|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
17.11.2008 22:55:23   
eci
Zanima me kaj menite starši otrok, ki gledate zvečer risanko na SLO1. Zdaj je nov termin 18.10, v 'starem terminu' pa šibajo novo slovensko nadaljevanko.

Danes sem bila skupaj z mojimi tremi otroci kar razočarana, ko smo vneto iskali risanko ob 18.40, pa je ni bilo.
Moram povedat, da moji trije (2, 4, 7 let) gledajo TV samo ko je risanka in v nedeljo, ko je ŽIV ŽAV.

Tudi vi 'nastavljate' uro po risanki?
Po risanki pa zobe umit pa spat...
Do risanke se lahko igraš...
Še risanko poglej in se pojdi umit...

Že ko sem bila sama majhna sem komaj čakala na risanko ob 19.10 in na zajčke, ki si umijejo zobe in gredo spat. Ker pa je denar sveta vladar tudi nacionalka postaja kot POP - FOP.
Nič več ni kot je nekdaj bilo. user posted image

Kaj pa vi menite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
17.11.2008 23:02:29   
lelaval
MI smo jo danes tudi prepozno čakali user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu eci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
18.11.2008 6:51:11   
A.N.J.A.
Ja, men je blo tut prej bolj fino... Upam, da je ta premik samo začasen...
Lp

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
18.11.2008 7:55:52   
barbara b
Tudi jaz sem bila močno razočarana nad novim sporedom.user posted image
Meni se to ne dopade.  Bilo bi čisto OK, če bi risanka in vreme ostala tam kjer sta bila. Serija pa naj bo pač 1/2 ure prej user posted image


_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu A.N.J.A.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
18.11.2008 8:10:33   
JAPE
Tudi jaz sem razočarana nad spremembo. Sva s ta malo čakali na risanko 18.40.....
18.10 pa se mi zdi že malo zgodaj za risanko!

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
18.11.2008 8:16:20   
Šaki
se strinjam ja.
meni je brez veze.
ne vem kaj spemnijajo.sm mojmu rekla kaj je tko zgodj risanka.zmerj smo jo gledal 20 do ure.včerj pa kr neki no.
mah brez veze.

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
18.11.2008 8:17:44   
aluš
Enako, tudi moj tamalček je bil sinoči razočaran, ko ob 18.40 ni bilo risanke. To, da je po novem ob 18.10 nisem uspela ugotovit. A je to samo začasno, a naj bi kar tako bilo. Ker če je začasno, bomo preživel (no če ni bomo tudi).

Ja, meni je ta termin 18.40 čisto pravi. Isto po risanki sledi večerja, umivanje in smo tam ob osmih v postelji. Ja, bo treba nov sistem pogruntat, če bo risanka prej.

Ampak, no pa RTV Slo pol Sloveniji večerni ritem "zjebe"user posted image . Ja eni si lahko privoščijo vse.

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
18.11.2008 8:27:03   
puncica
evo ravno sem hotla novo temo odpret, pa da kr skopiram moj post:

A ste vidla kaj so naredil z risanko na SLO1 zarad ene trapate in glupe slov. nadaljevanke so jo prestavili na 18:10, mater sem bla jezna včeraj ko hudič, jaz zbobnam moja dva ob 18:40 da bo zdaj risanka, pa prižgemo tv in kaj vidim eno butasto bedasto nadaljevanko, sem misla da bom kr v tv skočila tako sem bla jezna, otroka pa v jok, ker sta novo risanko zamudila, sej jih imamo na tone doma ampak te so že vse 101 pogledane in niso tako zanimive kot te nove na tv, ko jih strici naštimajo v škatlo in otroku obrazložit da smo risanko zamudili je hudič, sej smo potem naštima na računalnik ampak vseeno.

Kaj hudiča se dogaja s to SLO tv, pa zakaj so moral večerno risanko prestavit, a niso mogl nadaljevanke prestavit na 6 uro, ja slabe volje sem in sem se morala skašlat.

a majo na RTVslo kak forum al karkoli kjer bi se lahko mal pritožili nad tole glupo programsko shemo?


< Sporočilo je popravil puncica -- 18.11.2008 8:30:05 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu eci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
18.11.2008 8:40:30   
MAŠKA
Tudi jaz sem razočarana nad spremembo. Sva s ta malo čakali na risanko 18.40.....
18.10 pa se mi zdi že malo zgodaj za risanko!


Enako.

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
18.11.2008 8:46:16   
TiaSara
Se pridružujem. Risanka ob 18.10 je čist prezgodaj, ker je v bistvu sred dneva. Prej je bila pa glih fajn, da je mami še večerjo uštimala... Jaz sem tudi razmišljala, da bi se pritožil. Saj konec koncev zato pa je potem še Lumpi, ki si umije zobe. In vedno so imeli risanko zvečer. user posted image

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
18.11.2008 8:47:50   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: puncica


a majo na RTVslo kak forum al karkoli kjer bi se lahko mal pritožili nad tole glupo programsko shemo?



Seveda imajo, pišite tja, če boste tukaj popizdevale, ne bo nič boljše, se vam ne zdi?

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
18.11.2008 8:56:00   
t5t6
Včerajsem bila zaradi tega prav slabe volje, pa sem mislila, da je to samo za en dan, zdaj pa vidim, da ni tako. Pa tista nadaljevanka ne paše pred poročili, mogla bi bit kasneje po moje. Nam so te risanke ful pomambne, ker se po njih ravnamo, med risankami naredim večerjo (večkrat si mislim, da bi bile lahko malo daljše), med poročili pa jesta, se umijeta malo umirita in do osmih sta pripravljena za spanje. Za moje pojme so že poročila ful prezgodaj, saj v tistem času rihtamo otroke. Vsi italianski programi imajo poročila po osmih. Kako pa je pri vas glede poročil?

Kaj bi katera od vas znala to našo debato skopirat in poslat na RTV?


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
18.11.2008 8:58:24   
Volga
Pa Anico bi lahko premaknili na poznejšo uro, te Strasti pa dali še malo prej, da bi otroci lažje gledali user posted image

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
18.11.2008 9:23:32   
t5t6
Ma meni ni jasno, če ta RTV, dela kako raziskavo trga. Kdo bi bil publika ki gleda te strasti? Predvidevam da mladina okoli 16-20 pa kakšni starejš penzionisti, ki gledajo mehiške nadaljevanke, no in če je to res tako, ima ta populacija verjetno več časa za gledanje tv ob 9h zvečer kot pa popoldan? Ker gre za javno tv bi mogli dat več povdarka otrkom, zdi se mi, da te risanke samo nekam bubnejo glih tolko, da zapolnejo kako prazno luknjio, saj so vsakič ob drugi uri, enkrat začnejo ob 18.35 drugič 18.45, vedno jih čakamo ali pa zamudimouser posted image , kot, da imamo  starši čas gledat na spored kdaj bo kaj. Zakaj lahko poročila začnejo vedno ob isti uri, risanke pa neuser posted image . Včera so me res razkuril

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
18.11.2008 9:26:33   
Šaki
a odprem temo tam'??

< Sporočilo je popravil bad girl -- 18.11.2008 9:30:48 >

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
18.11.2008 9:33:43   
lilka
Meni tudi to sploh ni všeč, jaz sem celo otroštvo hodila spt po risanki in tudi Tinko mislim tako navadit, moja jih zdej še ne gleda, jih pa kmalu bo, tako da to bi blo treba se zbunit, se strinajm z vami.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
18.11.2008 9:37:47   
Vrtnica79
Sploh nisem vedela da so prestaviliuser posted image  ker zadnjih par dni nismo gledali. Meni je to tudi prehitrouser posted image , smo se vedno "ravnali" da po risanki in lumpijuuser posted image  je treba v posteljo.


Še iz časov ko sem jaz bila mala je bila risanka tak čas, zakaj bi zdaj to spreminjaliuser posted image  Bedarija...........




_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
18.11.2008 9:39:43   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Pa Anico bi lahko premaknili na poznejšo uro, te Strasti pa dali še malo prej, da bi otroci lažje gledali user posted image


Ja, nebi bilo slabouser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
18.11.2008 11:02:14   
t5t6
Bad girl, kaj bi se jim dalo celo to našo debato poslat kot link, če ne pa odpri temo tam, pa nas potem opozori, da jim povemo naše mnenje.


(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
18.11.2008 12:25:54   
lenika
Ja se strinjam, jaz sem včeraj tudi samo gledala kaj je zdaj to, je pa naš malček to precej z razumevanjem sprejel, da smo zamudili risanko. Pa tudi anico rad gleda in še sreča, da je na petek, da ne rabi biti do osmih v postelji.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
18.11.2008 12:50:13   
mojca75
pa vidim da nisem edina, ki sem čakala da se ta bedarija neha (mislim nadaljevanka). Risanke pa nikjer, Mojca pa v jok, sploh ni bilo pravega večera.

Risanka - večerja - umivanje - podžama - še ena risanka na DVDju  - postelja - pravlica - ugasnjena luč.
Manjkal je "štartni signal"

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
18.11.2008 12:52:49   
mojca75
če bo katera odpra tam (RTV) temo, naj da link še sem, da ne iščem preveč kje naj stresem slabo voljo!

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
18.11.2008 12:54:44   
Anonimen
Mi smo tudi včeraj čakali zaman. Hvala bogu nista toliko odvisna od risanke, če gledamo, gledamo, sicer pa ne. No pa moram reči, da mi je tudi ob 6.10 čisto solidna ura, bomo zdaj gledali risanko, potem šli v banjo, potem večerjali in potem v Pančevo.

Mislim, da ni treba razglasit konec sveta zaradi tega. Drugo vprašanje pa je, zakaj pri nas delajo tako bebaste nadaljevanke s še bolj bebastimi igralci (od kdaj je Katarina Čas aktresa? Igra tako kvalitetno približno kot Švarceneger).

(odgovor članu mojca75)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
18.11.2008 13:58:57   
matejchy
kaj ni več risank ob 18.40 user posted image user posted image user posted image , js sm jih pa občasno full rada pogledala, ja nič bo treba te zdej prej TV prižgatuser posted image

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
18.11.2008 16:23:00   
TiaSara
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

No pa moram reči, da mi je tudi ob 6.10 čisto solidna ura, bomo zdaj gledali risanko, potem šli v banjo, potem večerjali in potem v Pančevo.

Mislim, da ni treba razglasit konec sveta zaradi tega.


Vam očitno tako ustreza, za nas je pa to sredi dneva. Saj ne da je konec sveta, ampak butasto pa je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?