|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POZOR: Herpes in dojenček
17.4.2012 9:42:54   
Ajra RR
Dojenček se lahko z virusom herpesa okuži tudi preko odraslega, kar pa je lahko zanj zelo nevarno. Preberite si izjavo pediatrinje: http://www.ringaraja.net/RR-strokovnjaki-Details.asp?expID=664

Če imate vprašanje za pediatrinjo Natašo Marčun Varda, ji ga lahko anonimno zastavite tukaj: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/natasa-marcun-varda_39



_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POZOR: Herpes in dojenček
17.4.2012 17:42:42   
Anonimen
dobr da me je firbec matral da se prebrala. sama sem ga prvič dobila v nosečnosti, drugič pa 3 mesece po porodu pa mi zdravnica ni omenila tako hudih posledic, pa sem jo vprašala ker smo meli ceplenje

(odgovor članu Ajra RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POZOR: Herpes in dojenček
17.4.2012 22:35:57   
ROŽICI
user posted image Imam izkušnjo s tem herpesom,moj sin ga je dobil pri starosti 3mesecev. dobil ga je prvo po obrazu. Žal naju zdravnik ni poslal takoj naprej v bolnico, dobila sva kremo, stanje pa se je po treh dneh zelo poslabšalo.herpes se je širil po obazu in tudi že po telesu imel je vročino 40stopin, jokal,  bila sem že čist iz sebe, zato sem na svojo željo oz sem zahtevala napotnico v bolnico.v bolnici so vzeli bris in bil je potrjen herpes virus simpleks.imel je to srečo da ni poškodoval notranjih organov.bil je 14dni na infuziji virulexa, nato še pol leta na tabletah.Sedaj brez tabletk ne gremo več na dopust.imam pogosto herpes in sedaj zelo pazim da ga ne prenašam.ker ko ga enkrat maš ga imaš za celo življenjeuser posted image

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POZOR: Herpes in dojenček
18.4.2012 18:22:55   
Anonimen
o faaak! ma nemorm verjet. bogi otroček.

(odgovor članu ROŽICI)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POZOR: Herpes in dojenček
18.4.2012 21:55:20   
ROŽICI
ja res.premalo je govora o tem herpesu,ki ni šala!Jaz sem takrat veliko iskala po netu vendar nisem našla takšnega primera,so se pa tudi zdravniki čudili.Pa kakšne so to bolečine user posted image groza res.

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POZOR: Herpes in dojenček
18.4.2012 23:59:04   
Anonimen
no mislim da bi to mogla bit obvezna tema na starševski šoli.

(odgovor članu ROŽICI)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POZOR: Herpes in dojenček
19.4.2012 8:54:12   
ROŽICI
ja tudi jaz mislim da bi moralo biti več govora o tem.

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?