|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POROD V FELDBACHU
12.7.2006 10:54:51   
althea
Zdravo!

Tiste, ki ste rodile v Avstriji, kako ste se sporazumevale z osebjem? Predvsem to me zanima, ostalo sem tako že prebrala same pohvale in nimam pomisleka, da avgusta ne bi šla tja! Jutri grem do dr. Miglarja, me pa vseeno še od vas to malo zanima.

Hvala!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POROD V FELDBACHU
15.7.2006 21:52:26   
Billi
Zakaj bi šla pa v Avstrijo rodit? Kako je pa potem z zavarovanjem. A moraš potem vse to plačat? Zna bit pa drago, če zavarovalnica nič ne krije...user posted image

(odgovor članu althea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POROD V FELDBACHU
16.7.2006 11:32:54   
Anonimen
Kolikor jaz vem, je ta porod popolnoma zastonj. Sporazumevaš se pa lahko v angleščini in nemščini, to sem sigurna, za slovenščino pa ne vem. user posted image

(odgovor članu Billi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POROD V FELDBACHU
18.7.2006 12:33:16   
jasnika
od mojega fotra žena živi v furstenfeldu, to je blizu feldbacha in pravi da tam ženske raje hodijo rojevat v graz kot pa tja, tako da nevem no,...
pač odvisno kaj kdo pričakuje v porodnišnici

jaz pa nikoli ne bi šla namerno rodit tja, saj kaj pa bi ko bi priščla domov in bi BOG NE DAJ bilo kaj narobe z bebico pol pa bi šla recimo v mb porodnišnico, a pol pa bi bili tukaj dovolj dobri, nevem no, pač odločitev posameznice, jaz le razmišljam na glas

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POROD V FELDBACHU
18.7.2006 12:41:40   
jasnika
še to sem se spomnila, katera babica pa pol hodi domov k novorojenčkuuser posted image user posted image
men se vse skupaj zdi malo smešno, da enkrat so tukaj vredu pol pa ne in obratno

pa tudi sama nimam dobrih izkušenj z mb porodnišnico, pa sedaj razmišljam da smo mogoče mamice tiste ki smo prezahtevneuser posted image

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POROD V FELDBACHU
18.7.2006 14:19:37   
onina
Naj gre vsaka rodit, kamor ji paše! Drugače pa domov pride babica iz tistega okraja, ker imaš bivališče oz. tam, kjer misliš biti prve mesece po porodu in ne pride iz tiste porodnišnice, kjer si rodil.

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POROD V FELDBACHU
11.8.2006 22:22:55   
soundb
a res še nobena ni rodila v Avstriji, Jaz grem konec septembra in me res zanima, kako je.
Javite se tiste, ki imate izkušnje.

(odgovor članu onina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?