|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pixel - Posteljica v Toys'r'us
14.5.2005 20:14:02   
rosa
Pozdravljena!
Pod temo julijke si v petek pisala, da gresta z možem ponjo naslednji teden in da jo je možno videti na njihovi spletni strani. Očitno nisem preveč spretna z iskalnikom, saj nisem uspela najti strani, na kateri bi našla posteljico s to stranjo.
Če ti ni odveč, bi te prosila za link, da si jo pogledam, ker še tudi midva iščeva primerno ležišče za naše prihajajoče dete, pa so v naših trgovinah nore cene.
Prijeten vikend in lep pozdrav vsem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pixel - Posteljica v Toys'r'us
14.5.2005 21:09:08   
Anonimen
Ta je trenutno v akciji. Mi smo jo kupili lani. Ja pa možno pozneje spremeniti v posteljo!

http://www.toysrus.at/index.php?mapid=5&kat1=BABIES+%22R%22+US&kat2=Babym%F6bel&kat3=Komplett-Betten&PHPSESSID=1fba87adc1e1f526de223203d75898ec

LP

Bojana

(odgovor članu rosa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pixel - Posteljica v Toys'r'us
15.5.2005 9:24:01   
zara3
Ta je res lepa. Midva z možem sva pred 14 dnevi kupila tri enake posteljice za najine trojčke, ampak žal po višji ceni...
lp, Zara + :sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pixel - Posteljica v Toys'r'us
15.5.2005 9:26:52   
pixel
Link sem našla na RR, mislim da od Ribice. Poišči z iskalnikom. Ni isti kot ga je dala Bojana, samo piše, da je nimajo na zalogi. Drugače pa je v katalogu zložljiva posteljica z nastavljivim dnom in posteljino za 110 EUR, pa razmišljava, da bi kar to kupila.
Me pa zanima če je možno naročilo preko kataloga?

(odgovor članu rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pixel - Posteljica v Toys'r'us
15.5.2005 20:49:29   
Talči
Gre za Komplettbett Tina. Včeraj sem bila v Toysu, hotela sem jo videti in kupiti. Prodajalki sem razložila, da sem jo videla na Internetu, klicala je šefico, ta pa je rekla, da so take posteljice prodajali pred dvema letoma in da jih že zdavnaj nimajo več.
Ko sem ji še enkrat rekla, da je to zares na Internetu, pa je rekla, da niso oni krivi, da je še vedno gor, ker to ureja centrala. Sem bila prav jezna in sem se odločila, da jim bom napisala mail. Sram naj jih bo!:grrr::hudicek::hudicek::grrr:
Tu lahko vidite to lepo posteljico, za ugodno ceno, ki je že dve leti nimajo več:

http://www.toysrus.at/index.php?mapid=5&PHPSESSID=1fba87adc1e1f526de223203d75898ec

LP
Talči

(odgovor članu rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pixel - Posteljica v Toys'r'us
16.5.2005 8:30:24   
pixel
:grrr::hudicek::(:((kaj pa zdej:zmeden: Jaz sem računala na to posteljico!! A je katera videla v katalogu posteljico Graco? A lahko kako preveriš, če jo imajo na zalogi?

(odgovor članu rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pixel - Posteljica v Toys'r'us
19.4.2022 10:18:25   
davidklayer
Pixelart123 je spletno mesto, ki ponuja predloge pixel art facile, ki jih lahko uporabite za ustvarjanje vzorcev pikselske umetnosti, tiskanje na papir ali tkanino in ustvarjanje lastnih izdelkov. Zdaj lahko ustvarite projekte zase ali kot darilo - vse v nekaj minutah!

(odgovor članu rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pixel - Posteljica v Toys'r'us
19.5.2022 19:17:09   
Flameboy
Čudoviti telegrami in darila ob rojstvu otroka ->> https://prvipaketek.si/telegram-ob-rojstvu


_____________________________

.super kjut

(odgovor članu davidklayer)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pixel - Posteljica v Toys'r'us
19.5.2022 19:17:20   
Flameboy
Čudoviti telegrami in darila ob rojstvu otroka ->> https://prvipaketek.si/telegram-ob-rojstvu


_____________________________

.super kjut

(odgovor članu davidklayer)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?