|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obrekovanje ipd....
10.6.2009 15:12:47   
tweety83
Pozdrav,
sicer nevem če spada ta tema ravno sem - pa vseeno.

Že od nekdaj nisem tipičen primer ženske - kar se tiče obrekovanja - mene ne zanimajo drugi - s kom je kdo, kdo je koga prevaral, kdo se je preselil, kdo ma novi avto, katera je noseča ........ itd.itd.itd.

Opažam pa da se vsi ostali brigajo za druge, samo zase ne. In konkreten primer je sedaj zame: ker še nisem imela prvega pregleda (sem noseča)nisem tega razglašala na veliki zvon, ker je to čisto moja stvar in ker bi lahko kaj šlo narobe. In vse sosede imajo zlo velik dela z mano, pa da ziher sem noseča in zakaj ne povem - zakaj to skrivam in ........ Mislim - jaz ne rabim nobenmu polagat računov o mojem stanju - sploh pa ne takim , s katerimi se samo bežno pozdravim.

In potem če sem slučajno doma - na dopustu že teče debata - glej,spet je doma, in kaj le dela itd.itd.

Mislim sej ne, da bi se neki ful sekirala sam včasih me ma, da bi šla vsaki mal povedat - pa pravi moj naj bom raje bolj pametna od njih in jim pustim veselje.
Kako naj stopim čez to - ker me res moti.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obrekovanje ipd....
10.6.2009 15:17:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tweety83
Kako naj stopim čez to - ker me res moti.


Z "milion dollar smile" na obrazu. Čim manj reakcij bo od tebe, hujše bo za njih, ker ne bodo vedle kaj je res in kaj ne.
Če te pa katera kaj vpraša, pa spet z nasmehom in brez dodatnih razlag: Ja gospa. Seveda gospa. Tako je. Absolutno.
In zviz mimo njih.user posted image

(odgovor članu tweety83)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obrekovanje ipd....
10.6.2009 15:20:29   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: tweety83

Pozdrav,
sicer nevem če spada ta tema ravno sem - pa vseeno.

Že od nekdaj nisem tipičen primer ženske - kar se tiče obrekovanja - mene ne zanimajo drugi - s kom je kdo, kdo je koga prevaral, kdo se je preselil, kdo ma novi avto, katera je noseča ........ itd.itd.itd.

Opažam pa da se vsi ostali brigajo za druge, samo zase ne. In konkreten primer je sedaj zame: ker še nisem imela prvega pregleda (sem noseča)nisem tega razglašala na veliki zvon, ker je to čisto moja stvar in ker bi lahko kaj šlo narobe. In vse sosede imajo zlo velik dela z mano, pa da ziher sem noseča in zakaj ne povem - zakaj to skrivam in ........ Mislim - jaz ne rabim nobenmu polagat računov o mojem stanju - sploh pa ne takim , s katerimi se samo bežno pozdravim.

In potem če sem slučajno doma - na dopustu že teče debata - glej,spet je doma, in kaj le dela itd.itd.

Mislim sej ne, da bi se neki ful sekirala sam včasih me ma, da bi šla vsaki mal povedat - pa pravi moj naj bom raje bolj pametna od njih in jim pustim veselje.
Kako naj stopim čez to - ker me res moti.

lp



Kako pa veš, kaj govorijo za tvojim hrbtom.....user posted image

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obrekovanje ipd....
10.6.2009 15:22:20   
rija
tweety, do neke mere si itak ista kot te tvoje sosede. ker poslušaš govorice.....kako bi sicer vedela, da te obirajouser posted image

ker če bi ti v obraz kaj rekle, potem to več ne bi bilo obiranje....

enostavno rečeš: me ne zanima. basta. in čez nekaj časa te ljudje nehajo gušiti s takimi stvarmi.

ampak en tvoj atom očitno še hoče vedeti za vse govorice....tak da....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obrekovanje ipd....
10.6.2009 15:23:21   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Kako pa veš, kaj govorijo za tvojim hrbtom.....user posted image



ker se očitno druži z prijateljicami obiralk user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obrekovanje ipd....
10.6.2009 15:34:25   
tweety83
haloooo - mislim ne rabite me zdej neki obsojat tuki - jaz sem samo za mnenje vprašala.


in kako zvem?
jaz ne sprašujem kaj govorijo ljudje o meni (ne hodim okol in ne sprašujem - kaj je pa ta rekel/la) - mi pa vsake toliko kdo kaj pove - al sestrična in teta od mojga, al pa ena prijatlca.

mi je že žal da sem sploh odprla to temo

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obrekovanje ipd....
10.6.2009 15:35:51   
Anonimen
hehe....to me pa cist spominja na nase sosede....ma res kokosi z dekleracijo...starejse zenske.
z mozem ziviva na vasi. in stare babe nimajo nic drugega za delat, kot obrekovat.
pri nama je tako, da imava teraso skrito pred ocmi sosedov in se jim sanja ne, da ce samo malo prisluhneva, slisiva o cem tece debata.
ampak res cist vsak vecer se zberejo ob vrtu moje najblizje sosede in navijajo, navijajo...tudi po 3 ure skupaj ce je treba.
Lih zadnjic sem se smejala in rekla mojemu: no, vidis, ne rabiva nic notranjskih novic. vse imava pred nosom. pa v smeh!!!!
jaz se ne  oziram na nihove cveke. samo smejem se.
pa to, ko slisis s kako vnemo in zagonom trobijo....hahahahaha
mah, naj imajo veselje!
jaz se na tvojem mestu res ne bi sekirala. vedno je bilo tako in vedno bo!

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obrekovanje ipd....
10.6.2009 15:36:51   
Anonimen
za obrekovanje se izve tudi, če se nekdo potrudi, da izveš za to. sploh ženske smo majstrice za to. user posted image

(odgovor članu tweety83)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Obrekovanje ipd....
10.6.2009 15:41:01   
liliana
Tweety83.....zanimalo me je samo kako zveš......v bistvu smo pa vse ženske obrekljivke......

Jaz mam včasih tudi rada, če izvem kaj se po vasi dogaja.....user posted image moram povedati, da sem bila z vsem dogajanjem na tekočem, ko sem bila na porodniškem in se sprehajala gor in dol po vasi.....zdaj pa kako pikantnost zvem iz časopisja prej kot iz "prve" roke.....





(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Obrekovanje ipd....
10.6.2009 15:43:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Tweety83.....zanimalo me je samo kako zveš......v bistvu smo pa vse ženske obrekljivke......

Jaz mam včasih tudi rada, če izvem kaj se po vasi dogaja.....user posted image moram povedati, da sem bila z vsem dogajanjem na tekočem, ko sem bila na porodniškem in se sprehajala gor in dol po vasi.....zdaj pa kako pikantnost zvem iz časopisja prej kot iz "prve" roke.....






no, pr nas sploh ne rabimo lokalnega casopisa....hahahaha

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Obrekovanje ipd....
10.6.2009 16:19:14   
Šaki
ooooooo ja to sis sigurno na vasi doma.k pri nas je isto veš...

in mene baš briga kaj si drugi mislijo o meni &moji familiji.-...res..sm z leti re taka ratala,.....mi dol visi,
in včasih res še kaj zanalašč, jim vržem kost nevede... naredim da je ja več "obrekovanja",.....a sm  a nism??user posted image user posted image user posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Obrekovanje ipd....
10.6.2009 16:34:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tweety83

mi je že žal da sem sploh odprla to temo



Saj je pravzaprav zelo preprosto.

Dokler boš od ljudi pričakovala samo tebi ustrezajoča mnenja, do takrat te bodo raznorazne govorice prizadele in se boš zaradi njih obremenjevala. Ko ti bo za mnenje drugih dol viselo, ti bo vseeno, kaj o tebi govorijo sosede, sestrične, sodelavke ali kdorkoli. Enostavno preslišiš in živiš svoje življenje po svojih željah, tako kot tebe osrečuje. Drugi imajo pa itak vedno svoj pogled na življenje drugih oziroma se velika večina ljudi ne zaveda, da ima vsak svojo pot v prihodnost in da ni njihova edina prava.

In če te že drugačna od tebi želena mnenja na eni povsem virtualni RR takoj spravijo s tira, potem te v realnem življenju čaka veiko dela. Tudi spoprijemanje s kritikami (ki so dobornamerne in imajo neko osnovo) ter kritizerstvom (nima osnov ein med to spadajo tudi čenče).

Koliko mene opravljajo, se mi pa niti ne sanja. Ne vem, kdo so moji sosedje, kaj delajo, če mene opravljajo, pa tudi prav, če sem tako zanimiva user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu tweety83)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Obrekovanje ipd....
10.6.2009 16:40:02   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

[Kako pa veš, kaj govorijo za tvojim hrbtom.....user posted image



Ja, to sem se pa jaz tudi takoj vprašala.

Ker jaz sme tudi taka, ne tipično ženska, kar se tega "pogovarjanja" tiče, bi rekla, ampak zato tudi nimam pojma, kaj o meni gorovorijo niti me ne zanima.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Obrekovanje ipd....
10.6.2009 17:20:57   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: tweety83
in kako zvem?
jaz ne sprašujem kaj govorijo ljudje o meni (ne hodim okol in ne sprašujem - kaj je pa ta rekel/la) - mi pa vsake toliko kdo kaj pove - al sestrična in teta od mojga, al pa ena prijatlca.

Torej se precej pogovarjaš z obrekljivkami. To so: sestrična, teta in ena prijatlca. Mislim, da je najbolje da njim poveš v obraz. Tudi najbolj ziher, ker bodo vse naprej znesle.

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Obrekovanje ipd....
10.6.2009 17:25:38   
Bambi D

IZVIRNO SPOROČILO: tweety83

Pozdrav,
sicer nevem če spada ta tema ravno sem - pa vseeno.

Že od nekdaj nisem tipičen primer ženske - kar se tiče obrekovanja - mene ne zanimajo drugi - s kom je kdo, kdo je koga prevaral, kdo se je preselil, kdo ma novi avto, katera je noseča ........ itd.itd.itd.

Opažam pa da se vsi ostali brigajo za druge, samo zase ne. In konkreten primer je sedaj zame: ker še nisem imela prvega pregleda (sem noseča)nisem tega razglašala na veliki zvon, ker je to čisto moja stvar in ker bi lahko kaj šlo narobe. In vse sosede imajo zlo velik dela z mano, pa da ziher sem noseča in zakaj ne povem - zakaj to skrivam in ........ Mislim - jaz ne rabim nobenmu polagat računov o mojem stanju - sploh pa ne takim , s katerimi se samo bežno pozdravim.

In potem če sem slučajno doma - na dopustu že teče debata - glej,spet je doma, in kaj le dela itd.itd.

Mislim sej ne, da bi se neki ful sekirala sam včasih me ma, da bi šla vsaki mal povedat - pa pravi moj naj bom raje bolj pametna od njih in jim pustim veselje.
Kako naj stopim čez to - ker me res moti.

lp






Živjo,

ne se sekirat, nima smisla. Poskušaj se iz tega začet norčevat, se posmejat, skratka namesto more naj ti to postane zabava. Jemlji jih kot retarde in jih temu primerno upoštevaj. Boš videla, bo takoj vse drugače. To res ni vredno tvojih živčkov.

Lp,

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Obrekovanje ipd....
10.6.2009 17:31:10   
Felicita
eh, mene 'na vasi' (doma) skor nič ni, ko pa koga poznanga srečam je pa 'a nisi noseča?' 'a nisi šla v ameriko?' 'A študiraš? sm mislu da ti ni šlo pa si pustila...' ipd. in najbolj žalostno pa je, ker je to moja generacija, ne kake 'stare kokoške' user posted image in ob vsaki taki novici o meni si pač mislim 'blagor ubogim v duši...' user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Bambi D)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
10.6.2009 18:04:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Obrekovanje ipd....
10.6.2009 19:15:14   
tweety83
Hvala vam za vzpodbudo......
Finta je v tem da sem jaz prava dobričina do vseh in vedno vsem ustrežem in pomagam in se trudim...... Ni me še izučilo, da naj neham s tem - ker zame se itak nobeden kaj dosti ne sekira. Jaz pa vedno priskočim na pomoč - če ne že imam slabo vest.
In zato me potem to vse skupaj prizadane - ker sem res dober človek in nikomur ne želim in ne storim nikoli nič žalega - potem pa dobim v zameno tako obrekovanje....

Kaj pa vem - mogoče sem zaradi nosečnosti še tolko bolj občutljiva......
user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Obrekovanje ipd....
10.6.2009 19:20:26   
Anonimen
Kako naj stopim čez to - ker me res moti.


Kaj pa vem, glede na to, da ves, kaj vse o tebi govorijo, si nekak na podobni valovni dolzini.

Mene ne zanima, sploh, kaj govorijo o meni, ce sploh kaj. Naj, ce imajo cas in dokler ne pride do tega, da mi s tem ne skodijo. Glede na to, kako strange life zivim, imajo ziher kaj za pokomentirat, samo me niti pod razno ne zanima, tak da ne pride nic do mene...mogoce vsakih sedem let nekaj, vec pa ne.

(odgovor članu tweety83)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Obrekovanje ipd....
10.6.2009 20:19:18   
Vijoličarka
Mene čisto nič ne briga, ali je katera  noseča ali ne, ko bo hotela da izvem, mi bo že sama povedala. Vseeno mi je, če ljudje cele dneve doma sedijo ali pa če cele dneve delajo, če to mene nič ne stane in mi brez potrebe ne ropotajo v glavo.

Meni se taki ljudje se mi enostavno smilijo, ker je njihovo življenje tako revno, da nimajo druge zabave, kot da se vtikajo v življenje drugih. Sama imam preveč drugih zanimivih stvari za početi, kot pa da se ukvarjam s sosedi.

Pač taki so, da se radi vtikajo. Ne meni se zanje.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Obrekovanje ipd....
10.6.2009 20:24:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tweety83

Hvala vam za vzpodbudo......
Finta je v tem da sem jaz prava dobričina do vseh in vedno vsem ustrežem in pomagam in se trudim...... Ni me še izučilo, da naj neham s tem - ker zame se itak nobeden kaj dosti ne sekira. Jaz pa vedno priskočim na pomoč - če ne že imam slabo vest.
In zato me potem to vse skupaj prizadane - ker sem res dober človek in nikomur ne želim in ne storim nikoli nič žalega - potem pa dobim v zameno tako obrekovanje....

Kaj pa vem - mogoče sem zaradi nosečnosti še tolko bolj občutljiva......
user posted image


Taka sem tudi jaz.Sem pa sama nase jezna,ker me ne izuči.Ne morem si zabit v glavo,da je večina ljudi obrekljivih in nesramnih.Ker sem jaz do vsakega dobra,ponavadi te dobrote ne dobim vrnjene.To me pa zelo boli.

(odgovor članu tweety83)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Obrekovanje ipd....
10.6.2009 21:03:59   
Rožica I
Obrekovanje user posted image ?! V moji odsotnosti me lahko tudi prebutajo user posted image ...
Nasplošno me ne gane. Če pa kdo opleta jezik nad mojim otrokom, ....khm, recimo, da to stori samo 1x v življenju.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Obrekovanje ipd....
11.6.2009 10:35:26   
Bambi D

IZVIRNO SPOROČILO: tweety83

ker sem res dober človek in nikomur ne želim in ne storim nikoli nič žalega - potem pa dobim v zameno tako obrekovanje....



To me je pa moj fant naučil, ker se po navadi tudi sama sprašujem, kaj sem komu storila, da je npr. nesramen ali kaj podobnega.
Storiti ne rabiš nič, človek ki je takšen po naravi bo tako ali drugače takšen do tebe. Tega ne moreš spremeniti, lahko pa na polno ignoriraš in si srečna sama s seboj.

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Obrekovanje ipd....
11.6.2009 10:49:59   
ronja
Finta je v tem da sem jaz prava dobričina do vseh in vedno vsem ustrežem in pomagam in se trudim...

Finta je v tem, da ti moraš to mislit o sebi, sicer nisi srečna... In zato si nesrečna, ko drugi ne mislijo tako o tebi. Če ti povem eno veliko skrivnost: ljudje imajo čisto radi iskrenost - ni treba bit vedno "dober", včasih je bolj prav bit pošten, povedat po resnici... Saj ne, da niso zato nikoli jezni nate - vendar pa te navadno čisto spoštujejo in zelo dostikrat te imajo prav zato radi - ker vejo, kdo si in s čim lahko računajo...

Meni je bilo pa ful všeč, ko mi je soseda povedala, da je noseča, recimo! Ja, mi je to ful važno, ker zdaj mamo nasproti dojenčico, ki je par mesecev mlajša od naše - valjda da se mi fajn zdi! Tak da jaz bi lagala, če bi rekla, da mi je vseeno - ni mi. In tudi če mi ne bi povedala sama, bi mi bilo še vedno všečuser posted image .

Tudi sva se zadnjič s taščo pogovarjali, da je ena babica res boga, ker ima vnučko res ves čas - vsak dan, cel dan, je že čisto izmozgana in dobesedno posušena... Pa imaš to lahko za obrekovanje - vendar je recimo precej pomagalo k temu, da je videla, da si ona tega ne želi in da zdaj tudi jaz vem, da ji to ni prav - na ta način se lahko tudi spoznaš - ne moreš se vsega naučit na lastnih izkušnjah... Včasih je dobro videt, kaj se zgodi, če narediš to in to - ne da to res narediš prav ti (pogledaš, kakšni so ljudje po letu heroina, recimo... in ti ni treba probat, če se splača, itd...)

Sicer imam vedno probleme s tem, da ne vem, kdo so moji sosediuser posted image - bližnje poznam oz. tiste, ki se kdaj povabimo na kavo, da bi pa vedela, kaj počnejo, če mi sami tega ne povejo (pa še takrat ni ziheruser posted image ), pa ni za računatuser posted image . kako naj potem vem, kaj oni mislijo o meni?

Meni se zdi normalno, da imaš o ljudeh in dejstvih svoje mnenje in normalno, da ga kdaj tudi deliš z drugimi... Če se nekdo ne strinja z mojim načinom življenja, zakaj se ne bi smel o tem pogovarjat? Pač živi po svoje...

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Obrekovanje ipd....
11.6.2009 11:06:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Finta je v tem da sem jaz prava dobričina do vseh in vedno vsem ustrežem in pomagam in se trudim...

Finta je v tem, da ti moraš to mislit o sebi, sicer nisi srečna... In zato si nesrečna, ko drugi ne mislijo tako o tebi.


No, to je bistvo vse samozavesti.
Vem, da me nekateri ne marajo in vem zakaj me ne marajo in sem vesela, da me ne marajo.user posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?