|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odločila sva se
3.9.2004 10:21:00   
špelin@
No, pa sem si rekla, zakaj ne bi bila tudi jaz med vami. Z mojim dragim sva se namreč odločila, da bova v naslednjem ciklusu spet delala na bebici ;)

Danes sta minila dva meseca, odkar sem v 20. tednu nosečnosti izgubila mojega malega sinka - prenehal mu je biti srček. M sem dobila 5 tednov po abraziji, UZ pregled maternice pri G je pokazal, da je stanje b.p.

Torej sva se odločila, da greva po naslednji M (ki naj bi prišla na obisk v prihodnjih dneh) v akcijo!!! Malce me je strah, ker sva se za prejšnjega otročka trudila skoraj pol leta, in ne bi rada zapravljala časa. Doma imam že eno veliko petletno piko - pri njej sem zanosila v drugem poskusu, če se prav spomnim.

Torej se vam pridružujem pri čakanju na 9nebesa

Objemi za vse :angel:


Neposredna povezava do sporočila: 1
   Odločila sva se
3.9.2004 10:44:30   
Ada
Želim ti vse najlepše... Upam, da se bo otročiček čim prej najavil.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Odločila sva se
3.9.2004 10:59:10   
Aly
Špelin@,

vse naj, naj 9nebesa9nebesa9nebesa....in čimprejšnje spočetje male :duda: .

Držimo pesti;):duda:;) .


Lep dan Aly

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Odločila sva se
3.9.2004 11:06:12   
Sisy
Špelin@ ,tako mi je hudo za tvojega sinka.....:(uffff sploh si ne morem predstavljat kako ti je bilo.....)

Ampak glavo gor in v nove boje!;)Midva greva ta mesec v drugo vendar bova poizkusila z ovulacijskimi testi....pravijo da so kr fajn tko da ti svetujem da mogoče poskusiš tudi ti......no stvar odločitve.... pa upam da boš čimpreje zagledala :modri:

pozdravček

S.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Odločila sva se
3.9.2004 12:00:51   
mala maja
Špelin@ tvojo zgodbo sem zasledila na MON-u in ti povem da kaj takega ne želim nobenemu človeku na svetu.
Zelo lepo se mi zdi stran ki si jo povetila svojemu T...:duda:.

Drži se pa čimprej v nov boj in na čiprejšni :modri::roza:.

:bravo::bravo::bravo::bravo: za tak pogum in še tako naprej tvoj T.....:angel: je s teboj in vem da ti bo vedno stal ob strani.

Lp mala maja

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Odločila sva se
3.9.2004 12:10:33   
drejci
Joooooj:( tako mi je žal za tvojo:duda::(:((
Jaz vama želi, da kmalu spet uspe9nebesa...tudi za vaju bo posijalo sonce največje sreče9nebesa. Držim pesti, da kmalu:)
:angel:

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Odločila sva se
3.9.2004 13:43:10   
bambi
Draga moja Špelin@ midve imava enako izkušnjo, z enakimi strahovi sem se ubadala, ko sva se midva odločila znova poskusit..... zdaj sem se "skulirala" in ko bo bo.... Tudi ti se ne smeš obremenjevat s tem in pričakovat, da bo takoj, ker boš lahko zelo razočarana. JAz sem prve tri mesece, ko ni uspelo, bila čisto na tleh, že sem gledala vse živo o posvojitvah, že sem videla totalno črn scenarij..... no, sedaj sem se umirila in moje življenje je trenutno polno stresa, 2 službi..... in mislim da je to razlog da ne uspe, verjetno si pikica izbere pravi čas, potrpljenje pa je tisto, kar se moramo naučiti že na samem začetku.....

Veliko sreče in lepih trenutkov

:rozica: Bambi :angel:

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Odločila sva se
3.9.2004 20:24:21   
špelin@
Oh, hvala, punce, tako lepo ste me sprejele :)

sija, danes sem izvedela že za tri mamice, katerih pikcem so nehala biti srčeca, sam postopek abrazije sem opisala na temle linku:
http://med.over.net/phorum/read.php?f=101&i=1219&t=1219

Topli objemi in poljubčki na lička za vse :rozica:

:angel:



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Odločila sva se
3.9.2004 20:25:12   
špelin@
Tisoč angelskih poljubčkov le zate!!!

:angel:

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Odločila sva se
3.9.2004 20:46:22   
tinkamiška
Špelin@ tudi jaz te lepo pozdravljam in ti želim, da bi čimprej "cartkala" svojo pikico!!!

Ti pošiljam še:angel:!

Tinka.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Odločila sva se
3.9.2004 21:21:28   
puncica
Držim pesti da čim prej rata:bravo::bravo::bravo: Lepo da sta se odločila kljub veliki žalosti ki vaju je doletela za še enega, pa pozitivno naprej a ne:bravo: in punce bomo s teboj.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?