|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plastični krožniki in sklede
31.3.2008 21:05:11   
Anonimen
A katera ve, kje prodajajo plastične krožnike, globoke in plitve, in to v kakšni skledi, v katero se vse to potem skupaj zapre in imaš skledo potem za solato in podobno?

To smo mi včasih imeli, zdaj pa iščem in iščem, pa nikjer ne najdem.

Pa vivi, ne prosim prestavljat na kamp opremo. Se mi zdi bolj pregledno, če je takole vsaka stvar posebej. Sem že pri blazinah to hotela napisat, pa nisem.
Ker če rabiš plastičme krožnike (ali pa blazine ali pa hladilnik ali pa adapter ali pa ...), ni treba, da se moraš čez eno klobaso nečesa, kar ne rabiš, prebijat.
Podoben problem kot pri Vrtcih po sloveniji, se mi zdi.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plastični krožniki in sklede
31.3.2008 22:10:05   
nabiralka
Jaz sem to zasledila v Merkator tehniki. Skleda s krožniki in če se ne motim tudi s kozarci.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plastični krožniki in sklede
1.4.2008 8:42:03   
viv_
Ne ne, to bom pustila tuki. Blazine so bile pa na 3 različnih temah, zato so šle gor.

Ja, mel je Merkur.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu nabiralka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plastični krožniki in sklede
1.4.2008 8:58:45   
ribica.

merkur

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plastični krožniki in sklede
1.4.2008 9:07:07   
Anonimen
V Merkurju sem gledala, pa ni. Samo eni taki, kot bi bili za punčke za igrat.

No, mogoče bodo še dobili. Ker jaz bi najraje res kar komplet, da se vse skupaj lepo v skledo zapre. 

(odgovor članu ribica.)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plastični krožniki in sklede
1.4.2008 9:07:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nabiralka

Jaz sem to zasledila v Merkator tehniki. Skleda s krožniki in če se ne motim tudi s kozarci.


Ja, ja, ja, to bi. Kje pa Mercator tehnika?

(odgovor članu nabiralka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plastični krožniki in sklede
1.4.2008 9:18:36   
viv_
Sam kupte dobr. Midva sva mela najprej ene plastične, ful stare, še iz naše prikolice, italijanska roba, pa je bilo super kakovostno.

Potem sva pa kupila neki v Merkurju, pa je bolj tko tko. Enkrat sem delala palačinke, pa sem imela krožnik zraven kuhalnika, se je čist skrivil. Pribora pa ne kupovat plastičnega.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plastični krožniki in sklede
1.4.2008 9:24:35   
cmokec
Zelo kvalititne lončke in ostalo plastično posodo ima Stellplast s Podnarta, ki prodaja v Merkurju in Šparu.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plastični krožniki in sklede
1.4.2008 10:05:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viv
Pribora pa ne kupovat plastičnega.


Ja, to pa vem. To imam pa že v Dipu ogledano.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Plastični krožniki in sklede
1.4.2008 10:06:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

Zelo kvalititne lončke in ostalo plastično posodo ima Stellplast s Podnarta, ki prodaja v Merkurju in Šparu.


Ampak v Merkurju in Šparu ni nič uporabnega.

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Plastični krožniki in sklede
1.4.2008 10:08:30   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: viv
Pribora pa ne kupovat plastičnega.


Ja, to pa vem. To imam pa že v Dipu ogledano.


A majo kej fajn? Jaz morm neki nabavt. Smo kupil plastičnega, v isti barvi kot krožniki in šalce... Pa je katastrofa. Noža sploh pomit dobr ne moreš, ostane Nutela med zobki...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Plastični krožniki in sklede
1.4.2008 10:09:05   
cmokec
V soboto imamo kosilo z eno sorodnico, ki v Stellplastu dela, pa jo bom mal vprašala, kje je dobra izbira.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Plastični krožniki in sklede
1.4.2008 10:10:12   
viv_
Aja, pa še nekej je fajn met pri posodi:

eno zložljivo plastično gajbico - da not naložiš stvari in jih neseš do pomivalnega korita. Potem pa tam lepo pomiješ in neseš v gajbci nazaj. Pa gajbca je boljš kot škaf zato, ker ma luknce, ne dihta čist in voda lepo odteče, tko da se posoda lepo odcedi. V škafu pa to vse plava, pa pol še kakšne iglce, pa žužki ... user posted image

Pa ne pozabit na cedilo. Ker v kampu se velik kuhajo makaroni in riž, pride cedilo prav user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Plastični krožniki in sklede
1.4.2008 20:54:47   
pojona
Jaz sem prav danes kupila v Lesnini na Brdu krožnike, kozarce in skledo za kampiranje. 18 krožnikov ( 6x veliki plitki, 6x globoki in 6x skledice ), 7 kozarcev - vse iz kvalitetne plastike Guzzini. Vse skupaj je pakirano v skledi s pokrovom oz. ta pokrov je kot še ena skleda. Trenutno imajo znižano iz 55EUR na 41EUR - 30%. Videti je zelo vredu in kvalitetno, pa še malo prostora zavzame. Imajo pa tega v Lesnini še samo cca. 3 komplete, tako da pohitite, da ne bo zmanjkalo.

_____________________________

CARPE DIEM

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Plastični krožniki in sklede
1.4.2008 21:04:52   
viv_
pojona, dej prosim slikco, ali pa link če najdeš. pliiiiiiiiiiiiiiiiis.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu pojona)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Plastični krožniki in sklede
1.4.2008 22:43:48   
pojona
Tole sem našla na netu - to je isti komplet

[ Back ] Price: Ł 49.94 user posted image Online Store » Pic Boll Brand: Guzzini Item: Pic Boll Category: Outdoor dining Description: Add a touch of style and glamour to your home with the gorgeous Guzzini collection. Materials: SAN/Dishwasher safe Contents: 2 x containers 1 x tray 6 x flat plates 6 x deep plates 6 x fruit plates 6 x beakers Dimensions:


http://www.formahouse.co.uk/onlinestore/view/?G0643.01/52



_____________________________

CARPE DIEM

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Plastični krožniki in sklede
1.4.2008 22:45:23   
pojona
Tale slika je še boljša - točno isti komplet kot sem ga kupila


Bowled over

user posted image


_____________________________

CARPE DIEM

(odgovor članu pojona)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Plastični krožniki in sklede
1.4.2008 22:47:53   
pojona
.......aja pozabila sem povedati, da je še pladenj noter  user posted image .

_____________________________

CARPE DIEM

(odgovor članu pojona)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Plastični krožniki in sklede
3.4.2008 10:55:06   
Mišni
Aha, tole, pojona, je mogoče res fakn, samo a ni to tista trda plastika, ki poči?

Jaz bi raje tisto malo mehkejšo.

Viv, mi imam pa vedno 2 lavorja za posodo pomivat, mi je tak sistem lažji tam pri koritu za pomivat. Na eni strani imam lavor z umazano posodo, na drugi strani čist lavor. Potem na sredi v koritu pomivam in dajem iz enega v drugega. Samo res pa zasedem tako 2 koriti, oziroma odcejalnika dveh korit.

(odgovor članu pojona)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Plastični krožniki in sklede
10.4.2008 17:16:53   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Aja, pa še nekej je fajn met pri posodi:

eno zložljivo plastično gajbico - da not naložiš stvari in jih neseš do pomivalnega korita. Potem pa tam lepo pomiješ in neseš v gajbci nazaj. Pa gajbca je boljš kot škaf zato, ker ma luknce, ne dihta čist in voda lepo odteče, tko da se posoda lepo odcedi. V škafu pa to vse plava, pa pol še kakšne iglce, pa žužki ... user posted image

Pa ne pozabit na cedilo. Ker v kampu se velik kuhajo makaroni in riž, pride cedilo prav user posted image


Glede cedila. Meni so boljše posode, ki imajo tako pokrovko, ki ima ob strani tudi cedilo (luknjice). Nekaj časa nazaj se jo je dalo kupit zelo poceni če si zbiral mercator nalepke. Nama pride zelo prav, ker pokrovko vedno sabo nosiva, da voda prej zavre=)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Plastični krožniki in sklede
10.4.2008 17:20:34   
Lianna
Midva sva si na začetku kupila čisto navadne globoke plastične posodice oz. samo dve. Imajo pa kar nekaj izbire v Mercator Centru v Šiški (hipermarket), tako da se splača it pogledat. Drugače pa imava od lani piknik basket v katerem je prišlo že vse notri. Je res fajn, ker imaš vedno vse lepo pospravljeno.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Plastični krožniki in sklede
11.4.2008 12:36:29   
Mišni
Drugače pa imava od lani piknik basket v katerem je prišlo že vse notri. Je res fajn, ker imaš vedno vse lepo pospravljeno


No, to bi jaz. A to imajo tudi v Mercatorju v Šiški?

Drugače pa, viv, so imeli v Interšparu v Qlandiji tako lep pribor, da se meni še zdaj meša, ker ga nisem kupila, zdaj ga namreč ni več. Tak črtast ročaj je imel, v modro-oranžno.zeleno-beli barvi. Nekaj takega. Tak kot bi bil 3D ročaj.
Ma grem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Plastični krožniki in sklede
12.4.2008 19:28:40   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Drugače pa imava od lani piknik basket v katerem je prišlo že vse notri. Je res fajn, ker imaš vedno vse lepo pospravljeno


No, to bi jaz. A to imajo tudi v Mercatorju v Šiški?

Drugače pa, viv, so imeli v Interšparu v Qlandiji tako lep pribor, da se meni še zdaj meša, ker ga nisem kupila, zdaj ga namreč ni več. Tak črtast ročaj je imel, v modro-oranžno.zeleno-beli barvi. Nekaj takega. Tak kot bi bil 3D ročaj.
Ma grem user posted image user posted image user posted image


Tukaj jih imaš nekaj: (najina je bila sicer kupljena v Doti, v City Parku, je pa za dve osebi)


http://www.mk-krog.com/article.aspx?articleid=185
http://www.super-darila.si/index.php?main_page=product_info&cPath=75_110&products_id=994


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Plastični krožniki in sklede
16.4.2008 13:57:01   
Mišni
Lianna, hvala, to je za nas premajhno.


Drugače sem zdaj končno našla fajn krožnike v Merkurju, jih bom šla mogoče danes kupit. Samo sklede, kamor bi jih dala in bi se zaprla s pokrovom pa bi bila potem še za solato, te pa ne dobim.

Sem pa najšla fajn lavorčke za umazano oziroma pomito posod, take z ročajem on luknjicami pri krajeh. To pa mislim, da sme videla v Interspatu ...

Ma zdaj moram kar na nekam koncev po robo, ki sem jo videla, pa sme že malo pozabila kam ...

V Interšparu MORAM dobiti tisti črtasti beštek, MORAM!!!!!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Plastični krožniki in sklede
17.4.2008 12:17:30   
Mišni
V Interšparu MORAM dobiti tisti črtasti beštek, MORAM!!!!!



user posted image , jeeeeees, ga že imamuser posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?