|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oktober 2008
12.1.2008 22:08:05   
Grace
Iiiiii pozdravljene punce.
Je že kašna oktoberska nosečka????

Pri nas črticauser posted image user posted image user posted image in spet sm user posted image .

Upam, da se vas čim več pridruži in da bomo imele o čem čvekati vseh teh 40 tednov.

Čav, bav.....GRACE.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oktober 2008
12.1.2008 22:11:52   
metkica1
Joj kako čas beži.....
Vsem, tebi in tistim, ki se ti pridružijo želim čim lepšo nosečnost in zdrave user posted image

Jaz sem bila oktoberka 2007 in bomo v pon stari 3 mesece.user posted image

(odgovor članu Grace)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oktober 2008
12.1.2008 22:12:20   
Februarka08
Uf, že oktoberke?user posted image Kako gre hitro čas...
Iskrene čestitke za user posted image !!!user posted image user posted image user posted image
Pa zdravo user posted image ti želim.user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Grace)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oktober 2008
13.1.2008 16:50:58   
Klaudia
Joj kako lepo. Ste že nove oktoberke na pohodu user posted image .
Sama sem oktoberka 007. Želim vam lepo nosečnost in še lepše otročke. Itak so oktoberčki najbolj pridni ane punce?

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oktober 2008
13.1.2008 17:23:09   
Anonimen
najprej čestitke ob pluseku. user posted image user posted image  ampak a je sploh možno, da si že oktobrka? a niso še kak teden, deset dni septembrke? no pa če si, pol pa čas reeeees hitro leti. a nismo komaj ble julijke user posted image user posted image

(odgovor članu Klaudia)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oktober 2008
13.1.2008 17:38:45   
*zoe*
Helo,
jest sem sicer septembrka08, a vseeno čestitke oktobrskim nosečkam. Veselje, a ne? Midva že komej čakava user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oktober 2008
13.1.2008 23:15:13   
Pandica
Vsem user posted image želim čim lepšo nosečnost in predvsem zdrave user posted image
Tudi jaz sem bila oktoberka 2007 in ju3 bomo stari "že" 3 mesece. Joj, kako čas beži. Punce boste videle kako hitro boste cartale svoje sončke user posted image

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oktober 2008
17.1.2008 15:01:30   
lane31
Si ne morem kaj,da me ne zgrabi nostalgija...jaz sem test delala 9.3.2007 user posted image
Ja vem dolgo sem čakala,ker nisem upala prej naret user posted image
Sem rodila na repu oktobra 2007...pa se že cartamo,jezimo,smejemo...predvsem pa rastemo user posted image
Lepo nosečnost nove oktoberke....da vas bo vsaj toliko kot je bilo nas user posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oktober 2008
17.1.2008 15:18:08   
Skye
 
A res čas tako hitro beži, da so že oktoberke na vrstiuser posted image
Čestitke vsem oktobrskim user posted image  od majčice 2008user posted image user posted image user posted image user posted image  

Sama sem rojena oktobra, zato mi je ta mesec posebej pri srcuuser posted image  


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Grace)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oktober 2008
17.1.2008 15:41:05   
oktoberka
Čestite za plusek!!! Js sem tud oktoberka 007 in me tud kar mal nostalgija daje ko vidm da ste že v štartu!  Želim vam lepo nosečnost pa seveda da bi vse potekalo v najlepšem redu!

Lp


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oktober 2008
17.1.2008 15:46:45   
samantha_ce
user posted image  tudi z moje strani čestitke vsem oktoberskim nosečkam in tudi ostalim bodočim mamicam!


_____________________________

*06.07.2008 - naši družinici se je pridružil sonček ALEX*

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Oktober 2008
17.1.2008 16:10:38   
skuštrana
U, ste pa hitreuser posted image
Bravo za "nove" oktoberke, pa mirno in veselo nosečnost ter čimlažji porod želim vsemuser posted image pa čimmanj dodatnih kil, sevedauser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu samantha_ce)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Oktober 2008
17.1.2008 20:23:22   
kasija78
Čestitke vsem oktoberkam in pozdrav od še ene oktoberke2007!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Oktober 2008
19.1.2008 10:47:31   
BOJTKA
evo mene....tudi jas se pridružujem na frišno...oktoberka 2008...user posted image   rok cca.18-ga 8.08 ....lepo ne?? vse na 8-ico...user posted image   čestitam Grace in pozdravljam vse frišne nosečkeuser posted image  

(odgovor članu kasija78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Oktober 2008
19.1.2008 10:48:55   
BOJTKA
sicer nisem avgustovka ampak vseeno čestitkeuser posted image

(odgovor članu BOJTKA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Oktober 2008
19.1.2008 10:50:03   
BOJTKA
nisem oktoberka ampak avgustovkauser posted image user posted image user posted image user posted image   ne vem kaj mi je danes...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BOJTKA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Oktober 2008
19.1.2008 13:20:44   
Anitka
Oj, a ste že oktoberke tu? Ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in lep pozdrav od majčice 008user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu BOJTKA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Oktober 2008
19.1.2008 21:29:42   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image čestitke vsem puncam, ki pričakujete user posted image v oktobru...

user posted image tosja, aprilčica user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Grace)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Oktober 2008
23.1.2008 16:01:43   
Anonimen
Čestitke prvi oktoberki! user posted image Ker je tema že dlje časa na drugi strani sem rekla, da jo moram obudit! Me nestrpne februarske borke že čakamo, da se pridružimo obtoberkam 2008. user posted image

Eno za vse ki čakate in tiste, ki že ste nosečke, pa tudi za mamice oktoberčkov 2007...

user posted image

... jaz se vam user posted image

pridružim kmalu...user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tosja)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   TUDI JAZ SEM OKTOBERKA 2008
23.1.2008 17:50:39   
inara
Pred dvema dnevoma smo izvedeli, da se nam bo pridružil še en družinski član, eno punčko že imamao.Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image

(odgovor članu Grace)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: TUDI JAZ SEM OKTOBERKA 2008
23.1.2008 18:44:34   
K_a_t_j_a
Čestitke za oktoberke od avgustovske user posted image !  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: TUDI JAZ SEM OKTOBERKA 2008
23.1.2008 19:59:15   
perp
čestitke oktoberkam user posted image user posted image user posted image . Joj kolk gre čas hitro.
Jaz sem marčevka 2008. Še mamlo pa bo, najprej pri nas potem še pri vas.

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: TUDI JAZ SEM OKTOBERKA 2008
26.1.2008 17:40:49   
petra1978
Čestitke vsem oktobrkam 08, jaz sem septembrka 08. Rojema sem pa v oktobru, tako da vem, da je to en super mesec. Še enkrat čestitke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu perp)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: TUDI JAZ SEM OKTOBERKA 2008
27.1.2008 12:50:47   
levinjaa
Naredila sem tri teste in vsi trije so pokazali pluuuuuussss!!!! PDP pa bo 2.10.08, če izračuni držijo. Vsa sem iz sebe, ne morem verjeti in sploh ne vem, kaj naj.

Čestitke inara in Grace!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petra1978)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: TUDI JAZ SEM OKTOBERKA 2008
27.1.2008 18:29:06   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: levinjaa

Naredila sem tri teste in vsi trije so pokazali pluuuuuussss!!!! PDP pa bo 2.10.08, če izračuni držijo. Vsa sem iz sebe, ne morem verjeti in sploh ne vem, kaj naj.

Čestitke inara in Grace!! user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitke nova nosečka....nič ne rabiš narest samo se skrivnostno nasmej in pobožaj svoj trebušček...pa izmeri si pasuser posted image ,ker bo hitro večji user posted image user posted image user posted image Vse dobro od lanske oktoberke


(odgovor članu levinjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?