|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POGUMNE....38.dan(B)
8.5.2006 7:34:14   
AKŠ
dobro jutro pogumne.....pa je še en sadni dan za  nami....

danes bo pa mesek......


za zajtrk bom maznila eno pomarančo, za kosilo bo goveji golaž+kruh+solata, za večerjo pa še ne vem....mogoče si bom pa  nrdila en sendvič,ker se mi ga že pošteno lušta


ja, pa vagali smo se danes- kaže pa -4,5
sem zadovoljna....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POGUMNE....38.dan(B)
8.5.2006 10:35:03   
poliloni
Z mojimi izgubljenimi kg sem tudi jaz  zadovoljna (-5kg), edino s čimer nisem je to, da se je v slabih 14h dneh vaga premaknila le za pol kileuser posted image .
Ampak v splošnem je pa o.k.!

Za mano je banana, pred mano pa še ocvrt sir (danes ni časa za kuhanje)+solata; za večerjo pa - MNJAMI - radič+tuna...Komaj čakam!!!

Upam, da ste bile druge bolj uspešne pri grehih kot jaz, a včeraj sem spet naredila en veeelik griz pizze.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POGUMNE....38.dan(B)
8.5.2006 15:15:54   
dix
Pozdravljene sotrpinke

Moje grešenje s espet nadaljuje, danes nisem imela časa kuhati in sem za "kosilo" pojedla en sendvič, ker je bil premajhen sem še sir glodala za konec pa še mojemu kradla solato. Tako da za večerjo ne vem kaj bo, če najdem kaj užitnega v hladilniku, če pa ne pa sem si kupila ogromno dinjo. Za zajtrk sem pa itak grešila na debelo in na široko (grisolino user posted image ).

Kile so pa padle za 9,4 kg.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POGUMNE....38.dan(B)
8.5.2006 17:57:11   
Mariposa
Ojla punce,...kje so pa ostale? Se mi zdi,d a se nas vedno manj javlja?user posted image Meni je vaga pokazaa -6kg, tako da sem kar zadovoljna. Danes sem zjutraj jedla jabolka, za kosilo pa solato, ki jo imam najraje in sicer mešano solato z jogurtom in mocarelouser posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?