|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odstopim datum - amb.MB
22.1.2006 9:43:21   
Taja79
Punce pozdravljene!

Z možem sva naročena v amb. za neplodnost v Mariboru, in sicer 23.3.2006. Takrat naj bi opravili zjutraj spermiogram, malo kasneje pa bi sledil pogovor z obema.
Ker menene čaka še ena histeroskopija in ker naj bi to, kar sem jaz imela, bili razlogi za neplodnost, sva se odločila, da bova z obiskom v amb. še malo počakala.

Zato z veseljem podarim termin kateri drugi punci, ki nestrpno čaka za obisk amb. v MB user posted image user posted image user posted image .  Najverjetneje bom naju že jutri odjavila.


Upam, da bom katero s tem razveselila user posted image .

LP!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odstopim datum - amb.MB
22.1.2006 10:30:56   
Andy29
Pozdravljena Taja,
midva mava datum za prvi razgovor 15.maja pri dr. gavričevi....zelo bi bila vesela, če bi prišla prej in če bi nama odstopila datum. se lahko slišiva...piši na zasebni mail..
če boš za to...hvala vnaprej...pozdravček, andyuser posted image

(odgovor članu Taja79)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odstopim datum - amb.MB
22.1.2006 17:21:26   
Anonimen
Mislim drage punce,da to takole ne bo šlo,da bi ve kar same odstopile termin in nekoga da bi vzeli,ki ima čakalni rok komaj dva meseca za tabo in mogoče po vrh še drugo zdravnico.Sama sem menjavala zdravnika v tej ambulanti in niti vprašalai niso h komu bi želela so naredili kar avtomatsko in sem z njihovo odločitvijo zelo zadovoljna.

Lep večer še naprej!

(odgovor članu Taja79)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odstopim datum - amb.MB
23.1.2006 17:45:18   
Andy29
Pozdravljena Anonimna in ostale punce!

Samo da sporočim in se s tem uradno zahvalim Taji: Zrihtala je datum, tako da greva z možem sedaj prvič v mb na gk 23.3.
Bravo Taja user posted image user posted image user posted image ! In 100x hvala. Odličen primer, da se vse da uredit, če se hoče, s pravim pristopom seveda!
To je storila ne da bi me poznala (še včeraj), mi polepšala dan in skrajšala 2 meseca čakanja!
Pozdravček vsem od user posted image  andy!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odstopim datum - amb.MB
23.1.2006 18:45:42   
Sulfinija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Sem vesela za vaju!

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Andy29)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odstopim datum - amb.MB
23.1.2006 20:26:52   
gaja*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image barvo andy, zelo lepo od tebe!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odstopim datum - amb.MB
23.1.2006 20:55:54   
Taja79
Andy, verjemi mi, da sem full vesela, ker sem vama skrajšala čakalno dobo - pa čeprav sta to le 2 meseca, vidim, da vama vseeno ogromno pomenita.

Jaz bi še samo dala repliko Anonimni: s pravim in nesebičnim pristopom do ljudi ter pravilno komunikacijo z ljudmi se da vse dogovoriti in rešiti še tako velik problem, kot ga tebi predstavlja podaritev datuma user posted image user posted image user posted image

Z Andy sva dokaz za to.

Pa lep večer še naprej!


(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odstopim datum - amb.MB
23.1.2006 21:19:17   
juma
Taja bravouser posted image user posted image .Prav lepo od tebeuser posted image

(odgovor članu Taja79)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Odstopim datum - amb.MB
23.1.2006 21:44:09   
brigita
user posted image user posted image user posted image   BRAVO TAJA  user posted image user posted image user posted image

ČESTITAM IZ SRCA, DA SI PODARILA DATUM.
TUDI MIDVA SVA NAROČENA 23.03.2006 IN KOMAJ ČAKAVA,
DA SE POGOVORIMO O NADALJNIH POSTOPKIH.
TUDI MENE ČAKA IVF NEKJE V MAJU ALI JUNIJU!
BOLJ TOČNO IZVEM NA PREGLEDU V MARCU.

LEP POZDRAV! PA DRŽIM PESTI, DA FAJN PORIHTAŠ OPERACIJO - JAZ SEM ŽE DVE DALA SKOZI! NIČ HUDEGA NI!

VSE ZA NAŠE MALE SONČKE!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BIBA76

(odgovor članu Taja79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Odstopim datum - amb.MB
23.1.2006 22:05:27   
Andy29
no, evo Brigita, te pa se midve vidivauser posted image !
Takrat bo za Tajo operacija že mimo in bo lahko načrtovalauser posted image .
Pozdravček vsem!

(odgovor članu brigita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?