|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 17:14:59   
Maxica
Mis, mi imamo firmo Moulinex, tako da ostalih ne poznam. So me pa ful opozarjali, da je zelo važno, da ima dve metlici, vendar naš ima samo eno, pa je kruh vseeno super.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 17:15:40   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: moci

joj, altati. upam, da piškotu ne kuhaš kave s smetano, ko pride na obiskuser posted image


Ne, za tisto ima pa ona verjetno kakšno skrito zalogo svojega mleka, kajne, Altati?user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 17:20:02   
muki1
pUNCE, ČE KATERA LAHKO DA KAKŠEN NASVET.

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2179648&mpage=1&key=&#2179648

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 17:29:53   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: moci

joj, altati. upam, da piškotu ne kuhaš kave s smetano, ko pride na obiskuser posted image


na žalost ne, ker kuki ne pije kave.....ampak bi ji lahko bilo žal, ker ne ve kaj zamujauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 17:29:56   
Maxica
Pa še par fotk po dolgem času:

Pri nas morajo otroci tudi kaj delati:user posted image
user posted image

Imamo eno fajn igračo:
user posted image

Tukaj je pa Lanov najpriljubljenejši kotiček v stanovanju:
user posted image

Miklavž je prinesel fajn za skrivat:
user posted image

Max gre prvič v vrtec:
user posted image

Ok, naj bo dovolj.user posted image


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 17:30:30   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: moci

IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

sem videla da ste danes holijvudski in da je Ben Affleck v Ljubljani....mater, kakšna nedostopnost, tajnost, skrivnostnost....a bodo kakšni podpisi, slikanje, pa da se dec mal pokaže al kva ? Joj, kolk mi je to glupo...ima pogodbene obveznosti eno uro in pol,  potem se pa je******....jah, so se že tako domenili.......

ah, ne. potm pride k meni na medenjake, ki jih zoja še ni našlauser posted image



k meni pa na jutranjo kavo s smetanouser posted image user posted image user posted image user posted image


ti pa nam da pride možiček....user posted image user posted image user posted image user posted image


jah pismo, saj eno kavo bi pa še zanj pristavila, če bi s smetano s seboj prinesel...v troje je lepšeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 17:30:58   
altati
Mi imamo Bomanna. Številke pa ne vemuser posted image  Dela bp.

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 17:34:10   
altati
Maxi, Lanu pa laski rastejo. Ful!!!!
Naš Jaša pa metlo obožuje, sesalca ne....
v tistu vozičku za igrače ga pa Tia okrog prevaža...Žabico imamo tudi enakouser posted image .

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   [Brisano sporočilo]
11.12.2007 19:15:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu altati)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 19:18:07   
altati
a vidiš sivka, v istem stavku, ko s ejaviš, poveš da greš spatuser posted image user posted image user posted image

sem imela čist pravuser posted image .
in škoda, ker nisi noseča....bo pa drugi mesec. zdaj, ko je prišča prava user posted image , bo prišla tudi prava ovulacija, sam kavo je treba pit, smetano pa ne, da ne bo pomote, ok?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 19:46:14   
pikapolona2
ijeaouuuuuuuu......meni se nič ne da. Še pisat ne...pa vreme je totalno neproduktivnouser posted image . Brina je že v postelji jst še čekiram mail potem se pa lotim perlic...moram nekaj nagruntat kako naj popestrim eno majčko k jo bom imela za poroko.

Vprašanje......kdaj imate naslednji pregled z otroci....ker midve nimava nobenega datuma....pa za zobarja nam tudi P ni nič rekla...pa vitamin D je rekla naj ne jemo več.....b....pojma nimam kaj zdej. Ceple se pa še vedno nisva ker pač še vedno malo kašlja in dokler ne bo čisto bp je ne mislim cepit.

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 19:47:29   
pikapolona2
altati sej se mi je zedelo da je tista kava pa smetana neka prispodoba...sm nism vedla  a sm jst mau iuiu...al si tiuser posted image

Pa dobr večer vsem ostalim!

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 19:49:08   
pikapolona2
sivkamivka jst delam v šiški...vmes imam ziro časa za kofe ali kej podobnega da ti predam knjige...ko pa zaključim to je med 2in3 pa sam domov šibam da se izognem ta hudi gužvi proti gorenjski. KAj čmo naredit potemtakem?

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 19:49:51   
pikapolona2
nah zdej ste pa use zaposlene s tamaučki al pa mogoče s kavicami in smetanouser posted image

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 19:50:35   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

altati sej se mi je zedelo da je tista kava pa smetana neka prispodoba...sm nism vedla  a sm jst mau iuiu...al si tiuser posted image



ti si, ti!
Jaz nisemuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 19:51:42   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

nah zdej ste pa use zaposlene s tamaučki al pa mogoče s kavicami in smetanouser posted image


jaz sem tukaj, smetana se pa dela- mendauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 19:53:33   
Arabela
IZVIRNO SPOROČILO: mis

Upam da nisem tečna s telimi kruhomati, ampak res ne bi rada falila pri nakupu. Tiste ki imate, kaj predlagate: Bomann 594, Clatronic 2864 ali 2865 ali 2866. Če ima katera katerega od teh, prosim info. hvala!


Mis, Bomana imam jaz... na dve metlici? Stal je okrog 60euro v Bofu? Midva sva zadovoljna ampak midva sva šele začetniška kruhopeka...user posted image


_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 19:53:53   
pikapolona2
maxi čedna fanta.....pa lepo da jih že sesat učiš....nebo kasneje tak problem.....moj dec ni nikoli sesal (razen svojega avta) nikoli nič zlikal....počistil kopalnico ha ha ha....pa tud kuhat ga ni mama naučila nič. Danes zna že vse ...sam kuhanje mu nekako ne gre od rok.....ostalo pa obvladauser posted image .

anč a se je tristan že navadil atija?

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 19:56:42   
pikapolona2
IZVIRNO SPOROČILO: Arabela

IZVIRNO SPOROČILO: mis

Upam da nisem tečna s telimi kruhomati, ampak res ne bi rada falila pri nakupu. Tiste ki imate, kaj predlagate: Bomann 594, Clatronic 2864 ali 2865 ali 2866. Če ima katera katerega od teh, prosim info. hvala!


Mis, Bomana imam jaz... na dve metlici? Stal je okrog 60euro v Bofu? Midva sva zadovoljna ampak midva sva šele začetniška kruhopeka...user posted image


tud jst mam boomana......pa mi bolj kot ne leži v omari...nevem no...pr nas se bolj mal kruha poje...pol pa ta velika štruca kar ostaja in ostaja....skrinjo imam pa premalo da bi vanjo dajala še kruh.

Piškot kako ti testo za pico narediš.....na avtomat....a štopaš z uro preden začne pečt....mene moti da nima te funkcije k bi mu lahko rekel ti samo zamesi....pečt bi pa pol jst dala rajši v pečico je boljša škorja

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 19:56:57   
Arabela
A vaši tudi knjige grizejo.. pri nas ga ni boljšega kot karton... vse je že pogriženo.. da ne govorim o njeni postelji in stajici, kjer si na lesu zobke brusi...user posted image


Midve pa gledava Janija nanija, mala se še pokaka, potem pa kopanje pa upam da spanje kot včeraj...


_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 19:57:07   
pikapolona2
IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

nah zdej ste pa use zaposlene s tamaučki al pa mogoče s kavicami in smetanouser posted image


jaz sem tukaj, smetana se pa dela- mendauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ti ti namigovalka tiuser posted image

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 19:58:00   
pikapolona2
midve sva sami....moj je nekje na nizozemskem....se vrača v četrtek...tak da nebo nobene kave in smetane...ne mi lušt delatuser posted image

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 20:03:05   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

IZVIRNO SPOROČILO: Arabela

IZVIRNO SPOROČILO: mis

Upam da nisem tečna s telimi kruhomati, ampak res ne bi rada falila pri nakupu. Tiste ki imate, kaj predlagate: Bomann 594, Clatronic 2864 ali 2865 ali 2866. Če ima katera katerega od teh, prosim info. hvala!


Mis, Bomana imam jaz... na dve metlici? Stal je okrog 60euro v Bofu? Midva sva zadovoljna ampak midva sva šele začetniška kruhopeka...user posted image


tud jst mam boomana......pa mi bolj kot ne leži v omari...nevem no...pr nas se bolj mal kruha poje...pol pa ta velika štruca kar ostaja in ostaja....skrinjo imam pa premalo da bi vanjo dajala še kruh.

Piškot kako ti testo za pico narediš.....na avtomat....a štopaš z uro preden začne pečt....mene moti da nima te funkcije k bi mu lahko rekel ti samo zamesi....pečt bi pa pol jst dala rajši v pečico je boljša škorja


Naš booman pa ima tudi to funkcijo, da samo zamesi (al kruh, al testo za pizzo).Samo nastaviš kaj boš delal.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 20:03:51   
altati
Arabela-knjig pa naš Jaša nič ne grize.Pa jih ima zelo rad, ampak za gledanje, listanje, branje....

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 20:04:22   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

nah zdej ste pa use zaposlene s tamaučki al pa mogoče s kavicami in smetanouser posted image


jaz sem tukaj, smetana se pa dela- mendauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ti ti namigovalka tiuser posted image


če se pa res delauser posted image . Nič ne namigujem. Tamle v kuhinji, za mizouser posted image .

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?