|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oktober 2006 - 3
10.12.2007 13:43:48   
borovnicka
oj! SEm se hotela javiti pa nisem mogla, ker smo bile že zaklenjene.

Le zakaj?user posted image

V glavnem časa nimamo, spimo ne, pri miru nismo, čakamo praznike.

Lepo se imejte.

P.S. čimveč pišite, saj prebrati pa vas še utegnem

P.S.  lepo je biti pogrešanuser posted image

_____________________________

nagajivčka TT
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oktober 2006 - 3
10.12.2007 13:57:49   
Arabela
Zakaj moramo vedno na novo temo? A smo prevelike čveke? 

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu borovnicka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oktober 2006 - 3
10.12.2007 14:23:18   
tasha23
Sam na hitro, ker res nimam časa user posted image

Gael je zdrav (če izuzmamem buške in praskeuser posted image ... v soboto je padel po stopnicah in si preklal ustnico - nič hujšega, na srečo)

Jaz pa vse bolj obupana glede šihta... iščem naprej...

Javim ko bo kaj novega. Pogrešam vas in prav hudo mi je ko nimamveč časa za vas user posted image


_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oktober 2006 - 3
10.12.2007 16:53:38   
muki1
No, pa sem po Nežinem nareku sestavila pismo Božičku user posted image .

Dragi Božiček
Piše ti Nežina mamica.

Za Nežo prinesi:
Novo risanko Tom in Jerry, ki še nimam risanke mi jo prinesi. V redu, Božiček?
Božiček prinesi mi tisto ogledalo, ki ima polno, da se lahko malo počešeš in urediš.
Božiček prinesi mi en komplet, da se bom lahko oblačila, ko kam grem, pa še kaj takšnega, da se vrti( mini krilco, ki se vrti), veš Božiček?
Puzzle in še eno stvar.
Če mi boš pa prinesel kot Pepi darilo eno skrito še, za drevescem, potem te bom pa res zaljubila( to pomeni, da te imela, še bolj rada, veš Božiček?)
Za Ivo prinesi novo knjigo, da ji bom jaz brala, eno takšno, ki ima trde, da ne bo trgala, da ne bo mogla.
Teti prinesi eno obleko in ene hlače in nič drugega.
 Atiju prinesi kapo in nova pisala, copate velike za odrasle in moške, take z sabljami. Prinesi mu moški komplet čevljev in tiste papirčke, ki imajo gor rožice.
Za mamo prinesi nove rjave copate, take kot atiju, novi klobuk in ženski parfum, nove barvice in zoklinčke in zvonec, ženske puzzle, da se bova lahko igrali in tri cigarete.
 Babici kapo iz bleščic, novo obleko, tako majčko z rožicami in čevlje in žabice.
Dediju za CD- gledati, da bom lahko pri njima gledala risanke, ker imata samo za kasete
Dina; novo odejo, novo posodo za hrano in igračo
Zlatka; novo skledico in papico.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oktober 2006 - 3
10.12.2007 17:19:45   
altati
Muki- tale vaš božiček bo moral pa banko oropatuser posted image user posted image user posted image . Najbolj mi je všeč tisti del od Ive, ki ima 'trde'....user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oktober 2006 - 3
10.12.2007 19:44:30   
*anč*
muki  super pismo!! user posted image user posted image   mi ga je blo v veselje prebrat!!user posted image

_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oktober 2006 - 3
10.12.2007 19:53:45   
*anč*
kje pa ste vse?

moj otrok pa že spi user posted image . je dans sam na sprehodu spal in je bil ob 6ih že koma, sam ga nisem pustila zaspat,ker bi ga pol "žurali" do polnoči. sva se skopala,pojedla večerjo, pol se je še mal poigral,na joško in v mižule. ko bi blo vsaj večkrat tko.

joj,morm vam povedat še neki. moj dragi se je dans postrigu, men je full ušeč, tristan ga je pa tko čudno gledal,ko je pršu user posted image .  ponavadi se ne uspe niti preobut,ker se mali že meče po njemu, dans ga je pa sam od daleč opazoval in delal neko užaljeno faco ... šel je k njemu samo za kako minuto ga gledal in delal tisto šobico preden bruhne v jok,pa z rokicami je mencal kot da mu je nerodno. pomoje si je mislu: " A si ti moj tata, al ne? Sej glas maš isti,tut obraz, samo frizura ... moj tata ma daljše lase!".  al mu pa sam ni bla ušeč nova frizura. men je blo smešno za poscat user posted image .


_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oktober 2006 - 3
10.12.2007 20:04:50   
altati
anč-naš Jaša spi že uro in pol.....

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
10.12.2007 20:08:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu altati)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
10.12.2007 20:09:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oktober 2006 - 3
10.12.2007 20:27:06   
Arabela
Mate pa res pridne otroke.. ja pa do kdaj pa potem spijo če grejo tako hitro spat?! Midve sva se ob 20ih šele skopale zdaj pa grem glih gledat če že aja...

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Oktober 2006 - 3
10.12.2007 20:30:19   
Arabela
Pikica že spi..user posted image user posted image user posted image ... ni ga lepšega kot pa da otrok sam zaspi od utrujenosti... včasih pa nori še celo uro...  no danes je pridna....


Mami pa za knjige.. ej mi je ful tečno, sama piflarija... rezultatov prejšnjih izpitov pa sploh še nimam... pa nas je ful malo pisalo.. mater si vzaemjo čas...


_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
10.12.2007 20:41:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Arabela)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Oktober 2006 - 3
10.12.2007 20:46:28   
moci
bravo neža, sem morala spet keglove vaje delatuser posted image
kaj bo pa mama s 3 cigaretiuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Oktober 2006 - 3
10.12.2007 21:01:41   
Anonimen
naš otrok trenutno spi 3.5 ure....

zvečer gremo spat ob osmih in spimo zjutraj do osmih......

(odgovor članu moci)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Oktober 2006 - 3
10.12.2007 21:07:59   
Anonimen
čer

Tinkara tudi že od 18.30 spi......pa do 7ih zjutraj, tako kot vsako jutro (NO, ČE JE TREBA V VRTEC, POTEM BI SPALA TUDI DO 7.30-8IH) pardon za črke- je točna ko urica, tudi, če jo še k sebi vzamem, ni šanse, da bo ona še spala, spleza čez mene, pa dol s postelje, potem mi pa copate prinese, pa njeno mleko (flašo) ponuja, potem mi da oslička in medvedka, enkrat mi je iz predala celo spodnje perilo prineslauser posted image - vglavnem, vse da mati vstanejo!

Muki- Neža je pa ful radodarnauser posted image - pa dobre ideje imauser posted image

(odgovor članu moci)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Oktober 2006 - 3
10.12.2007 22:00:18   
frrrr
Remy in muki - fajn je brat vaše dogodivščine user posted image luštne princeske polne norih idej!

@lina, pozdravite se!

jaša spi pa od 20:30 user posted image mau je začel potegovat... zjutraj pa z očkom spita do 8:30, al pa do 9ih... dans sta celo do 9:20 spala user posted image bomo zadnji teden decembra spet ritem uvedli, da ne bo v vrtcu preveč utrujen... zdej mi pa čist paše, da gre ob 20ih, 20:30 spat, ker se mveč časa lahk z njim user posted image
čez dan pa naš mali kr pridno spi... od uro in pol do 3 ure.
se je pa naučil govorit tako, da se za nos drži... mu je full smešno, če midva to počneva in se med previjanjem tako igramo... potem pa naju oponaša in on isto dela... in rezultat je, da nekaj pove in se potem reži kot poknjen pisker sam sebi user posted image


zdej grem pa mau fotke popedenat, ker jih že dolgo nisem... potem pa v mižo.
lepe sanje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Oktober 2006 - 3
10.12.2007 22:01:51   
mis
Naša je zaspala šele ob 21h, pa še to s pol ure dretja. Če sem zraven se premetava in vstaja, če me ni pa tuuuuuli. Nič ne pomaga. Čim grem začne rjovet. Zadnji teden pa sploh težko zaspi. Pred pol ure me ni iz sobe. Danes sem jo pa večkrat po malo pustila tulit, ker nisem mogla večuser posted image

@lina, se bomo videle ko boste zdravi. Da še mi kaj ne pokasiramo. Pocajtajte se.

muki, user posted image

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Oktober 2006 - 3
10.12.2007 23:04:43   
piskot
mah tole je pa prav brezveze, sem vas morala spet iskat.

vmes sem pol pozabila.

mis mi imamo ze leta kruhomat, pa smo ga imeli letos tudi na servisu, pa ce bi crknil, bi novega kupili. meni je zakon, ker lahko notri zamesimo tudi testo za pizzo, pa za potico. kruha smo se pa malo prenajedli. mogoce nam bo pa spet zadisal.

lu se mi sploh ne javi, tud na telefon je nedosegljiva. a so mogoce na rogli?

borovnicka welkom bek.

muki dobro pismo, user posted image user posted image user posted image .

punce, koliko mleka pa te nasi skorci se potrebujejo? mi se vedno ne pijemo cistega kravjega mleka. zvecer dobi ene pol flase mleka (vec ga ne popije), tega adaptiranega. ob 5h se zaenkrat se doji, pa bi jaz to pocasi ukinila. a mu cem it tud flaso nastimat al kaj? kaj vi pocnete? ker men se res ne da vstat, pa vode gret, pa cakat da se ohladi ... medtem se bodo pa gospod jokali al kako pol to gre? dojenje je zelo enostavno v primerjavi s tem. no v bistvu me zanima, ce sploh se potrebuje to mleko al ne vec?

zdej grem pa spat pocas. uzivajte se naprej.

_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Oktober 2006 - 3
10.12.2007 23:21:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: piskot

punce, koliko mleka pa te nasi skorci se potrebujejo? mi se vedno ne pijemo cistega kravjega mleka. zvecer dobi ene pol flase mleka (vec ga ne popije), tega adaptiranega. ob 5h se zaenkrat se doji, pa bi jaz to pocasi ukinila. a mu cem it tud flaso nastimat al kaj? kaj vi pocnete? ker men se res ne da vstat, pa vode gret, pa cakat da se ohladi ... medtem se bodo pa gospod jokali al kako pol to gre? dojenje je zelo enostavno v primerjavi s tem. no v bistvu me zanima, ce sploh se potrebuje to mleko al ne vec?



mi cca 2 meseca dajemo samo navadno kravje mleko. Sicer je pri nas tako, da moraš gledati da je ''organic'' pa da ni kakšnih hudih substanc...ampak smo se navadili in zdaj konstanto pijemo to mleko. Naš ga spije cca 4 deci na dan, še vedno mu dajem AD3 kapljice, ker ne vem koliko je dejansko tega vitamina notri.....

In piškot, naš je čisto nor nate....mislim no, na tvoj avantar......kr krili z rokami ko te zagleda....

(odgovor članu piskot)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 3:28:24   
Anonimen
samo razmišljam o tem, da bi malega dala v vrtec in najbljižji je približno tri minute stran...pa sem si ogledala kaj imajo....

A toddler’s day
6:50 a.m. — After a brief hug, your daughter goes off to explore the Block Center.
8:30 a.m. — Morning Circle Time! The kids learn a familiar finger play, “Five little monkeys jumping on the bed!”
9:45 a.m. — It’s Active Investigation Time and your daughter runs her fingers through water and talks about how it feels. So many things to explore!
10:20 a.m. — Sharing stories encourages your daughter’s language development. Today she listens to her favorite story, “The Runaway Bunny.”
11:15 a.m. — Up, down. Up, down. Up, down. Your daughter climbs on the playground ladder.
12:00 p.m. — Your daughter is learning self-help and independence as she gets a cup and puts a sandwich on her plate.
12:40 p.m. — Your daughter and her classmates snuggle onto personal cots for some well-earned rest. Sweet dreams!
2:20 p.m. — All done sleeping? Your daughter quietly explores a book while others wake up.
3:15 p.m. — Outside again, she twirls and spins around the grassy area of the playground.
4:05 p.m. — Your daughter leads a Counting Parade around the room, counting the windows, chairs and doors. Who knew math could be so much fun?
4:40 p.m. — Your daughter dances along to “You Are My Sunshine.” She’s developing her large muscles and doesn’t even know it.
5:45 p.m. — When you walk in, she’s absorbed in her water investigation. But then she sees you and runs over. She has so much to share about her day!

ne vem pa zakaj je vse napisano na ''she'' ....grem študirat dalje....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 3:31:03   
Anonimen
http://www.tutortime.com/virtualtour/tour.html

uaua...kakšna predstavitev....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 7:38:41   
moci
zoja pred spanjem pije kravje mleko zmešano z riževim. drugače ji mleka ne dajem. nora je na jogurte in sir. upam, da ne dobi premalouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
11.12.2007 8:07:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu moci)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 8:20:49   
moci
to je eden od razlogov, da sem jaz nehala dojit. mi je šlo res na živce, da me je slačila

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?