|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odsvetovani spolni odnosi
29.3.2007 21:21:51   
katipi
Na zadnjem pregledu mi je G odsvetovala spolne odnose, saj pri večplodni nosečnosti to lahko povzroči prezgodnji porod. Zanima me, če je katera imela težave zaradi spolnosti v drugi polovici nosečnosti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odsvetovani spolni odnosi
29.3.2007 22:14:27   
tatam
Sem bila že tako okorna,da je blo že težko izvedljivo,pa niti posebne želje ni blo.V prvih dveh user posted image  je pasalo do konca,sedaj pa je blo res vse drugače user posted image

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odsvetovani spolni odnosi
29.3.2007 22:52:10   
katipi
Tatam, verjamem, da si bila okorna, saj sem tudi jaz, ampak zaenkrat še gre user posted image . Ti je G kaj rekla, da ni priporočljivo?

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odsvetovani spolni odnosi
30.3.2007 7:32:33   
mravljica3
Meni moj g ni ničesar omenjal, zato sem ga nekje v 24. tednu sama vprašala kako je s tem. Odgovor je bil sledeč: če ni grožnje predzgodnjega poroda ni razlogov, da ne bi imela spolnih odnosov. Potem sem še malo vrtala v njega, da imam slab občutek itd., pa je na koncu rekel, da bi bilo mogoče res bolje, da se vzdržim do 30. tedna. Skratka nič konkretnega, naj torej naredim kakor čutim, da je prav. Potem sem se jim kar odpovedala, ker ni bilo samo mene strah, da bi bilo kaj narobe ampak tudi mojega moža.
Jaz si mislim, da bova imela še veliko časa, nočem pa si karkoli očitati.

lp

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odsvetovani spolni odnosi
30.3.2007 10:29:49   
piščanc
jaz sem prvič po spolnem odnosu naslednji dan rodila, je bilo pa že po dokončanem 37 tednu.

v drugi nosečnosrti mi pa sploh ni pasalo. odvisno kako se počutiš ti.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu mravljica3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odsvetovani spolni odnosi
30.3.2007 13:15:38   
emaa
Jaz sem imela prepovedane od 26. tedna naprej, zaradi grozečega prezgodnjega poroda, seksala pa itak nisva že od 22. tedna, ker me je že dol tiščalo in vse bolelo.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odsvetovani spolni odnosi
3.4.2007 21:42:50   
Jesica
Jaz sem sama vprašal G in mi je rekel, da mi ne priporoča vaginalnih spolnih odnosov, ampak kakšne drugeuser posted image . Jaz sem se prav nasmejala. Verjetno je imel v mislih, da si lahko pomagamo tudi na druge načine...Mož je itak vedno vzel vse za sveto, kar so zdravniki rekli, tako da sva nehala nekje pri 18 t. Je pa tako, zdravnik ti vedno odsvetuje stvari, ki niso nujno potrebne, npr. bazeni, savne, smučanje...vse to lahko delaš, ni pa fajn. Meni je lepo rekel, da verjetno ne bo nič narobe, ampak za vsaj slučaj...pa pol sem itak gljivice fasala, pa smo zaključili. Moj nasvet, če imaš še vedno visok libido, kar je super, se mal pocrkljajta in pobožata, saj veš kaj mislim. 


(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odsvetovani spolni odnosi
3.4.2007 22:11:16   
katipi
Jesica, vem, kaj misliš.user posted image  Ne gre pa toliko za moj libido, kot za njegov.user posted image  Sem mu že povedala, da se bova morala crkljati na drugačen način. Sicer ni bil navdušen, ampak se je strinjal, da sta sedaj najina otročička pomembnejša. Hvala vsem za odgovore in lp

(odgovor članu Jesica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?