|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PAKOŠTANE
29.8.2009 11:05:21   
TUNČ
MI PA GREMO ČEZ DVA DNI TJA MALO NA DOPUST,PA ME ZANIMAJO IZKUŠNJE..PA TUDI PO KATERI POTI JE NAJBLIŽJE DO TAM,KOLIKO KM JE PRIBLIŽNO(MI SMO SICER IZ VELENJA),TER KOLIKO JE PRIBLIŽNO CESTNINA...MISLIM DA KAR VELIKOuser posted image
HVALA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PAKOŠTANE
29.8.2009 11:17:34   
simonakr
Oj mi smo glih včerej prišli nazaj iz Pakoštanov in je blo super! Tam je glih tak kotiček da moraš imeti res nesrečo da imaš slabo vreme!
Mi smo iz Kamnika pa smo porabili za pot do dol cca 4,5 ure z postanki. Kilometrov je blo user posted image user posted image - nism jaz vozila user posted image . Šli smo pa LJ, NM, Črnomelj, Vinica, čez mejo potem pa tam po najkrajši poti na avtocesto (pojma nimam kako se imenujejo tisti kraji) Zadar Split, se pelješ po AC do malo naprej od Zadra, kjer je odcep Pakoštani, Biograd n/m. Cestina je 90 KN. Aja pa sv. Rok ima obe cevi zdej odprte tko da ni zastojev!

Morje je kar toplo, tko da se je naša 6 mesečnica brez problemov kopala.

Uživejte

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu TUNČ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PAKOŠTANE
29.8.2009 15:26:57   
Gordana-3
mi smo se tud vrnili od tam v sredo. smo iz celja, šli smo preko rogaške slatine. cestnina nekje 42 evrov v obe smeri. vozili smo se nekje 4,5 ure, s tem, da smo se dol ustavili 4x, gor pa 2x.

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?