|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PORODNIŠNICA TRBOVLJE
24.3.2006 9:13:33   
jst
Hojla, zanima me ali ima katera izkušnje s porodom v Trboveljski porodnišnici. Zanima me - saj veste čim več.
Hvala.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PORODNIŠNICA TRBOVLJE
24.3.2006 13:34:29   
bombonček
Jaz moram reči,da imam z Trboveljsko porodnišnico le dobre izkušnje.Meni so se začeli popadki že ponoči zjutraj sva prišla v Trbovlje in v porodnišnici me je sprejela babca Martina je res enkratna in pri porodu mi je tako pomagala da ne vem kako bi bilo,če je ne bi bilo in seveda mojega partnerja.V porodno sem prišla ob 8 uri nato so sledile priprave in popisovanje podatkov do 11ure se ni skoraj nič dogajalo,ker sem se počasi odpirala mi je babca pomagala no ob 12 se je začelo zares dobila sem umetne popadke in nato točno ob 14ih rodila punčko.Ker se mi je posteljica natrgala in jo niso dobili v enem kosu vn so me uspavali in zrihtali do konca zbudila pa sem se v sobi.Moram rečt,da ,če še desetkrat rodim bom vedno v Trbovljah!Res sem zadovoljna z vsem osebjem.

(odgovor članu jst)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PORODNIŠNICA TRBOVLJE
24.3.2006 14:13:01   
Bubamaraa
Če ne bi bilo Trbovljske porodnišnice, tudi moje Danaje ne bi bilo....Približno ob 15.15 sem prišla v porodnišnico, ker sem imela že na 5 minut popadke...Ko so  me dali na ctg, je bil ctg raven, kot da mi nič ni, popadke sem pa že imela na tri minute....(Sprejel me je pa dr.Čuk)....Bila sem cca 30 minut na ctg-ju, pa je kazalo isto...Potem mi je šla voda...Mi je dr.Čuk naredil amnio, in se je videlo da je že kakala, potem je pa Danaji padel srčni utrip skoraj na nulo...Tko da je blo kot v filmu, na voziček, v operacijsko in ob 17 37 sem rodila mojo punčko...Kasneje je dr.Čuk govoril z mojo mami in ji povedal, da so bile v igri minute, ker so ji tudi morali pomagati, da je zadihala, ker sami ni mogla....Zato lahko samo še enkrat rečem, da renično hvala dr.Čuku, da je tako hitro odregiral in rešil mojo punčko...Zato vem, ko bom drugič šla rodit grem v Trbovlje in nikamor drugam...

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bombonček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PORODNIŠNICA TRBOVLJE
25.3.2006 14:00:11   
jst
Dekleti najlepša hvala, vajini izkušnji sta mi potrdili, da ni razloga zakaj ne bi rodila v Trboveljski porodnišnici. HVAAAAAAALA.

(odgovor članu jst)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PORODNIŠNICA TRBOVLJE
26.3.2006 11:17:22   
DEJANA
Bombonček, a je ta babica Martina slučajno Martina Bola (dekliški priimek) - mlada, okoli 30 let? Sprašujem zato, ker okoli nje slišim veliko pohval in tudi sama bom kmalu rodila....njo pa poznam.


(odgovor članu jst)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
28.3.2006 16:52:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu DEJANA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PORODNIŠNICA TRBOVLJE
28.3.2006 16:58:40   
bombonček
Ne vem kako se piše vem le da je iz Hrastnika!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PORODNIŠNICA TRBOVLJE
29.3.2006 0:10:43   
AKŠ
tudi jaz sem rodila v Trbovljah. Pomagala mi je sestra Jasmina (super punca....ne vem kako bi zmogla brez nje - bila je prijazna, pomirjujoča, ob popadkih me je masirala,....nimam kaj reči), je pa res, da je na svet moji punčki pomagal dr.Jurca.

Mala je imela prekratko popkovino in še ta je bila 2x zavita okoli vratu, tako da smo imeli vacuum...

Martina pa se piše Kovač (kakšen pa je njen dekliški priimek pa ne vem....) - upam da sem kaj pomagala. Mora pa imeti okoli 40 let.


Jaz bom šla še enkrat rodit v Trbovlje, če se bomo odločili še za enega...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu bombonček)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
30.3.2006 8:02:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PORODNIŠNICA TRBOVLJE
30.3.2006 8:44:15   
AKŠ
kar se tiče pižam,jih je bilo vedno dovolj ....razen vikendi so bolj vprašljivi-po moje takrat ne perejo veliko....

plašč imej svoj in copate tudi-to je moj nasvet

kar se tiče pa vložkov in spodnjega perila pa dobiš vse tam...spodje perilo so mrežaste hlačke za enkratno uporabo-in verjemi mi,da si ne predstavljam,da bi na vse tiste šive spodaj oblekla svoje-so bile te iz porodnišnice zakon...

to je moja izkušnja...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PORODNIŠNICA TRBOVLJE
5.4.2006 0:06:09   
sovica3
Porodnišnica Trbovlje je zakon! user posted image  Lani julija sem rodila tam, letos julija grem ponovno. Dr. Jurca je moj porodničar, pri porodu je bila pa babica Martina, kako se piše ne vem, urejena, blond, krajše lase, facasta in sposobna. Ma, sploh vse super. Od strežnic, ki ti postlo premenajo, kadar se zmisliš, do otroških sester, ki ti prijazno odgovorijo na vsako tvoje butasto vprašanje, pomagajo dojiti, vložki so tam (ogromni sicer 30x10 cm), kjer se tuširaš in v omari na hodniku. Spalno srajco lahko tudi kadarkoli vzameš na hodniku, hlačke, glede halj (šlafrokov) pa tole, sploh jih takrat nobena ni imela. Aja, pa hrana je tudi dobra. V glavnem, same pozitivne izkušnje. Že v porodni sobi sem rekla, da bom še rodila in to prav tu...

pa pa

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
6.4.2006 18:41:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sovica3)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: PORODNIŠNICA TRBOVLJE
7.4.2006 9:42:52   
Polly
Lani aprila, ko sem rodila, sem dobila paketek s kremami, knjigo...
Mislim, da to še velja :)


_____________________________

Kako je življenje lepo!

http://regi.si/srce/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: PORODNIŠNICA TRBOVLJE
15.4.2006 18:32:55   
LARIKA
Pri moji svakinji so pri prvem otroku v tej porodnišnici zajuser posted image  na polni črti. Zaradi njih ima popolnoma prizadeto hčero,ker jo do časa niso dali naprej v Ljubljano,..in pri drugem se bi zgodba ponovila,če ne bi  težila da hoče  v Ljubljano,tako so drugega otroka hvalabogu do časa spravili na svet v ljubljanski porodnišnici user posted image  tako da ima sedaj zdravega 2 meseca starega sina.
Jaz v to porodnišnico ne bi šla rodit pa če mi plačajo user posted image  sem slišala vse preveč slabega o njih,..tako o strokovnosti kot o prijaznosti user posted image

(odgovor članu jst)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: PORODNIŠNICA TRBOVLJE
19.4.2006 20:06:35   
Anonimen
LARIKI
Sama sem pacientka dr.Lomškove in nikoli nisem podvomila o njeni strokovnosti in prijaznosti.V Celju so me pa res pacali 3leta in me tolažili da bo otroček že prišel.Če nebi bilo dr.Lomšek še danes nebi bilo nič od bebice.Moja želja je da bi rodila v Trbovljah pa žal to ne bo mogoče,ker mi otroček zaostaja vrazvoju in me je dr. L omšek sama napotila vLJ.Kar se tiče osebja na gin.oddelku pa same pohvale glede prijaznosti.

(odgovor članu LARIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: PORODNIŠNICA TRBOVLJE
19.4.2006 20:19:08   
eva1
Jaz mam samo pozitivne izkušnje in same pohvale!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: PORODNIŠNICA TRBOVLJE
24.4.2006 11:49:43   
sasabela
A kera mogoče ve, če imajo v tej porodnišnici inkubatorje in koliko?

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: PORODNIŠNICA TRBOVLJE
28.4.2006 7:08:23   
Anonimen
Mene so napotili v KC ravno zaradi inkubatorjev ker bom rodila prej.Tako da mislim da jih nimajo.V torek sem bila pri dr.Lomšek in izrazila željo da rodim pri njih pa mi je rekla da meni lahko pomaga otročku pa ne.Tako da mi je napisala kar napotnico za KC.Danes grem na UZvKC pa se bom pozanimala kako je pri njih z inkubatorji.Ali boš tudi ti prej rodila?

PDP.23.6.06

(odgovor članu sasabela)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?