|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je to zatečena bezgavka??
22.11.2008 20:40:50   
nova169
Pozdrav,

Moj mali 14 mesečnik ima na vratu ( predel pod ušesom in malo nazaj proti zatilju ) majhno bulico? Do sedaj nisem temu pripisovala velike pozornosti, ker smo bili bolani, ampak zdaj smo še samo malo nahodni in se mi zdi da se je bulica malo povečala. Kaj menite, ali katera ve kaj oz. ima kakšne izkušnje? V pon. itak gramo do P, ampak mene zanima že zdaj, kaj naj bi to pomenilo!
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je to zatečena bezgavka??
22.11.2008 20:42:55   
Petr_a
Bezgavke so itak povečane ,če je otrok bolan.
Po moje nimaš kaj skrbet ;)
Mi imamo tudi zelo velike bezgavke,opaziš takoj pri malemu.Po bolezni gre nazaj

(odgovor članu nova169)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je to zatečena bezgavka??
22.11.2008 20:49:52   
nova169
Na katerem mestu pa se pojavijo?user posted image

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je to zatečena bezgavka??
22.11.2008 20:54:48   
Petr_a
KO se konča čeljust zadaj ,ne vem natančno razložit.
Če otroka ne boli in ni reesss velika ni bojazni ;)

(odgovor članu nova169)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?