|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Partner me ponižuje!
8.2.2008 13:39:22   
hansol
Kadar ne gre vse tako kot on hoče ali jaz ne naredim kaj po njegovem,zna žalit ko sam user posted image .včasih se sprašujem od kod jih jemlje.ker pa se mu jaz ne pustim in nisem tiho,se začne orng prepir in takrat sem vse drugo samo človek ne user posted image . ima zelo dolg gob** in bogat besedni zaklad!v takih trenutkih si želim,da bi kar odšel in me pustil na miru.
drugače ni nasilen ali kaj podobnega in ko ga kaj ne pikne,nam je prav lepo.
Vem ,da sem jaz ,ker sem noseča,v tem obdobju še dosti bolj občutljiva in me vsaka malenkost vrže s tira.
ampak včasih zgleda,kot da se ne bi zavedal,kako me žali in ponižuje!

Ali ima še katera podobne težave?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Partner me ponižuje!
8.2.2008 13:40:33   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: hansol

Kadar ne gre vse tako kot on hoče ali jaz ne naredim kaj po njegovem,zna žalit ko sam user posted image .včasih se sprašujem od kod jih jemlje.ker pa se mu jaz ne pustim in nisem tiho,se začne orng prepir in takrat sem vse drugo samo človek ne user posted image . ima zelo dolg gob** in bogat besedni zaklad!v takih trenutkih si želim,da bi kar odšel in me pustil na miru.
drugače ni nasilen ali kaj podobnega in ko ga kaj ne pikne,nam je prav lepo.
Vem ,da sem jaz ,ker sem noseča,v tem obdobju še dosti bolj občutljiva in me vsaka malenkost vrže s tira.
ampak včasih zgleda,kot da se ne bi zavedal,kako me žali in ponižuje!

Ali ima še katera podobne težave?


Ne.

(odgovor članu hansol)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Partner me ponižuje!
8.2.2008 13:51:20   
Rožica I
Posnemi ga in mu daj predvajat!
Baje, da pri takih to deluje, ker se kao ne zavedajo kaj govorijo v besu user posted image ...

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Partner me ponižuje!
8.2.2008 14:02:45   
Hans
drugače ni nasilen


user posted image

Oprosti ampak ti si opisala psihično nasilje. Ne dovoli mu tega ! Ti si človeke in ne kaj drugega !

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu hansol)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Partner me ponižuje!
8.2.2008 14:07:03   
lelčy
se strinjam s tem kar je napisala Hans.čeprav je tudi zelo dobra ideja kar je napisala Rožica, da bi ga posnela in naj potem malce razmisli o svojih besedah.

(odgovor članu hansol)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Partner me ponižuje!
8.2.2008 14:13:58   
žetev
žalostna zgodba...enkrat, ko bosta imela sproščen odnos in bo pozitivno ozračje, mu odkrito povej, da te njegove besede zelo prizadanejo....

_____________________________

kar seješ to žanješ

(odgovor članu lelčy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Partner me ponižuje!
8.2.2008 14:21:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: hansol

Kadar ne gre vse tako kot on hoče ali jaz ne naredim kaj po njegovem,zna žalit ko sam user posted image .včasih se sprašujem od kod jih jemlje.ker pa se mu jaz ne pustim in nisem tiho,se začne orng prepir in takrat sem vse drugo samo človek ne user posted image . ima zelo dolg gob** in bogat besedni zaklad!v takih trenutkih si želim,da bi kar odšel in me pustil na miru.
drugače ni nasilen ali kaj podobnega in ko ga kaj ne pikne,nam je prav lepo.
Vem ,da sem jaz ,ker sem noseča,v tem obdobju še dosti bolj občutljiva in me vsaka malenkost vrže s tira.
ampak včasih zgleda,kot da se ne bi zavedal,kako me žali in ponižuje!

Ali ima še katera podobne težave?


Ne.



Ne!!! In kaj takega ne bi nikoli prenasala. Ni nasilen? To ni nic drugega kot psihicno nasilje...

Ideja da ga posnames in mu das kasneje ko bo miren za poslusat sploh ni slaba!!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Partner me ponižuje!
8.2.2008 16:02:30   
Anonimen
Ne. Ker če bi imela takšnega partnerja to nebi več dolgo bil.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Partner me ponižuje!
8.2.2008 17:48:16   
Anonimen
Včasih je vrgel ven kakšno ne ravno po mojem okusu, sem mu povedala svoje mnenje in žaljivk ni bilo več.

Drugače pa bi mu rekla, da se z njim ne bom pogovarjala, dokler se ne umiri in mi pokaže s svojim besediščem spoštovanje, ki si ga zaslužim. Torej brez žaljivk.

(odgovor članu hansol)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Partner me ponižuje!
8.2.2008 18:24:14   
Netopirčy81
IZVIRNO SPOROČILO: ga.Srček

Ne. Ker če bi imela takšnega partnerja to nebi več dolgo bil.


Se podpišem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Partner me ponižuje!
8.2.2008 18:58:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hansol

Kadar ne gre vse tako kot on hoče ali jaz ne naredim kaj po njegovem,zna žalit ko sam user posted image .včasih se sprašujem od kod jih jemlje.ker pa se mu jaz ne pustim in nisem tiho,se začne orng prepir in takrat sem vse drugo samo človek ne user posted image . ima zelo dolg gob** in bogat besedni zaklad!v takih trenutkih si želim,da bi kar odšel in me pustil na miru.
drugače ni nasilen ali kaj podobnega in ko ga kaj ne pikne,nam je prav lepo.
Vem ,da sem jaz ,ker sem noseča,v tem obdobju še dosti bolj občutljiva in me vsaka malenkost vrže s tira.
ampak včasih zgleda,kot da se ne bi zavedal,kako me žali in ponižuje!

Ali ima še katera podobne težave?


A si ti njegov pes da ga moreš ubogatuser posted image

Kar se pa nasilnosti tiče pa.....wake up.....fejst je nasilen, pač ne fizično, sam to ne pomeni da ni nasilen.

Malo samospoštovanja.......pa ne bi blo takih problemov.

(odgovor članu hansol)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Partner me ponižuje!
8.2.2008 19:02:53   
mama54
drugače ni nasilen


Ali misliš, da je nasilje samo pretep. Ne, tudi to je nasilje, kar sedaj ti doživljaš. In doživlja ga tudi še nerojen otročiček. Zanima me, če dovoliš, da je sedaj nasilen do tebe, ali mu boš dovolila, da bo nasilen tudi, ko se dete rodi. Punca pamet v roke.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Partner me ponižuje!
8.2.2008 19:16:35   
Anonimen
Itak, da nobena ne bo rekla, da ja, ali pa se take ne bodo oglasile.


Druigače pa ... ne vem, ampak nekako se mi zdi, da bo tole samo še slabše. Upam, da se motim.

(odgovor članu mama54)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Partner me ponižuje!
8.2.2008 19:16:47   
Anonimen
Ja me je mama še na to spomlna. A ti je nekak logično da otrok ne bo vedno nasmejan čičal tako kot ga bo on postavu? A si predstavljaš kako bo on reagiral ko bo otrok trmaril, ne bo ubogal, bo prnesel cvek iz šole ipd.? Se ti zdi normalno da ti nekdo jemlje dostojanstvo in te žali k da si kup smeti in ne njegova življenjska sopotnica? Se ti zdi da otroku ne bo nič škodil s svojimi izpadi? Misliš da bo otroka spoštoval, čeprav tebe niti malo ne? In najvažnejše.....a misliš da te ljubi?

(odgovor članu mama54)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Partner me ponižuje!
8.2.2008 19:19:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Misliš da bo otroka spoštoval, čeprav tebe niti malo ne? In najvažnejše.....a misliš da te ljubi?



To, ali jo ljubi ali ne, pa tukaj res ni najvaćnejše. Vsaj po moje ne.

mene bi bolj skrbelo to, da me tudi otrok ne bo spoštoval, če mu bo tako poniževanje nekaj vsakdanjega. In da tudi on pozneje ne bo spoštoval svoje žene, če bo ob takih odnosih gor rasel.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Partner me ponižuje!
8.2.2008 19:37:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Misliš da bo otroka spoštoval, čeprav tebe niti malo ne? In najvažnejše.....a misliš da te ljubi?



To, ali jo ljubi ali ne, pa tukaj res ni najvaćnejše. Vsaj po moje ne.

mene bi bolj skrbelo to, da me tudi otrok ne bo spoštoval, če mu bo tako poniževanje nekaj vsakdanjega. In da tudi on pozneje ne bo spoštoval svoje žene, če bo ob takih odnosih gor rasel.


Men se pa zdi to pomembno vprašanje. Vprašanje ki bi si ga morala zastavit.
Ker za moje pojme pač človek ki te ne spoštuje, ki misli da ti more ukazovat, ki te ponižuje in jemlje vse dostojanstvo.....te pač ne ljubi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Partner me ponižuje!
8.2.2008 22:06:10   
Blejka26
ja jaz sem na istem kot ti,le da nisem noseča..sem bila pa dvakrat in enhostavno mi je jedel živce.moškim žal ni pomoči

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Partner me ponižuje!
8.2.2008 22:11:21   
tiana
js pa morm povedat da sm js drugim problem.sama tud k sm res jezna pa ko mam vsega vrh glave znorim in se sploh ne zavedam kaj govorim.rečem tud take stvari k sploh niso res pa kr leti vn iz mene da sama seb ne morm verjet.sm me moj že pr prvi besedi ustavi in mi reče nej mal pazm kako govorim.takoj sm tih....js taki pač smo.
sej drugač sm pa nežna dušicauser posted image  pa ne dogaja se to pogosto.sm pa vesela da me takoj opomne k takrat izgubim nadzor nad svojim besedam

_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Partner me ponižuje!
9.2.2008 10:47:50   
Teya*D.
Hm...nosečniški hormoni tudi mene razganjajo ja. Pa me včasih vse razkuri, vse me moti in čez čas grem na živce še sama sebi ampak trenutno taka sem. ko se kregava z mojim se potem ko mu rečem da je osel in on meni da sem koza začneva vsemu skupaj smejat. Me razume, da me razganja in je pač moj osliček. user posted image
Kaj hujšega pa res ne! no, včasih je še to preveč in nebi rablo bit.

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Partner me ponižuje!
9.2.2008 12:10:10   
hansol
Hvala vsem za odgovore.Saj vem,da sem neumna,ker sploh vstrajam pri vsem.user posted image  pa saj sem mu že večkrat rekla naj gre,pa sva se pol vedno nekak zmenila.Pa saj mi ne bi blo tok hudo,če bi šel,sam kaj ko pa sem dosti finančno odvisna od njega user posted image  .saj vem,da se nekaterim zdi to smešno,ampak tako je.nimam nikogar,ker če bi še imela starše,verjemite,da do tega sploh ne bi prišlo.

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Partner me ponižuje!
9.2.2008 13:14:23   
Markova
IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

moškim žal ni pomoči


No, to k sreči ne drži kar tako na splošno.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Partner me ponižuje!
9.2.2008 13:39:44   
Nikita***
IZVIRNO SPOROČILO: hansol

Ali ima še katera podobne težave?


Ne. Ker bi bil kmalu moj bivši. Ker menim, da človeka, ki ga ljubiš, ne moreš žaliti. In z nekom, ki me ne ljubi, ne bi mogla živeti. In ga spoštovati. Ljubiti in spoštovati pa sta zame temeljni vrlini odnosa.

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu hansol)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Partner me ponižuje!
9.2.2008 13:57:58   
J.L.
Omeni mu, da si sedaj v času nosečnosti bolj občutljiva in da te marsikdaj prizadane z svojimi dejanji in besedami. Mislim, da bo pogovor zalegel in bo velikokrat držal dolg jeziček za zobmi.  user posted image

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Partner me ponižuje!
9.2.2008 18:12:09   
deja27
ja tud moj dobiva bogat besedni zaklad.ga mam že počas dost,pol me pa on ku...,če mu vrnem,se sam od njega učimuser posted image

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Partner me ponižuje!
9.2.2008 19:51:14   
frutka_
Hansol, grobe besede SO nasilje! In če si noseča nisi nič bolj občutljiva. Tako se partner do partnerke NE SME in NE MORE obnašat. NIKOLI!
Imej se rada.
Ko pride otrok vama bo svet postavil še bolj na glavo. Takrat se situacija ziher ne bo ohladila ampak prej zaostrila. Uredi kar lahko prej.
Jaz bi celo razmišljala o odhodu...Imam se rada in ne dovolim, da se kdorkoli zdiral nad mano.
Vredna si veliko več. Bodi močna, razmisli o vsem skupaj in vedi, da je življenje lahko drugačno. Lepše!

(odgovor članu hansol)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?