|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PCOS, HASHIMOTO
6.10.2015 19:42:57   
rosse
Živjo,

ali še kateri niha vrednost TSH in ima previsoko teža. Stara sem 40 let, imam dva zamrznjenčka pa jih ne morem in ne morem it iskat.
Ali ima še katera take težave?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PCOS, HASHIMOTO
6.10.2015 20:38:22   
PupaOdA
Živijo rosse ravno danes sem bila pri tirologu, ker smo prejšnji mesec zagledali najini prvi user posted image . No prej pa več kot leto dni nič, saj mi je Tsh non stop nihal. V juliju mi je padel na 2,50 in v septembru sem imela 0.021, torej sem zanosila tam nekje med temi vrednostmi. Mi je pa potrdil tirolog, da na klinikah za plodnost gledajo da je Tsh vedno okrog 1, drugače ne ne gredo v postopek.

Kar se pa teže tiče, sem pred 6 leti shujšala za 15 kg, pred 4 leti dobila diagnozo hashimoto in se za vseh 15kg spet zredila, sedaj se je pa ne morem znebiti, noče it dol na noben način...

(odgovor članu rosse)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PCOS, HASHIMOTO
7.10.2015 1:27:20   
rosse
Čestitam za plusek;) Sama imam pa vrednost TSH en mesec 0,002, naslednji mesec pa 6 ali pa 10. Pa mi spreminjajo dozo .. Kile gredo gor, lasje izpadajo, pozabljam, sem razdražljiva, utrujena, depresivna.

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PCOS, HASHIMOTO
7.10.2015 5:22:15   
PupaOdA
Joj to je pa hudo nihanje user posted image Pa vedo od česa oziroma zakaj tako niha? A je zaradi dodajanja drugih hormonov? Upam da imaš dobrega tirologa, ki te posluša..

(odgovor članu rosse)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PCOS, HASHIMOTO
7.10.2015 16:46:00   
rosse
Ja, Pupa, privat hodim k tirologu. Ne vedo, kaj bi z mano. Mal eksperimentiramo....

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PCOS, HASHIMOTO
8.10.2015 22:05:56   
PupaOdA
Ojoj, to pa ni fajn. Lahko ti pa priporočil fb skupino, se imenuje Hormonček. Na njihov zid objaviš tvoj problem in punce dajejo zelo dobre nasvete, nekatere so tudi že veliko dale čez...

(odgovor članu rosse)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PCOS, HASHIMOTO
15.10.2015 22:37:45   
rosse
Hvala. Zelo si mi pomagala.

lp

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?