumbe, ki jo je treba vezat itd... in po možnosti pozimi v najlepšem belem plaščku kar je možno (se dogaja).
Žal mi je, ampak to NI za v vrtec. Jaz vem da vam je všeč ko so otroci lepo urejeni, ampak PROSIM ne v vrtec, v dobro otrok in vzgojiteljic, ne veste kakšne drame so včasih zaradi oblačil in obutveuser posted image

Torej (sem se že preveč razpisala, pardon) bombažna trenirka, ki ima v pasu gumico je zakon, verjemiteuser posted image

(odgovor članu Barbara111)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Obleka za v vrtec
20.8.2008 20:27:04   
Rubin.
Se popolnoma strinjam z Tamiko in tako mi je tudi vzgojiteljica, kateri vrtec bo obiskovala mala miss, svetovala. Pa še na nekaj me je opozorila, naj jo res oblečem tako, da mi oblačila ne bo žal, še se zgodi, da dobi permanetno packo. Pa naj ji oblečem tudi takšne majčke, katere rokavi so mogoče za lepše že prekratki, ker takšnih stvari ni škoda. In res vrtec ni modna revija, ampak "služba", kjer otroci "delajo". In vidim, da je res najbolje, da ima v pasu gumico, sploh zdaj, ko že hodi sama na wc, bi ji zadrga samo oteževala zadevo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Obleka za v vrtec
20.8.2008 20:34:12   
Anonimen
Kako oblečete svoje otroke za v vrtec?


Verjetno bo tako oblecena kot se bo oblekla sama, razen ce v naslednjih dneh ne dobi prebliska in zacne poslusat modne nasvete svojih starsev. Tako da bo verjetno svasta, tako v prakticnem kot estetskem smislu.

(odgovor članu nicimoja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
20.8.2008 21:06:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Obleka za v vrtec
20.8.2008 21:08:10   
Anonimen
Ja, Tamika, vse lepo in prav, ampak vzgojiteljice pa tudi lahko malo pogledajo, da se otrok ravno ne valja v peskovniku in blatu?! Ne vem, meni vcasih ni jasno, kaj tamal od mojega pocne v vrtcu. user posted image Pa ima samo trenirke in dolocene majce za v vrtec, ravno iz tega razloga. Ampak dokler je bil v jaslih je lahko imel obleceno karkoli, zdej (4L) je pa nenormalno. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Obleka za v vrtec
20.8.2008 21:18:51   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

po možnosti belih ali roza

No, evo. Tukaj pa prihaja do razlik v razmišljanju. Meni recimo je všeč bela barva - predvsem za poletne mesece. Iz tega razloga ima Žiga bele hlače. Ja, tudi za v vrtec. Ampak - niti slučajno ne pričakujem, da pride tudi domov v belih - v vrtec je šel zato, da se tam igra in da uživa. Če me kaj moti so starši, ki na otroškem igrišču pridigajo otrokom, naj pazijo, da se ne bojo umazali user posted image . No, in če se vrnemo h beli barvi - je edina na katero lahko vržem katerokoli čistilo, operem na 95C in se znebim flekov. Kaj je potem praktično? user posted image


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Obleka za v vrtec
20.8.2008 21:20:17   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

meni vcasih ni jasno, kaj tamal od mojega pocne v vrtcu.

Najbrž se ima fino! Zato pa ima rezervne hlače v garderobi, ti pa doma pralni stroj user posted image .


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Obleka za v vrtec
20.8.2008 21:23:01   
Ronči
Naša 13 mesečnica je vedno v spodnjem delu trenirke/pajkice, zgornji del pa udobnih mehkih bombažnih majčkah. Še ne hodi, in se mi zdi, da bi jo hlače ali kavboljke le ovirale in da ji je najbolj udobno v trenirki (ima jih vseh barv, hlačnice malo na zvonc, in so prav lepe). ODkar hodi v vrtec (2 meseca, priznam, skoraj več nima majčk, ki ne bi imele flekov, za katere še nisem našla čistila, ki bi jih odstranilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Obleka za v vrtec
21.8.2008 9:38:31   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Ja, Tamika, vse lepo in prav, ampak vzgojiteljice pa tudi lahko malo pogledajo, da se otrok ravno ne valja v peskovniku in blatu?! Ne vem, meni vcasih ni jasno, kaj tamal od mojega pocne v vrtcu. user posted image Pa ima samo trenirke in dolocene majce za v vrtec, ravno iz tega razloga. Ampak dokler je bil v jaslih je lahko imel obleceno karkoli, zdej (4L) je pa nenormalno. 



Evo takšno mišljenje je pa meni čisto mimo. Kaj le otroci počnejo v vrtcu? Sedijo ob robu peskovnika in se imajo fajn user posted image . Mislim, da jim moramo omogočiti čimmbolj brezskrbno igro in čimmanj omejevanja v smislu, da se ne boš zamazal. Upam, da boš na svoje otroke gledala drugače.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Obleka za v vrtec
22.8.2008 12:02:46   
skokica01
Mi smo večinoma v bombažnih hlačkah iz H&M-a, ki so v bistvu kot spodnji del trenirke, ampak če vzameš kakšno drugačno barvo, recimo rjavo, bež, izgledajo tako kot da so navadne, lepe hlačke in ne navadna trenirka. Najbolj važno mi je, da se pikica dobro in komot počuti.
"Pedenamo" se pa za kakšne druge priložnosti. 

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Obleka za v vrtec
22.8.2008 12:05:34   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Pa sej niso samo trenirke "komot" - npr. H&M in Zara imata polno takih cargo (?) hlac, ki so isto kot trenirka, samo da lepse zgleda. Sicer pa so tudi kavbojke za moje pojme (in po izkusnjah) cist dovolj komot, ce so siroke in je jeans mehek. 


Se strinjam. Samo mehke morajo bit, pa je.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Obleka za v vrtec
22.8.2008 12:39:43   
blaža
Mi dajemo našemu petletniku za vrtec še vedno trenirke. Vedno. Mislim, da je maksimalno nekomot, če se valjaš po tleh v hlačah, ki so trde, imajo neelastičen pas... glavno je, da se dobro počuti. Ko bo šel v šolo, mu bom pa dajala kavbojke in ostale hlače, ker se všoli ne valjajo več tolko po tleh in imajo drugačne vrste igre, pa tudi spat ne hodijo. jaz nisem komot, če spim v kavbojkah in mislim, da tudi njim ni.

je pa še en razlog, da našemu otroku ne kupujem drugega kot trenirke za v vrtec. Kar ene par krat, ko je imel v vrtcu kaj " firmatega" je kot po čudežu izginilo in spomnim se enih ful dragih hlač, ki so za tri mesece izginile in so se po končani sezoni, vse sprane in uničene, kot po čudežu vrnile. Pa te hlače niso bile edina stvar.

Če pa kamorkoli gremo, recimo k našim staršem, ali na sprehod ali kamorkoli, ga pa ful zrihtamo, ker je tudi on ful navdušen nad tem, pa še frizuro z želejem spravimo v ježka.

dajo se pa dobit tudi ful frajerske trenirke z žepi, kapucami in ponavadi s kakšnim spidermanom ali kar si pač najin sin izbere.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Obleka za v vrtec
24.8.2008 22:00:34   
marelicaa
Do sedaj so se trenirke ali hlače na elastiko najbolje obnesle. Na stranišču se najhitreje in najlažje sleče prav te hlače. Saj vemo, da se otroci zaigrajo in letijo zadnje minute na stranišče, če že ravno niso prepozni in je lužica v hlačah.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Obleka za v vrtec
25.8.2008 14:43:54   
Lara28
IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

Jaz vem da vam je všeč ko so otroci lepo urejeni, ampak PROSIM ne v vrtec, v dobro otrok in vzgojiteljic, ne veste kakšne drame so včasih zaradi oblačil in obutveuser posted image

Torej (sem se že preveč razpisala, pardon) bombažna trenirka, ki ima v pasu gumico je zakon, verjemiteuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Obleka za v vrtec
25.8.2008 23:19:12   
Putka
Trenirke in še enkrat trenirke. Ki jih naša vedno uniči, spodnji rob je na vseh strgan, pa kako luknjo na kolenu pridela. Večinoma v temnih barvah (modra, zelena, rjava, bordo), da se fleki gor ne vidijo... Pa da jih lahko hitro sleče in nazaj obleče na stranišču, mimogrede verjetno še malo polula...

Otroci pač. Zdaj je v fazi oblekic in kiklic, potem pa vsem hlačke kaže, ko se gunca in plezauser posted image

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Obleka za v vrtec
26.8.2008 10:15:51   
Shorty_
naša je v pajkicah in trenirkicah, včasih kake mehke jeansice, domov pride kot mali pujsek vendar takrat vem da so uživali, pa še jedilnika mi ni trba prebrat ker vse "piše" na oblačilihuser posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Obleka za v vrtec
27.8.2008 10:17:50   
pikecpokec
Našemu je šivilja naredila tri trenirke iz pliša. Sicer še ne hodi v vrtec, ampak drug teden začne. Do zdaj jih je imel za doma in so super user posted image . Čisto vsi fleki grejo dol, pa nič še niso obnucane, kljub temu da jih ima nonstop na sebi. Pa še fino mehke so user posted image .

Tko da ne vem zakaj ne bi šel v treniri v vrtec user posted image .




_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Obleka za v vrtec
27.8.2008 10:34:20   
Jančika_
Vasja ne da trenirke gor, pa če ga daš na natezalnico. Ne mara in konec. Tako pač ne nosi trenirk; saj se dobi veliko drugih primernih oblačil (pazim na to, da so preprosta za oblačit, da ni odvečnih trakcev, pasov itd). Včasih ima tudi bele hlače, ker so pač ene njegovih najljubših. Sem pa povedala vzgojiteljicam, da lahko moja otroka vse, kar jima oblečem za vrtec, zgonita do konca - oblačila so za to, da se nosijo. In kot je napisala Kati - z belih hlač je dejansko še najlažje spraviti vse fleke; če nič drugega, deluje varikina.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?