|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pasiranje in sekljanje
8.2.2013 11:22:33   
astarxy
Živjo,

glede na to kar sem brala in kar so mi povedali, naj bi se pasiranje uporabljalo krajše obdobje, da je bolj zaželjeno sekljanje itd.
kakšne so vaše izkušnje? ima katera sekljalnik od Tupperware, je v redu?

hvala..lp. ;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pasiranje in sekljanje
8.2.2013 11:30:24   
m_o_i
jaz sem vse lahko naredila s palicnim mesalnikom, kasneje pa z vilico(da je ostal kak vecji koscek noter)

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu astarxy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pasiranje in sekljanje
8.2.2013 20:14:58   
Anonimen
Nikoli nisem ničesar pasirala ... vilica in stekleno strgalo sta več kot dovolj in niikoli nisem zadev speštala v gladko kašo, ampak sem vedno pustila najprej mini potem pa vse večje koščke notri.

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pasiranje in sekljanje
8.2.2013 20:44:10   
Doll
Prilagodiš se otroku.Nekateri komot jedo koščke,drugi pa potrebujejo več mesecev za to .
Nič pa ni pa narobe če dalj časa to delaš.

(odgovor članu astarxy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pasiranje in sekljanje
9.2.2013 12:51:28   
olana
Tudi jaz sem uporabljala palični mešalnik in vilico.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pasiranje in sekljanje
12.2.2013 9:05:04   
sončicabalončica
Tudi jaz mislim, da se da vse z vilico pa s tistim "ribežnom" naredit...pa čim manj kompliciranja pa bo šlouser posted image

(odgovor članu astarxy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pasiranje in sekljanje
21.2.2013 18:50:24   
Anonimen
jaz bi pa prosila, za mnenje, glede podobne situacije, moj fantek je star 6mesecev, začela sem uvajati z 4meseci, na začetku pasirala, sedaj tlačim z vilco, tako da ostanejo majhni koščki, naš fant ima že spodnja dva zobka, zdaj me pa zanima v kolikšnem času bi naj otroka navadila na večje košče ali majhne krhlje? a to postopoma stopnjujem vsak mesec večje koščke v kaši in vidim kako bo odreagiral, kako ste ve to delale?

< Sporočilo je popravil dewerlymag -- 21.2.2013 18:52:17 >

(odgovor članu sončicabalončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pasiranje in sekljanje
21.2.2013 19:11:23   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: dewerlymag

jaz bi pa prosila, za mnenje, glede podobne situacije, moj fantek je star 6mesecev, začela sem uvajati z 4meseci, na začetku pasirala, sedaj tlačim z vilco, tako da ostanejo majhni koščki, naš fant ima že spodnja dva zobka, zdaj me pa zanima v kolikšnem času bi naj otroka navadila na večje košče ali majhne krhlje? a to postopoma stopnjujem vsak mesec večje koščke v kaši in vidim kako bo odreagiral, kako ste ve to delale?

Mehke koščke naprimer krompirja je otrok sposoben tudi z dlesnimi "zgrist" tako da lahko postopoma daješ tudi večje koščke ... ampak če vidiš, da je mulček že pokapiral to mletje ... če samo golta, potem bi z večjimi koščki, ki s mu lahko v sapniku zataknejo, počakala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pasiranje in sekljanje
12.3.2013 13:38:41   
Nastija
Jaz sem naši na začetu kašice delala kak mesec, da se je sploh na okus privadila, potem pa z viliico tlačila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pasiranje in sekljanje
13.3.2013 18:38:46   
Paštetka
Vilca, to bo to. user posted image

(odgovor članu Nastija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pasiranje in sekljanje
13.3.2013 23:58:32   
ziva_r
Jaz se kar pasiram, pa ima že 7 mesecev user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?