|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroški sedež razred 2/3 (15-36kg), ki se da ...
10.5.2013 19:05:33   
Masha_M
Ali poznate kak sedež, pri katerem se da vsaj nekoliko (vsaj ene 20 stopinj) spustiti naklon med vožnjo? Kar sem gledala do sedaj v živo so bili brez možnosti nagiba, z minimalnim nagibom, ali pa tako, da je bilo treba otroka vzeti ven, nagniti sedež in otroka nazaj namontirati. Jaz bi pa takega, da če/ko otrok zaspi, mi lahko kar ad hoc malenkost nagnemo sedež med vožnjo.

Hvala za nasvete in predloge.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
10.5.2013 21:21:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Masha_M)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroški sedež razred 2/3 (15-36kg), ki se...
10.5.2013 21:42:39   
malaMravljica
A res al kaj, pri Kidfixu se da polezt naslonjalo, ce se sedez da polezt nazaj. Vsaj nekaj pametnega pri nasem avtu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
11.5.2013 9:38:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroški sedež razred 2/3 (15-36kg), ki se...
11.5.2013 10:34:21   
Masha_M
Kaj pa za tiste, ki nimamo Toyote in se nam sedeži avta ne dajo poležt? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otroški sedež razred 2/3 (15-36kg), ki se...
11.5.2013 11:30:47   
malaMravljica
Saj ni sam Toyota. Mi imamo enega vecjega enoprostorca, ki mu sedeze poljubno ven in notri dajas, zadaj niso klopi ampak posamezni sedezi in temu se sedezi na klik sistem nazaj polezejo.na dolgih poteh tudi sedaj potegnem sedez nazaj, pa imamo se Römerja 9 - 15 kg in je tko fajn nazaj, ker ce ga sam nazaj potegnem mu glava vseeno zna naprej past. Imamo pa isofix v tem avtu. Sem se res bala kaj bo z naslednjim sedezem na dolgih poteh in me je vceraj metulj s tisto info prav razveselila. Hotla srm rect da verjetn imajo enoprostorci pol v velikem stevilu zadaj sedeze za polezt, recimo nas sluzbeni je druga znamka pa tudi ima.

No ja, moj avtic pa tudi nima zadaj za polezt sedeza, sam na kratkih poteh niti ni taka panika, je bolj ko si par ur na avtocesti in otrok spi. Ceprav misva se tudi z mojim avtom kar dost fjakava okol. Je pa ena zadnjic iskaka en tak " pasek" da mu fiksiras glavo, tam na unem univerzalnem cvekanju je bila tema, lahko poisces.

< Sporočilo je popravil malaMravljica -- 11.5.2013 11:39:03 >

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otroški sedež razred 2/3 (15-36kg), ki se...
11.5.2013 22:52:15   
lenika83
Mi imamo avtosedež Cybex (mislim, da je X-fix) za 15-36 kg in se sedež lahko malo poleže oziroma spusti naklon. Se pa lahko naklon spreminja, tudi ko otrok spi. Spodaj ima en "gumbek", ki se ga pritisne in lahko potegneš sedež naprej, da se naklon spusti. Sicer je seveda lažje to narediti, če otrok ne sedi v sedežu, ampak brez hudega truda gre tudi med vožnjo. Mi smo z njim zelo zadovoljni, ker mala pogosto spi med vožnjo in ji glava nikoli ne visi naprej, ampak je lepo naslonjena nazaj.

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otroški sedež razred 2/3 (15-36kg), ki se...
13.5.2013 13:32:32   
Nusika35
Se strinjam, cybex ti tole omogoča. Najboljše je da greš kar vprašat v trgovino pa da malega zraven vzameš pa ti v živo pokažejo kaj in kako in za koliko gre sedež polečt. Btw, cybex imajo v akciji pri BC, tako da če se odločiš zanjga imaš tule zelo poceni opcijo.

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otroški sedež razred 2/3 (15-36kg), ki se...
13.5.2013 15:11:18   
Mipka
Cybex je odlična izbira, tudi mi smo ga vzeli in smo z njim zelo zadovolnji. Ne vem točno kje smo ga kupili, ker sem ga dobila od sestre za darilo, samo mislim, da ga je kupila tudi ona v Babycentru.

(odgovor članu Nusika35)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otroški sedež razred 2/3 (15-36kg), ki se...
13.5.2013 15:30:53   
Aika77

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Je pa ena zadnjic iskaka en tak " pasek" da mu fiksiras glavo, tam na unem univerzalnem cvekanju je bila tema, lahko poisces.


Glede tega paska tud mene zanima, ampak žal ne vem če to sploh obstaja?

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otroški sedež razred 2/3 (15-36kg), ki se...
13.5.2013 17:24:13   
Patricija32
Aika77, ti predlagam da tule spremljaš temo v zvezi s paskom, če se bo slučajno pojavila informacija da ga imajo kje. Jaz ga do zdaj še nisem zasledila.

(odgovor članu Aika77)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otroški sedež razred 2/3 (15-36kg), ki se...
14.5.2013 12:43:15   
irenav
Tanova Toyota Yaris ne omogoča nagiba zadnjih sedežev. Imamo Cybexa z isofixom, prej smo imeli Romerja brez isofixa - pri obeh pa gumb za uravnavanje nagiba (res uporabno!). Pri Cybexu težko zapenjam sedež če ni nagnjen, tako, da ga imam nagnjenega ves čas...nagib je res minimalen, vendar tamalima glavica ne opleta če zaspita. Cybexa sem kupila preko neta. Mislim pa, da ima spar sedaj akcijo - vendar nisem ziher ali je z isofixom. Dobi se ga tudi v babycentru.

_____________________________

2.9.08 sta se rodila moja sončka!

(odgovor članu Patricija32)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otroški sedež razred 2/3 (15-36kg), ki se...
14.5.2013 13:22:11   
Masha_M
Glede na vse videno in prebrano grem ta vikend nabavit avtosedež Cybex Solution x-fix. Hvala vsem za pomoč!

(odgovor članu irenav)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otroški sedež razred 2/3 (15-36kg), ki se...
14.5.2013 13:42:19   
Katy78
No, to pa nisem vedela, da ima Cybex z isofixom možnost naklona (bognedaj, da bi do konca prebrala navodila user posted image ). Bom takoj danes preverila, kje je tisti "gumb" za naklon. user posted image Sicer naš 4,5 letnik redko zaspi v avtu, kadar pa, je pa fajn, da se vsaj malo poleže sedež, da glava ne opleta.

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 14.5.2013 13:43:08 >

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otroški sedež razred 2/3 (15-36kg), ki se...
16.5.2013 12:19:24   
irenav
Da ne odpiram nove teme, ker ste se na tej temi javile voznice Toyote. Namreč imam 3 meseca staro T. Yaris in včeraj sem pri sesanju avta opazila, da se mi je na klopi zadaj pod otroškim stolčkom na predelu preden se stol zaskoči v kovinsko zanko, blago precej zgulilo - skoraj že strgalo. Kar je čudno glede na to, da ima naš fant šele 18 kil, vozi pa se na dan v stolčku le cca 10 minut (iz vrtca domov). Blago je zguljeno samo na eni strani stolčka. Pod sosednjim sedežem (kjer se vozi naša punca) pri isfixu teh težav ni. Res, da ima enih 3 kile manj, vendar mislim, da ni tu point....otrok bo imel enkrat 36 kg... mislim pa, da bom do takrat tam imela že veliko luknjo. Tako ali tako grem na servis, kjer bodo napako pogledali, vendar pa me zanima, če mi še katera te težave.

_____________________________

2.9.08 sta se rodila moja sončka!

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?