|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odločila sem se, da nočem...
22.9.2004 18:48:09   
Jessy
...zanositi.
Ja, prav ste prebrale.
Od aprila si z možem prizadevava za otročka, vendar sem bila v tem času pod stresom in kilogrami so se mi neomajno nabirali. Zdaj pa sem se odločila, da če čez 2 dni dobim M, bom najprej shujšala, nato pa bomo spet delali na otročku.

Vem, da se bo to večini zdelo neumno, vendar so me okoliščine pripeljale do te odločitve. Moram to storiti zase.

Upam, da se vam bodo čimprej uresničile sanje, sama pa se vrnem čez nekaj časa.

lp, Jessy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Odločila sem se, da nočem...
22.9.2004 18:53:43   
ninca
srečno vnaprej pa oglasi se če bo kaj novega!!! ;);););) upam da boš kmalu v 9nebesa z :modri: ali :roza:!!!



papa, nina :metulj:

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Odločila sem se, da nočem...
22.9.2004 19:14:07   
pika74
Jessy, jaz te popolnoma podpiram pri tvoji odločitvi!

Najprej moramo misliti nase in si biti všeč, biti samozavestne, zadovoljne v svojem telesu. Šele potem lahko mislimo na druge. Če sami sebe nimamo radi, tudi drugih ne moremo imeti. Pa naj se sliši še tako egoistično. Tako je moje mnenje. Otrok potrebuje starše, ki mu bodo za vzor, ki mu bodo stali ob strani in bodo imeli dovolj moči za vse ovire, ki jih bomo morali premagati. Pa ne mislim, da mora ženska biti idealnih oblin.
:rozica::rozica::rozica:
Saj veste, NI VAŽNO, KOLIKO KILOGRAMOV IMAMO, TEMVEČ, KAKO JIH NOSIMO!!!
:rozica::rozica::rozica:
Torej, sama najbolj veš, kakšna bi bila rada. Pa veliko sreče :miska:pri doseganju ciljev - takšnih in drugačnih.

Lp,
Pika74
:metulj:

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Odločila sem se, da nočem...
22.9.2004 19:27:17   
Jessy
Pika, to si me pa resnično presenetila s tvojo podporo. V bistvu sem se malce bala tvojega odziva, saj vem, da si že zelo dolgo prizadevaš za :duda:, in sem pričakovala odgovor, da je otrok vendar pomembnejši od kilogramov.
Vesela sem, da me razumeš. Hvala ti.

Upam, da se bo tudi tebi sreča v kratkem izpolnila in te zapolnila s srečo!!!! :miska:


(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Odločila sem se, da nočem...
22.9.2004 20:02:01   
Teni_
No, da še jaz pristavim svoj piskrček.

Te popolnoma razumem. Sicer imam eno majhno punčko(9 mesecev) in še zaenkrat ne razmišljamo o drrugem otročičku, ampak vseeno sem mojemu že povedala, da moram najprej shujšat, potem pa bomo začeli delat na drugem. Sem že kako leto prej pridelala 20 kg, potem pa mi jih je ostalo 10 še od poroda. Pa shujšam, pa potem spet gor dobim. No, zdaj sem spet na dieti(sploh ne vem kolko krat sem že bila) in se moram tokrat v roke vzet in izgubit vsaj 20 kg. Potem pa seveda spet veselo na delo.

Upam, da čimprej uspe izgubit kg, ki jih želiš, potem pa čimprejšnjo zanositev.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Odločila sem se, da nočem...
22.9.2004 21:07:56   
Anitka
Jessy tudi jaz spoštujem in podpiram tvojo oločitev. Želim ti, da ti čimprej uspe doseči zadane cilje in da potem najhitreje uspeš tudi zanositi.:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:

Anitka:metulj:

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Odločila sem se, da nočem...
22.9.2004 21:19:47   
pika74
Ojla Jessy:rozica:,

A sem res tak bau-bau8)8)8)8)8). Sej nism tok grozna. Drugač sm čist pritkana:zajcek::zajcek::zajcek:.

Ja, jest tkole mislm. Najpomembnejša si TI. Potem pa pride na vrsto ljubezen med tabo in tvojim možem:love::love:. In sadovi te ljubezni so lahko :duda::duda::duda::duda::duda:.

Taka je moja enostavna filozofija:). Pa ni nujno, da se še kdo strinja z mano. Jaz tako razmišljam. Dopuščam pa vso možnost, da drugi razmišljajo drugače.

Jessy,

Pa fajn bot!!!

Lp,
Pika74
:metulj:

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Odločila sem se, da nočem...
22.9.2004 21:21:14   
Jessy
Hvala vam za podporo!

Tudi jaz si tega srčno želim. Želja po otroku je velika, toda zdravje je na prvem mestu, saj otrok lahko počaka še nekaj časa, saj sem še mlada.

Hvala še enkrat!

Ve pa čimprej :duda::duda::duda: crtat!

lp, Jessy

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Odločila sem se, da nočem...
22.9.2004 21:21:20   
puncica
Prav je tako, bravo Jessy:bravo:. Mogoče pa bo ravno zarad tega ratal kaj prej. Tud mi smo se matral od maja, potem pa septembra vse priprave na poroko pa to in eto ratal je ko sem si najmanj misla.

Držim pesti zate

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Odločila sem se, da nočem...
22.9.2004 21:24:22   
Jessy
Ne, Pika, sploh nisi grozna! Nasprotno! kljub svojim neuspehom in razočaranjem vedno najdeš dobro besedo za vsakogar.

Pa vendar sem ravno zaradi tega bila nekako prepričana, da jih bom slišala od tebe, da kaj se grem...saj veš..človek sklepa marsikaj...
Sem pa prijetno presenečena!

Sicer bom pa vseeno prebirala vaše debate in z vami čakala vaše srečne novičke!

lp

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Odločila sem se, da nočem...
22.9.2004 21:27:07   
Teni_
Sem ugotovila da si se oglasila na MON-u glede hujšanja
tudi jaz sem tam.
Pod *Lisa*

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Odločila sem se, da nočem...
22.9.2004 21:27:39   
IZADORA
Jessy, tudi jaz te podpiram v odlocitvi. Za kar si se odlocila, je le potrditev zrele osebe. Najprej "stalca" pol pa "kravca" ;)

V glavnem, mi bomo delale naprej na 9nebesa, ter cakale, da se nam cimprej vrnes s kaksno :bravo: novicko.

Pridna bodi, Iza

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Odločila sem se, da nočem...
22.9.2004 21:29:41   
Jessy
Ja, res sem tam! Skrajni čas!!!

Potem se pa zagotovo slišiva še kaj tam!

Čau

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Odločila sem se, da nočem...
22.9.2004 21:46:53   
Teni_
Ja, normalno. Za vzpodbudo. Čeprav moram jaz dosti več dol spravit kot ti.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?